ANGINA

14. Jan, 10:50

Labas rytas, mes gryzom is gyditojo neseniai ir mums pasake, kad pas dukryte auga tonziles kitaip vadinant angina ir laikui begant reikes operuot! Norejau paklaust ar kam taip yra buve? Mums tik metukai ir zinau, kad narkozes nieko gero! kaip jus elgetes? ar yra kam taip buve?

15. Jan 2011, 20:52

Mano dukrytei irgi operavo angina. Buvo beveik 4 metuku.Kaip pradejom sirgt angina, tai daktare per 2 menesius israsydavo po 3 kartus antibiotiku. Sake kad net rasyti daugiau ji vaistu nebegali. Issioperavom, ta narkoze nebuvo leidziama, mano dukrytei dejo kauke ir ji pakvepavusi uzmigo, pries operacija gydytojai elgesi su vaiku kaip su zaisliuku, ja kalbino , juokino, dave raminamuju vaistuku nuo kuriu maniske tik juokesi ir juokesi😀, na o po operacijos narkoze iseidinejo apie 40 min, na tada tai man buvo baisoka, nes dukryte labai kosejo, o chirurgas vis liepe ka nors daryti kad vaikas maziau kosetu kad ten kas isoperuota netruktu, va tai padaryt buvo be galo sunku, nes taip iseidineja narkoze, o mazam vaikui pasakyt kad tu nekosek neimanoma! Bet tai trunka kaip sake gydytojas apie 30-40 min. Na ir viskas. Aisku po operacijos gerklyte labai skauda, bet sekancia diena mus paleido namo, ir tpfu tpfu tpfu nuo to laiko baigesi musu visos bedos ir visos ligos. O nuo daznos anginos dukrytei net uzesys sirdeleje buvo atsirades. Dabar viskas susitvarke.

14. Jan 2011, 11:16

aciu jums nuraminot tikiuosi kad viskas baigsis gerai

14. Jan 2011, 11:05

tonziliu niekas siaip be reikalo neskuba salinti, nes jos atlieka svarbia funkcija organizmui. jei vaikas ar suauges serga 10 kartu per metus angina, tada operuoja, bet jei serga karta ar du angina, tada tonziliu nesalina. o operuoja ivairaus amziaus nuo maziausiu iki vyriausiu. jos gali buti dideles, bet jei neserga,nebuna pulingu anginu, neskauda, tada nera reikalo salinti.

14. Jan 2011, 10:54

vaikams iki 7 m. nepatartina operuot. Pasikonsultuokit su LOR gydytoju.

14. Jan 2011, 10:50

Labas rytas, mes gryzom is gyditojo neseniai ir mums pasake, kad pas dukryte auga tonziles kitaip vadinant angina ir laikui begant reikes operuot! Norejau paklaust ar kam taip yra buve? Mums tik metukai ir zinau, kad narkozes nieko gero! kaip jus elgetes? ar yra kam taip buve?