Ak, tie vyrai..

01. Nov, 01:17

mamytes, padiskutuokime apie visus vyrus, ju teigiamas ir neigiamas puses.. juk jie tokie keisti.. ir priekaus, ir turintys savo keistuosius hobi.. :)

27. Nov 2009, 00:49

nu blemba visos tik dejuoja savo vyrais...nors as viena pasidziaugsiu,kad mano vyras nuostabus,neturiu net ko prikisti jam....taip manau,kad jis mane per daug lepina ir viska leidzia ir ttt...nu zodziu dziaugiuos,kad toky zmogu suradau....siaubas galeciau girti ir girti.....:0

08. Nov 2009, 21:19

Maniškis ir mėgsta, bet retai, bet kai paima tai chorošo būna 😃 o žvejot kol vaiko nebuvo kartu varėm, man patinka 😀

08. Nov 2009, 09:21

tai jau taip, bet manau reikia leisti vyrams karts nuo karto atsipalaiduoti, tik zinoma jwei jis atsipalaidavies nepasidaro daugiadieniu 😀

07. Nov 2009, 18:35

grai tai kad vyras stengiasi, dirba, myli seima, bet....kai tik sumasto atsipalaiduoti ir padauginti stipriuju alkoholiniu gerimu, taip ir prasideda pykciai nbamuose ir asaru pakalne.....atrodo ir snekames apie tai, ir jau turetu pasimokyti, bet va ziurek po tam tikro laiko, vel tas pats....☹ Tikiu, kad anksciau ar veliau tai pasibaigs....zmogus visvien nori nenori, gyvenimas privercia mokytis is savo klaidu....

07. Nov 2009, 12:44

pradzioj skaiciau jolitukes komentara, kad alus nesveika... turiu papriestarauti, saikingai alaus yra labai sveike, nes jis turi vitamino b, bet saikingai, maniskis taip pat megsta alu,... bet geria retai ir siaip musu pomegiai labai panasus, tai tokiu pykciu kaip ir nera, tik labai nervina kai eina padirbet kanors prie masinos, va tada einu zyzdama kai sirse ar jau baigia... o siaip prie kompo pasedi saikingai tik tada kai as turiu ka veikti, nes laukiuosi ir jis labai geras pildo mano norus, jei opriu pasedet kartu apsikabinus tai ir sedi, niekur neina, jei noriu arbacikes tai ir padaro... paskui draugus nelaksto, nes kaip jis pasake... atsilaksciau savo laiku, dabar laikas seimai 😀 ir kas net keisciausia, uz triju savaiciu tuokiames, tai jis net baznycia pats pasiule nes pasake,kad pasiryzes gyvenima pasvesti kartu su manimi... geras mano meskiukas 😀 😛... pati net kaikada sau pavydziu 😀

03. Nov 2009, 12:29

na taip.. niekas del to nesigincina.. juk visi mes zmones

02. Nov 2009, 17:59

nu ir siaip man tas poziuris jog zmona tui daryt valgyt nepriimtinas.. juk jei abu dirbantys vistiek tai priklauso zmonai.. na jau ne

02. Nov 2009, 16:53

aaa... 😀 tada pasiseke kad turi kas padaro 😀

02. Nov 2009, 16:47

nu jis dabar nedirba.. nu tai mes su mano mama gyvenam.. tai ji padaro.. arba jis.. 😃

02. Nov 2009, 16:22

o ti kai vyras dirba kas valgyt daro? 😀

02. Nov 2009, 16:19

bet as net nenoriu mokintis..😀

02. Nov 2009, 15:45

as ir nemokejau, gime dukryte teko ismokt 😀 ir vyras giria, sako kad skanu 😃

02. Nov 2009, 15:45

as ir nemokejau, gime dukryte teko ismokt 😀 ir vyras giria, sako kad skanu 😃

02. Nov 2009, 15:42

as tai nieko nemoku tik pasyldyt maista.. 😃 jis tai viska moka... ir siandien sake parnesk kiausiniu, tai iskepsiu pyraga
😃

02. Nov 2009, 15:24

maniskis ir anksciau darydavo valgyt kol vaiko nebuvo.. dabar as jam sakau eik pazaist su ja o as einu valgyt daryt 😀 tegu kuo daugiau laiko kartu praleidzia 😀

02. Nov 2009, 15:06

musu tetis tai tikras kulinaras 😃
ko trupininis pyragas pats skaniausias..mmm.. 😛

02. Nov 2009, 15:06

gal vyrai tiesiog su tuo asocijuojasi 😃

02. Nov 2009, 14:58

as taj netgi labai megstu alu aisku is buteliuku o ne bambaliu. ydomu kode kai nusprendet kalbet apie vyrus pirma tema buvo apie alkoholi ?😃

02. Nov 2009, 14:55

nu kiek idu 😃 gal pasigirkim ju privalumais 😉

02. Nov 2009, 13:22

jauciu kompiuteris ziauri liga... jetau gerai kad mano vyras nesusirgo 😀 bet uztat lenda i rusy ir konstruoja savo variklius... ech ir taip ir taip negerai 😃

02. Nov 2009, 13:17

kompiuterastai 😃

02. Nov 2009, 13:05

oi kaip dziaugiuosi kad man su vyru nereikia pyktis nei del vyno nei alaus,jis pas mane toks kur visai nieko negeria,o del kompo tai pykstames iki net nemoku pasakyt iki kokio lygio😤

02. Nov 2009, 12:50

o maniskis megejas vynu.ir mane ismokino vyna gert.Bet as skustis negaliu del vyno gerimo,nes jis turi didesne aistra,tai masinos.Mano vyras perdeda vairus is desines i kaire,tai kai uzsiima,tai vyro savaitem nera.tik miegot ir pavalgyt pareina i kambari is garazo.

02. Nov 2009, 12:28

mano ne tik alus bet ir kompiuteris patinka, ypac zaist megejas

02. Nov 2009, 11:11

maniskis ale megsta alu 😉nusiperka buteli alaus atsigere pora gurgsniu ir palieka 😃 tai nebeleidziu pirkt daugiau nes pinigu svaistymas .

02. Nov 2009, 10:44

kai isvaziuoja zvejot tai nezino kada gana.. viena kart mane vezesi, tai sake tokios klaidos daugiau nekartos 😃

02. Nov 2009, 10:43

mane nervuoja zvejyba...

02. Nov 2009, 10:43

koki jie bebutu, bet be ju negerai.. 😃
asmeniskai as jauciuosi vienisa, kai maniskio nera, nenakvoja namie, tai man kazkaip netaip.... as jo pasiilgstu ir vis galvoju ar tuoj jis grys 😃

02. Nov 2009, 10:41

Na nemanau, kad alus toks jau nesveikas gerimas (aisku jei jo proto ribose geriama), jau geriau nei moteryciu megstami Fizai, Kisai ir kt chemija😀Aisku viskam yra ribos, o vyrai dazniausia ju nejaucia, o uzkandukai kartu su alum maniskiui nebloga mazoliuka uzaugino😉manau geriau alus (aisku ne tiek, kad akis apsemtu)nei degtine, fuj☹Mano vyras dar ir zvejys...😀

02. Nov 2009, 10:41

Ak, tie vyrai.. 😃

1 2