4 mėn.mergytei gerklės uždegimas, kosti. Kuo gydyt?

28. Jul, 01:46

Sveikos Mamytes...mums uz triju dienu bus 4 men. Susirgom,buvom pas vietinius gydytojus,gyvenam uk (gydymo nedave,sake jokio viruso nera) kostim trecia para,sendien jau sloguot pradejom.....po savaites turim bilietus kelionei namo,i Lietuvele....Laukia Krikstas.....Kaip man,mielosios,mazaja greiciau pagydyti,kokiu mociuciu vaistuku zinot? Tiesa,savo pieno jau nebeturiu,va ir limpa ,,brudai ,, visokie....Parasykit man kas ka galit.....aciu....bukim visi sveiki :))*

05. Aug 2013, 14:36

duok arbatytes ciobreliu mum padedavo😉

04. Aug 2013, 09:56

juodu padukus tepti ir deti po kojnytem garstyciu lapus mum padejo

28. Jul 2013, 16:22

Nėra už ką,man visada malonu padėti ir stengiuosi tai padaryti,jai tik galiu ir tutiu kuo 😀) ačiū ir jums sekmės 😀 sveikit 😀

28. Jul 2013, 14:48 Migle4466

...aciu Migliuk,kaip smagu ,kad yra bendraminciu.... Cesnakelis jau savaite aplink namuose ,,bludija,, .....kaip vyresnele sako-mama namus nuo vampyru saugo.... o,va bulbike man mano mama dedavo(tik jau didesne buvau) snd.su vyru apie tai kalbejau....vadinasi taip ir darysim 😀) Aciu mieloji...Sekmes Tau ir Tavo leliukams😀)

28. Jul 2013, 14:10

na kai uzmigs galit bandyti ušvirti bulvytes jas supjaustyti kubeliais,šiltas dėti į maišiuka ir tada tą maišiuka apvynioti keliais frotiniais rankšluosčiais ir dėti ant krutinės,na nežinau ar pavyks jums šis būdas,bet jis tikrai veiksmingas 😀) na ir jai išeis,tai kiek galit tiek palaikykit,nes ta šiluma labai padeda tik svarbiausia tas bulves dėkit ne ant pliko kūnelio o ant maikutės kokios nors 😀) na o dėl slogytės galite,nulupti česnaka supjaustyti ir įdėti į induką ir kai miegos padėti prie lovos irgi veiksmingas būdas 😀) Sveikit 😀