2015m Liepinukai :)

21. Feb, 09:52

Sveikos sveikutes :) na ar yra besilaukianciu liepinuku :) kaip.jauciates? Ar tai pirmas vaikiukas? Aš laukiuosi ir turiu metų laiko sūnelį :) 

14. Dec 2015, 11:41

Pinigų skolinimosi
A reikia trumpalaikio ekonominės pagalbos ar finansinės padėties, bankų ir finansinių institucijų asmuo vis dar laukia pakankamai kredito ar kitas paskolą per trumpą laiką 48 valandų adresą:. josiane.gourdin82@orange.fr
novaki.finance@gmail.com

03. Apr 2015, 14:52

Sveikos visos būsimos mamytės👋 nusprendžiau prisijungti prie jūsų 😀 mums jau 26 savaitės☺🤗 laukiam pirmagimio, BERNIUKO🎉

31. Mar 2015, 13:46

Labukas 👋. Prisijungiu ir as prie liepinuku ☺. Mums jau 24 savaiteles😍. Mes slapukai. nesirodom kuo busim uzauge ☺

26. Mar 2015, 11:20

Sveikos. Beaoum, sveikinu 😀 Roberta, tai jau dideli jus kokie 😀 Mes tai vakar buvom pas gydytoja, pasake augam gerai, patvirtino, kad tikrai tikrai mergyte 😀

26. Mar 2015, 07:29

26 savaites jau 😀

13. Mar 2015, 15:12

Sveikos ir as prisijungiu prie liepinuku👋 augame augame esu labai laiminga CIA musu pirmas mazylis,pasake jau kad bus mergyte☺

13. Mar 2015, 09:30

Sveika. O kiek jau laiko jums? 😀

04. Mar 2015, 09:40

Labukas, prisijungiu prie liepinuku, pirmas labia laukiamas ir jau žinom, kad sūnelis 😀

24. Feb 2015, 09:20

Tai labai fainai tau, smagu kai kazkas nerimsta pilvuke 😀 o as va po truputi jau ruosiuos pas gydytoja, turiu suzinot tyrimu rezultatus (tikiuosi viskas gerai, nes visa laika pergyvenu, kad tik viskas butu puiku) ir turetu pasakyti mergaite ar berniukas bus 😀

23. Feb 2015, 21:19

Jau judesiukus jaučiu. Laaabai faina. O Seip viskas ciki 😀

23. Feb 2015, 12:18

Na as irgi jau taip galvoju, kad busiu is tu, kurios mazai priauga ir pilvukas bus maziukas 😀 as siaip visai gerai, tik dar kartais taip papykina nestipriai, dazniausiai kai jau valgyt norisi, ir pilva daznokai paskauda del tu hematomu, o taip viskas gerai 😀 O kaip tu, kaip lelius? 😀

22. Feb 2015, 19:57 Karolincikas

Nieko gal būsi iš tų kur tik kelis kg per visą nėštumą tepriaugsi.. 😀 ir neturesj didelio puziriuko 😀 kaip jautiesi?

22. Feb 2015, 19:26

Kazkaip man tai keista, kai ateinu parduotuvej i nesciuju kasa, ir man visada atrodo, kad zmones galvoja, kad as esu tas naglas zmogus, kuris eina i tokias kasas, kad tik nestovetu ilgai eilese paprastose kasose ir kartais net nejauku del to pasidaro, bet gi nepradesi kiekvienam is eiles sakyt, kad tu turi teise cia stovet 😃
Kadangi kai buvau echoskopijos 15 savaite, tai aiskiai nesimate, tik pasake, kad labiau panasu i mergaite, o sekanti echoskopija bus tik si antradieni, tai tikiuosi jau suzinot tiksliai ko gi mum laukti 😀
As beje taip pat esu 180, todel ir labai nepanikuoju, kad pilvas dar maziukas 😀

22. Feb 2015, 10:10 Karolincikas

Tai čia skaitosi jau normalus. Juk Seip pagal visja tik nuo 5 mėn jis ispumsta. O čia jau matosi kad nestuke eina ir privilegijom galima naudotis,prietaringais žmonėmis 😃 labai prietaringi nesciu prisibijo 😃 tiek nutikimų butą su pirmu kad net juokinga kaip galima.but prietaringam 😃 gal jau žinai ko laukies? Aš taip pat dziusna ir 180 😀

21. Feb 2015, 21:29

Na hematomos, tai kaip po sumusimu lieka zymes kraujo po oda , nezinau net kaip tiksliai paaiskinti 😀 (ribota išsiliejusio kraujo sankaupa audinyje ar tarp audinių) nusikopijavau is wikipedijos, kad gal aiskiau ten parasyta 😉 Na pas mane irgi panasaus dydzio jau, nors manau, kad ne toks didelis, kaip buna pas kitas, nes esu auksta ir is prigimties labai liekna, tai gal taip ir iseina, kad letai dideja 😀 beje grazus pilvukas, kaip ir jo viduje augantis mazylis esu tikra 😀

21. Feb 2015, 16:31 Karolincikas

O kas yra gematomos? Niekada nesu susidūrus ir domejusis. Oi pas mane kaip su pirmu taip ir su antru labai anksti pasirodė 😀 Šiandien fotografuota

21. Feb 2015, 16:12

As neblogai, tik daznai pilva skauda, nes buvo 2 gematomos, tai lyg ir gyja, ir baisiausia ne del skausmo stipraus, o del to kad tik leliukui nepakenktu ☹ man vis keista, eina 20 savaite jau , bet pilvukas vos vos matosi, taciau tie kas nezino apie nestuma, vargu ar pastebetu pilvuka ;D bet nieko, vis gyvenam, augam ir laukiam kada gi jis pasirodys 😀

21. Feb 2015, 15:19 Karolincikas

Aš liepos gale 😀 visko būna. Su pirmu jaučiausi lyg niekur nieko nors 23 kg buvau priaugus o su šiuo tai spaudimas sokineja tai sunelis nenorėdamas užgauna ppilveli. Nesupranta jis dar 😀 o kaip tiu? Kail pilvuziukas? 😀

21. Feb 2015, 14:23

Sveika. As tureciau gimdyti liepos vidury, jauciames neblogai, o jus kaip? 😀 Cia mano pirmas busimas vaikelis, o jus jau gal zinot ko laukiat? 😀