6 metų vaikas leidžia vaistus

27. Mar, 02:54

noriu pklaust ar normalu, kad mociute 6 metu vaika mokina leisti ampoles? pradzioj pagalvojau, kad ji tiesiog mane provokuoja, bet grizes namo vaikas pasakojo kaip mociutei leido vaistus, kaip jam drebejo rankos ir panasiai. nezinau kaip reaguoti, man nepatinka tokie dalykai, gal as per daug sureiksminu, bet juk gali nutikti ir kas nors negero. tiesiog nezinau ar ne bereikalo pradejau nervuotis?

27. Mar 2012, 20:13

Man kazkaip nera normalu, kai sesiametis vaikas leidzia vaistus mociutei. Kam vaika pratinti prie suagusiuju reikalu

27. Mar 2012, 18:36

jeigu vaikas nori,kodel gi ne? Bet jeigu priesintusi,tikrai nereiktu verst mokytis leist vaistus. As savo ketveriu metuku dukrelei esu leidusi istraukti adata su svirkstu is "tos vietos" kur leidziami vaistai ir nieko baisaus 😀

27. Mar 2012, 14:54

noriu pklaust ar normalu, kad mociute 6 metu vaika mokina leisti ampoles? pradzioj pagalvojau, kad ji tiesiog mane provokuoja, bet grizes namo vaikas pasakojo kaip mociutei leido vaistus, kaip jam drebejo rankos ir panasiai. nezinau kaip reaguoti, man nepatinka tokie dalykai, gal as per daug sureiksminu, bet juk gali nutikti ir kas nors negero. tiesiog nezinau ar ne bereikalo pradejau nervuotis?