anion paketukai ir iklotukai

06. Feb, 04:13

labas visoms,mano sese pradejo platinti anion produkcija, noriu pasiteirauti dfaugiau patirties turinciu,ar galima iklotus vartoti nestukems?

14. Nov 2011, 19:15

As juos naudoju jau pora metu. Na man tai jie labai geri,net nesijaucia ir sugeria gerai. O del tu gydomuju galiu tai man nieko nepadejo,nei skausmu nueme nei menstruacijos sumazejo. O siaip ju esu macius pirkt net maksimoj

02. Sep 2011, 10:45

o man jie visai netiko, tris mėnesius sirgdavau po dvi savaites, tai tik baigiasi mmm ir vėl. Labai pasigailėjau, kad naudojau juos.

05. Nov 2010, 23:42

nu va gaila 😀 bet jeireikia galiu atsiust nupirkus 😀

05. Nov 2010, 09:57

vilike23-ne visi gyvena siluteja 😀))

04. Nov 2010, 21:44

merginos yra pigesniu varentu biomagnetiniai su anionais kainuoja 12lt ir galima ju isigyti silutej mazajam ikiuke skyrelyje ekologiskos prekes

04. Nov 2010, 20:58

tikrai reiks ir man pamėgint,nuo tų always tai man niežti,bela naudojau kažkaip nepatiko,gal tie patiks su sese senai jau girdėjom apie anion,žadėjom įsigyt,bet kažkaip brangiai atrodė 😀

04. Nov 2010, 10:41

aiksu,kekvienai skirtyngai veiani niezti kita jauciasi kaip su pampersu,kitai dar kas nors bet po kol pati nepabandysi ir nesuzinosi,man nieko nenezejau ir jauciausi saugiai ir patogiai nes pro juos neprabega 😀))

04. Nov 2010, 10:38

atrodo niekis paprasti paketai as buvau situ paketu prezentacijoje ir labai isgirdau daug nuomuoniu ka jie padeda,paimkit paprasta paketa ir anion uzpilkite stikliuko dydzio vandens ant paprasto ir ant anion paprastas perbegs per sonus o anion visas susigers ,anion paketas sudarytas is 7 sluoksniu ir yra padvigubinta zeles jie nesklidzia kvapo.isvalo visus nesvarumus ir neleidzia jiem patekti atgal i vidu,,,kaip per reklamas reklamuoja ciuzinius gerai issimiegosi i t.t. nes tuose ciuziniuose yra ideta zale juostele ta pati kur yra anion paketuose,gydomoji sukurti kinieciu,,,jai menstruacijos 5 dienas kita men bus 3 nes maziau pas tave organiszme nesvarumu,,,viena moteris pasakojo kad negalejo pastoti,kita ta zale juostele laike ant noses sulapinta issigyde sinusita,kita savo vyrui paketus dejo idarbinius batus kad baigtusi prakaitavimas ir kvapas,ir sitie dalykai tikrai pasitvirtino,,,nes as pati negalejau susilaukti vaikuciu panaudojusi siuos paketus po 4men gavau rezultata ir tikrai jais tikiu,,,isbandykit ir jus! 😀))

04. Nov 2010, 09:04

sveikutes ar zinote kad yra nauji anion paketeliai su magnetukais, jie yra daba patobulinti uz winalite ir kaina yra pegesne

10. Oct 2010, 12:22

sveikos mamytes a cia kalbame apie tuos naujuosius paketelius kur rode spalio antra per laidele?😀

02. Sep 2010, 16:18

as ir naudoju ir net i always aziureti nenoriu, tikrai ptariu visoms

27. Jul 2010, 13:20

tikrai labai geri - tik juos ir tenaudoju ir prie visu always ir pan. grizt net nesinori 😀

08. Jul 2010, 14:53

labukas visoms as buvau pries anion paketus galvoju s... uz tokia kaina tai galvoju bala nemate pabandysiu panaudoti ir ka jus manote man labai patiko, patariu tikrai ir jums😀, pasd mane gausios tai galvojau kad tikrai nesugers man , ir tikrai kaip pvz always jauciasi toks dregnumas o siu anion tikrai nesijaucia , tikrai puikus gaminys😀

11. Feb 2010, 18:02

nera uz ka😉

11. Feb 2010, 17:30

Aš ir norėčiau nusipirkt.

11. Feb 2010, 16:01

deimante juk platina tikrai daugeli vietu pasidomek internete ju dabar ruzavu net parduotuvese yra tik aisku tamtikrose,nevisose. Va radau cia info puslapiukas: http://www.gentleday.com/lt/kaip-sigyti

11. Feb 2010, 15:03

ikloteliu yra 30vnt , paketuku 10vnt. kaina 10lt

10. Feb 2010, 21:21

kiek tu ikloteliu pakelyje yra?kokia pakelio kaina?

07. Feb 2010, 19:13

ir man kelios sako kad efekto nepajuto,tai pirmas dalykas mazai naudojant juos efekto nebus o antars dalykas jai efekto nepastebejai vadinasi esi sveika ir tiesiog jie tave saugo nuo bakteriju ivairiu ir uzdegimu..

07. Feb 2010, 19:10

na mano giminaite juos platina tik senesnes laidos ne ruzavus ir kai radau kitus situs internete ir pigesnius tai skambinau jai klausti kodel cia taip skiriasi kaina ir spalva.. tai ji pasiskambino savo koordinatorei ir ji paaiskino kad cia yra nukopijuota. na uz tai ir jums taip sakau,kaip man sake..

07. Feb 2010, 16:45

as irgi juos bandziusi, tik dar senoje pakuoteje, tiesa san=kant efekto nepajutau, bet is pazistamu girdejau, kad joms labai padejo...

07. Feb 2010, 15:39

jo pamperiukai -naujiena,bet as ju nepardavineju,kainele labai nemaza yra 72vnt vos ne 300lt ☹

07. Feb 2010, 15:37

laba,nu geras 😀
gera naujiena ir mamyciu vaikiuku uzpakaliukam,greit atsiras ir pampersu su ANIJONAIS! 😀
gal jus juos ir pardavineate? 😀
nes ten irgi kristina

07. Feb 2010, 15:37

nu nezinau ar nukopijavus manau pakuote pasikeite tik del to kad jie patobulejo,nes pridejo dar ir tolimuosius IR spindulis-pilnai jie vadinasi higieniniai iklotai su tolimuju IR spinduliu ir Anijonu juostele.Ju pakuote dabar rozine,o kainu yra visokiu kad ir toj pacioj kretingoj jie yra prekiaujami po16lt,bet mes nusprendem juos parduoti po 10lt,kad daugiau moteru sau leistu juos isigyti ir isbandyti. 😀

07. Feb 2010, 15:00

sveikos merginos,as bei mano kelios drauges pradejome naudoti juos nuo vasaros.. kaip buavu pasiklausyti apie juos pristatyme,sudomino mane jie, bet kazkaip galvojau nu ar tikrai jie tokie stebuklingi kad padeda nuo tiek ligu ir t.t. ir isgirdus kaina o jie tada buvo 17lt-18lt pokelis nu galvoju vel kokia reklama. Bet su draugemis nusprendem pabandyti,nes as bei viena drauge ypac turejo daug problemu su moteriskom ligom. Man buvo tepliojimai kurie pastoviai vargindavo,o drauge dakeliavo net iki onkologiniu ligoniniu su spejimais kas jai gali buti. na ir po tu kaip mes dabar vadinam stebuklingu anion paketu😃 man baigesi tepliojimai, o draugei galu gale baigesi pastoviai kankinami uzdegimai ir kitos smulkios problemos, dabar normaliai issityre ir baigia pasveikti, nes per uzdegimus ir kitas bakterijas negalejo daktarai daryti tyrimu. Na o dabar as per visa nestuma naudoju iklotus tai nera problemu tikrai jokiu. Super! o dabar dar girdejau kad atsirado kiti anion paketai ruzavame pokelyje ir maciau kad jie yra pigesni tai bandysiu juos isbandyti,kiek domejausi kad cia yra tas pats tik kita firma nukopijavus ir parduoda pigiau.

07. Feb 2010, 13:45

Koks turi būti higieninis įklotas?
Idealus higieninis įklotas turi:
1. gerai sugerti drėgmę, išsaugant sausą paviršių;
2. stabdyti mikroorganizmų dauginimąsi įkloto viduje visą naudojimo laiką ir išlikti draugišku gleivinės mikroflorai;
3. saugoti nuo dirginimo, niežulio ir nemalonaus kvapo;
4. stiprinti vietinį gleivinės imunitetą.
Visas šias savybes turi „ kvėpuojantys“ ir minkšti anion įklotai. Jie:
1. stabdo mikrobinių infekcijų plitimą (antibakterinis poveikis),
2. geriau nei įprasti įklotai sugeria ir sulaiko drėgmę,
3. yra laidūs orui,
4. nedirgina odos,
5. leidžia patogiai ir maloniai jaustis visomis dienomis.
Sveikata – tai ne ligos simtomų nebuvimas, bet darnus organizmo gyvavimas.
7-i įklotą sudarantys sluoksniai:
1. ypač plona medvilnė
2. anijoninė juostelė
3. pirmas minkštos medvilnės posluoksnis
4. skystį absorbuojantis polimeras
5. antras minkštos medvilnės posluoksnis
6. orui pralaidus sluoksnis
7. specialiai sukurta lipni juostelė
Anijonai – kas tai?
Anijonai – oro vitaminai
Molekulės, prisijungę elektronus, vadinamos ANIJONAIS.
Anijonai neturi spalvos ir kvapo. Neigemų elektronų buvimas jų molekulių orbitoje leidžia pritraukti iš oro įvairias mikrodaleles, tokiu būdu iš oro pašalina dulkes ir užmuša mikrobus.
Anijonų vaidmenį oro sudėtyje galima sulyginti su vitaminų reikšme žmogaus mityboje. Būtent dėl to anijonus taip pat vadina „oro vitaminais“, „ilgaamžiškumo elementais“ ir „oro grynintojais“.
Anijoninių higieninių įklotų poveikis sveikatai ir savijautai:
1. padaugėja neregijos;
2. padidėja fizinė ištvermė;
3. sumažėja skausmas;
4. susireguliuoja kraujospūdis;
5. palengvėja kvėpavimas;
6. oda tampa glotnesnė ir švelnesnė;
7. susireguliuoja cholesterolio kiekis;
8. susireguliuoja svoris;
9. sumažėja įtampa;
10. išnyksta uždegiminiai procesai;
11. pagerėja miego kokybė;
12. sumažėja sąnarių tinimas;
13. pagreitėja gijimo po operacijų ir sužeidimų;
14. stiprėja imuninė sistema.
APIE JUOS BUTU GALIMA DAR DAUG KALBETI-SVARBU PACIAM ISMEGINTI IR SUPRASTI KAIP TAI VEIKIA,O GAL JUMS JIE VISAI NEPATIKS,BET LABAI ABEJOJU,KAD GALI ATSIRASTI NEPATENKINTU SIUO PRODUKTU,NEBENT SKEPTIKAI GALI SAKYTI NE NE...NEVERTA NET BANDYTI,BET JUG GYVENIME NERA BEREIKSMIU DALYKU,VISKA REIKIA ISMEGINTI.TAD SEKMES MOTERYTES!!!!!

07. Feb 2010, 13:38

tikrai kad liuxixki paketukai ir iklotukai 😀 !

07. Feb 2010, 13:33

Šiandien įklotai ANIOMN neturi sau lygių! Šie nepriekaištingos kokybės įklotai paperka savo patogumu, ištaigingumu, švaros pojūčiu, jaukiu prigludimu prie kūno.
Šie įklotai yra medvilniniai, ir geriau nei įprasti įklotai sugeria ir sulaiko drėgmę, yra laidūs orui, nedirgina odos . Anion įklotai yra gydomieji,nes turi anijoninę juostelę, kuri stabdo mikrobinių infekcijų plitimą . ( anijoninė juostelė,tai užpatentuotas mokslinis darbas)
Anion įklotus naudojame kiekvienа dienа, menstruacinio ciklo metu, nėštumo metu, po gimdymo ir kaip pagalbinę priemonę moteriškų nesklandumų profilaktikai.
Svarbiausios įklotų gydomosios savybės:
• stiprina imuninę sistemą
• reguliuoja kraujotaka
• pagerina lasteliu medžiagų apykaitą
• turi antibakterinį poveikį
• gerina endokrininę sekreciją
• turi priešuždegiminį poveikį
• naikina nemalonu kvapa
• mažina nuovargį
• normalizuoja makšties pH,
Produktas atitinka Lietuvos Respublikos higienos normа HN 64-1:2001 pagal mikrobiologinio tyrimo protokolа Nr. M2985 (M7888
Iklotai Anion turi tarptautini kokybes sertifikata (ISO 9001)
PREKIAUJAME SIAIS PAKETUKAIS IR IKLOTUKAIS KRETINGOJE IR KLAIPEDOJE-KAINOS LIUKSISKOS--- TIK 10 LITUKU TIEK UZ IKOTUKUS TIEK UZ PAKETUKUS,KREIPTIS GALITE KRETINGA-867520560, KLAIPEDA-860559860

07. Feb 2010, 13:26

pirma kart girdziu apie tokius:O papasakokit daugiau😃

07. Feb 2010, 13:25

aha padeda nuo himarojaus-nu pati to nepatyriau ,bet liaudis sako...😀

1 2