2015 m. kovinukai

23. Jul, 04:59

Sveikos būsimos ir esamos mamytės :) Gal jau yra besilaukiančių ir 2015 m. kovo mėn. gimdysiančių? Aš laukiuosi antro vaikelio. Pirmąjam birželio 14 dieną suėjo 2 metukai, vardas Jonas :)

07. Dec 2015, 12:03

Sveikos mamytes.mano gimdymo datos kovo 7.13.27

09. Nov 2014, 11:32

Sveikos busimos ir esamos mamos, jungiuosi prie jusu kovo gale balandzio pradzioje tureciau supuoti jau pirmagimi 😀 dar tiksliai nezinau ka turesime 28 diena einu I echo ir pasakyti turetu tiksliau 😀 siandienai mum 19 savaiciu ir 4 dienos 😀 spurda lb intensyviai 😀

20. Oct 2014, 16:44

Na aš labai tikiuosi, kad gims mergytė, nes berniuką jau turim 😃 Spalio 31 dieną važiuoju išsamiam ultragarsui į Kauną, tai gal jau sužinosiu ko luakiam 😀 Thoma25, sveika prisijungus 😉 Papasakok kelintas nėštumas, jei ne pirmas tai kiek jau turi vaikučių ir kokio amžiaus 😀

01. Oct 2014, 21:33

Sveikos, tikiuosi priimsite ir mane pasišnekučiuoti👋. kaip gydytoja spėja, jog gimdymas kovo 13d 😀

01. Oct 2014, 17:52

Na siandien buvau ekoskopijoje su vyruku, pasake kada gimdymo data, tai maziuko laukiam kovo 2 dienele😀) Lyties nerode, slapukauja 😀 Kaip jus mamytes? 😉

30. Sep 2014, 13:12

Sveikutes 😀 cia mano antrasis nestumas, pirmasis berniukas 4 metu. Gyvenam Kedainiuose. Nestumas kolkas viskas gerai, buvo is pradziu ir pykinimas ir blogumas, bet db jau viskas gerai.

29. Sep 2014, 21:51

Prašom jungtis, kuo daugiau, tuo smagiau 😉 Papasakok apie save daugiau - kelintas vaikelis, kokio amžiaus turimi vaikiukai 😀

27. Sep 2014, 14:35

Sveikos mamytes 😀 noreciau ir as prie jusu prisijunkt, mums jei niekas nepasikeis laikas kovo 19 😀

17. Sep 2014, 11:54

d.d. su pirmu vaikeliu man plaukai ir nagai augo nuostabiai, plaukai neslinko, blizgėjo, o dabar su antru nėštumu tai toks įspūdis, kad tuoj nupliksiu... ☹

16. Sep 2014, 16:03

Sveikos, mamytes😀 Prisijungsiu ir as prie jusu mazos grupeles, nors tiksliai nezinau kas bus maniskis ar manoji, kovinukas ar vasarinukas, nes daktarai gimdymo termino nenustate, nors maziuka nesioju jau 16- ta savaite😉 Pagal mano paskaiciavimus tai iseitu kovo pirmoji savaite, tai pagyvensiu pamatysiu. 😃 Man kaip ir antras nestumas, bet pirmas gimdymas laukia, nes pirmasis nestumas nenusisekes ☹ Manau bus smagu padiskutuoti su jumis visomis su nestumu susyjusiomis temomis😀) Jug taip dziugu dalintis mintimis😀)

13. Sep 2014, 10:09

na va as jau po skano, tai kaip ir galvojau turesiu berniuka 😀

13. Sep 2014, 09:59

Kažkaip skeptiškai žiūriu į visokius prietarus, jie labiau man tokie pramoginio pobūdžio atrodo 😀 Aišku, būna, kad atspėja, nes juk visi spėjimai šiuo klausimu yra 50 ant 50 😀

10. Sep 2014, 10:27

O zini sako,kad galima is leliuko sirdutes plakimo nustatyti ko laukiesi , tai kai klausysies leliuko sirdutes paklausk kiek kartu plaka per minute

09. Sep 2014, 14:51

Žinau koks puikus tas jausmas išgirdus širdelės plakimą 😀 Man tai visi linki mergaitės, nes žino kiek prisikentėjau besilaukdama sūnelio, tai sako tegul dievas dabar duoda mergaitę 😀 Pirmadienį važiuoju į rizikingų nėštumų centrą išsamiems tyrimams, tai gal netyčia ir sužinosim ko laukiam 😀 Šiaip norėčiau labiau mergaitės, bet ištiesų tai svarbiausia, kad vaikelis gimtų sveikas.

08. Sep 2014, 18:21

Sveikutes tai smagu, kad jusu daugeja 😀 as tai jau girdejau leliuko sirdute plake labai stipriai tai numanau kad berniuka nesioju, o ir visai nepykino si nestuma

08. Sep 2014, 16:09

Nežiūrėjau tiksliai horoskopo kada verčiasi, bet gimdyti turėčiau kažkur kovo 23 d., tai nežinu koks tada bus horoskopas 😀

08. Sep 2014, 16:07

Oi, kaip smagu, kad daugėja gretos 😃 Su pirmuoju vėmiau iki 16 savaitės, tad ir dabar dar optimizmu netrykštu, nes dar tik 12 savaitė eina... Buvau šiandien tyrimų pasidaryti, tai kaip ir nujaučiau - trūksta kalio. Ryt važiuoju lašintis lašelinės. Alex, tai kaip supratau čia pirmas vaikelis? 😀 Na iš savo patirties galiu pasakyti, kad pirmo vaikelio gimdymas nublanko prieš tas 10 pravemtų savaičių 😃

08. Sep 2014, 09:38 Russcaro

Mano terminas per anytos 60-meti 😃 tai dziaugsmu netveria 😃 gera anyta tai dziugu ir man 😀 o jusu bus zuvytes ar jau avinukai? 😃

08. Sep 2014, 09:33 gvozde

Yra yra! 🤣 man 13sav! Oj ir man jau lengviau su pykinimu, bet ne karto nevemiau 😀 tik pilva pamaudzia. Tyrimukai geri nieko netruksta tad laukiu greiciau kol visai praeis visi negalavimai ir busiu energingesne, ir valgesne. Nes nepriaugau dar ne gramo, pilvo ner 😃 as taip galvoju vis ar tikrai po tos 12-14sav dinksta visi negalavimai.. man atrodo vieni dinksta kiti atsiranda. Beja oro truksta ir man 😀 fainai bus ziema namie su pilvuzais susisuksim I dekucius siltai, o uz lango salta.. jaukus vakarai laukia 😉😉😉

07. Sep 2014, 19:54

Greta, tai žinoma, kad smagu bus pabendrauti, nes matau kovinukų laukiamės tik dviese 😃 Na gal dar vėliau kas prisijungs 😀 Papasakokit apie save daugiau - kelintas vaikelis, kiek jau esamiems vaikeliams metukų 😀 Russcaro, esi laiminga nėštukė - su pirmu vėmiau toliau nei mačiau ištisas dienas apie 10 savaičių, su šituo leliuku irgi ne ką lengviau... Na bet jau šviesėja tunelio galas, jau eina 12 savaitė, jau retai vemiu. Ryt važiuoju pas gydytoją pasidaryti kraujo tyrimo, nes įtariu tiek nusivėmus organizme kažko trūksta, nes sunku kvėpuoti, širdis atrodo lipa lauk ir nėra jėgų. Su pirmu irgi taip buvo ir visą nėštumą trūko kalio. Sūnaitėlis pradėjo eiti į darželį, tai tikiuosi bus lengviau ištverti tuos negalavimus.

29. Aug 2014, 12:43

Sveikiii !!! Na vat ir as mazdaug kovo - balandzio menesi turiu pagimdyt leliu. Smagiausia kad kovo pabaigoje vyro gimtadienis, kaip tik kovo pabaigoje ir turiu gimdyt. Tai sake nesvarbu kokia diena, bet tai jam bus geriausia dovana ! ^^
Man jau prasidejo 11 savaite. Jokiu dideliu pykinimu nebuvo. Tik kad norejau daugiau pagulet lovoj 😃 ir suzinojau apie savo leliuka tik po 4 savaiciu..

28. Aug 2014, 17:25

Labuka mano vardas greta ,mamo leliukas turetu gimti vasari,bet vistiek butu smagi pabendrauti?

28. Aug 2014, 12:38

Negi nėra nei vienos, belaukiančios 2015 m. kovinukų? :O

23. Jul 2014, 22:26

Beje, gal kas žino kaip šią temą pridėti į žymas prie profilio?, kad kitą kartą nereikėtų man kuistis ir ieškoti forume 😀

23. Jul 2014, 22:21

Ačiū, Deimante 😉 Na laikas pritemdė nemalonius prisiminimus. Kolkas jaučiuosi neblogai, tik rytai sunkūs būna kol prasivaikštau. Su nerimu laukiu šeštos savaitės, nes su pirmu suėjus 6 savaitėms pradėjau vemti ir atguliau į lovą. Po savaitės žiūrėsim kaip seksis, o dabar tai stengiuosi nelaikyti skrandžio be darbo ir geriu daug daug vandens, kad prasiskiestų kraujas ir toksikozė nesmogtų stipriai 😀