2014 Rugpjutinugu belaukent

09. Mar, 10:10

ar yra mamyciu kuriom gimdyti rugpjuti? 

as esu Jolita laukiuos 3 leliuko , lyties dar nezinau bet tikiuos balandi suzinoti :) gimdymo tada iseina 08.08

03. May 2014, 23:50

Sveikos,sendien suzinojau kad pas mane gyvena mergyte!!!!!

17. Apr 2014, 11:18 dafilka

Labuka, as esu airijoje 😀 anyta turejo issiusti man lasinuku bet neissiunte ,o taip as ju noriu 😃 Sveikinu su berniuku 🎉as ir pirmadieni krauja pridaviau ir liepe gelezi gert 😀

15. Apr 2014, 19:53 braskyte25

pala,o kurioj sali esi?

15. Apr 2014, 19:52 braskyte25

as tai is tevu atsivezu lasinuku mmm... 😛 Mes turesim dar viena vyriuka,rozyniu kaspinu nebus. As tai pirmadieni pridaviau krauja,slapima,o ketvirtadieni eisiu pas daktare ,atsakymu.

15. Apr 2014, 19:33 dafilka

sveikute 😀 as vakar buvau pas daktara bet jo nebuvo ir deja nesuzinojom ko laukiames 😀 gal suzinosim geguzes 26dienuke , oi mane ir labai traukia lasinukai bet deja nera cia kur pirkt tokio skanumyno ,lauksiu siuntinuko is lietuvos ir skaniu lasinuku 😀 primink ko laukiates?

15. Apr 2014, 14:14 conte

Sveikute! Papasakok apie save ka nors daugiau😀

15. Apr 2014, 14:13 Olga8

Sveikute 😉 Is kur tu? Papasakok ka nors apie save?😀

15. Apr 2014, 14:13 braskyte25

as stamatalogu ir bijau,kol tvarke db dantukus,tai vaikelis polka soko viduj😃 gerai kad ne daug tvarkymo buvo. O apie lasinukus kaimiskus,tai jai turiu issiemus is saldyklio,tai ramiai praet negaliu,kaip traukia jie mane 😃

15. Apr 2014, 14:11

sveikos mamytes! ziuriu daugiau atsirado busimu mamyciu😀

13. Apr 2014, 21:14

Sveikos mamytes. Busiu naujoke, mums 22 sav. laukiames pirmo vaikelio 😀

06. Apr 2014, 20:01

Laba diena, prašau užpildyti šią anoniminę anketėlę😀Sveika, prašau užpildyti šią anoniminę anketėlę😀
http://apklausa.lt/f/nesciuju-alkoholio-vartojimo-profilaktika-2gx7lkj/answers/new.iframe

28. Mar 2014, 17:49 dafilka

labuka, oi as labai bijau stamatologu 😃 as ir tvarkiaus iki nestumo bet liko viena danti istraukti ir pastojau ,tai lauksiu kol pasigimdysiu ir tada jau eisiu 😀 nugi ir ka turesi?man liko iki skano 2 savaiciukes ,jau ne be daug 😀 na as sveriau pries nestuma 99kg o daba 94kg 😀 na as ir si nestuma nevemiau net keista buvo 😀 o kaip du pirmi nestumai buvo toki kad pradzioj ir papaigoj vemiau toliau negu maciau bet svoris augo 😀 o daba atvirksciai 😀 na as si nestuma kaskodel labai mazai valgau nes buna taip kad neskaniai atrodo ir viskas 😀 va daba labai noreciau lietuvisku lasinuku ,lauksiu kol siunta ateis is lt ir labai ant ledu traukia😃

27. Mar 2014, 10:29

laba ryta. Dziugu kad gerai laikaisi 😉 as kai pas stomatologe ant kedes guliu,tai oj pilvelyje polka soka vaikas😃 As tai jau zinau ka turesiu 😀 Nakti ir as keliuosi i wc ale tik koki 1 kart. O tai kiek sveri,daug nurito? Man si nestuma neteko vemt,tai lb nekrito svoris,nors nez.tiksliai nuo kiek kg.startuot pradejau. O valgyt stengiuosi kas 3-4h. aisku,kita kart nesigauna 😃

27. Mar 2014, 10:06 dafilka

labuka 😀 oi as gerai laikausi ,mane ir vis pakibina buna kad nakti net prikele ,kuo toliau tuo stpriau jau 😀 tik nervina kad i tulika lakstau naktim,bet nieko nepadarysi 😀 na manes nelabai traukia maistas nezinau kodel . ryt pas gp eisiu zesiu ar ataugineju ka numeciau ar vis dar svoris krenta 😀 bet valgau del savo slapukes/o 😀 liko 2 sav iki skano laukiu nesulaukiu 😀

26. Mar 2014, 10:00

laba ryta 😉 na jau,gal ir daugiau yra 😃 As tai neblogai jauciuosi,leliukas db dazniau pakibina mane 😀 Valgyt tik norisi norisi 😀 O kaip tu laikaisi?

25. Mar 2014, 22:32

laba 😀 matyt sitam forume tik kelios esame rugpjutinukes 😀 kaip jautiesi?

24. Mar 2014, 12:12

Sveikutes 😉 Na,negi ner busimu mamyciu?😀

15. Mar 2014, 12:23 dafilka

labas rytukas 😀 man irgi 20 savaiciu treciadieni bus 21 savaiciuke 😀 as buciau negerus vitaminu bet kadangi labai daug persalimu buvo tai pagalvojau kad imunitetas nusilpes tai ir pradejau gerti 😀 seip man reike gerti gelezi bet negeriu as jos ,nes nuo gelezies labai viduriai uzkieteja 😀 man kol kas netruksta gelezies bet mw sake kad nuo 16 sav gerti 😀

15. Mar 2014, 10:02 braskyte25

laba ryta🌷 as geriau rugsti ta,o paskui perejau i vitaminus,ten tiek pat tos folio rugsties yra tik kad dar daugiau visokiu vitaminu😀 Tai db kelinta savaite eina? Man 20 prasidejo.

14. Mar 2014, 21:14

sveikos 😀 Dafilka taip pas mus ne maza seimyna bus 😀 as iki 14 sav geriau folio rugsti nes liepe mw man .o dabar geriu vitaminus neatsimenu kaip rasoma 😀 nes per 19 sav prasirgau jau 4 sykius paskutini labai sunkiai su kosuliu teko gerti antibijotikus 😀 as esu is Airijos

14. Mar 2014, 17:05 rimgaile

taisie nuo pat pradziu galima gert,vistiek manau tokiu laiku vitaminu su maistu negaunam,o kai negaunam,tai leliukas viska isciulpia ir dantys kencia ir pan.

14. Mar 2014, 16:59

As is Elektrenu. Na maniskis irgi nupirko siu vitaminu, bet bijojau dar gerti 😀 Bet reikes pradeti. Aciu 😉

14. Mar 2014, 11:51 rimgaile

sveikute 😉 O is kur esi? As tai geriu pragnacere plius(gal teisingai uzrasiau)😀 man daktare juos patare gert,nors ir brangus,bet vis tikiuos kad geri jie😀 Pas mane antras leliukas😀

14. Mar 2014, 11:15

Sveikos, man tai terminas rugpjucio 27d. Tai pirmasis labai laukiamas angeliukas pas mus. Kiekviena diena dziaugiuosi ir beproto laukiu kol galesiu laikyti mazyti rankose. Viena ryta prabudus labai nustebau ir apsidziaugiau, kai pamaciau pilvuke guza, tai greiciausiai vaikelis buvo 😀 Kovo 26d. eisiu pas ginekologa ir labai tikiuosi, kad mazylis parodys ka tarp kojyciu turi 😃
Norejau paklausti mamytes ar vartojat kokius vitaminus? Nes drauge sake, kad visa nestuma gere diasporali, o man nieko nesake gydytojas ☹

13. Mar 2014, 18:20

na,as lygtais nuo 15 savaites jauciu,bet dar zinai pakybina kai atsimena,retkarciais😀 Dar nea,pirmadieni echo darys,tai tikimes jau pamatyt,bet bus matyt😃 ziuriu pas tave gausi seimyna jau bus😀

13. Mar 2014, 18:15 dafilka

as ir gerai jauciuosiu 😀 kaip faina kad ta paia diena terminas 😀 ar jau jauti judesiukus? mazu zinai ka turesi?

13. Mar 2014, 18:01

Na,siai dienai neblogai jauciuosi, o tiu? Na,man terminas kaip ir tau 😃 08.08 😃

13. Mar 2014, 17:29 dafilka

labas malonu kad nors viena atsirado 😀 kaip jautiesi? kada terminas tau gimdyti?

13. Mar 2014, 16:17

sveikute 😀 Galiu ir as prisijungti 😀

09. Mar 2014, 22:12

kaip jaucetes mamytes?