2011 m. gimę lapkritinukai

06. Dec, 04:29 Krisliukas Krisliukas

Sveikos mamytės, burkimės čia, kas sulaukėte savo mažylių 2011m. lapkričio mėnesį :) mano mažoji gimė lapkričio 30 - paskutinę rudens dieną

06. Feb 2012, 10:53

labuka visom mamytems kurios gimde lapkriti mano Airidukas gime 20111111😀

Krisliukas Krisliukas 31. Jan 2012, 21:48

Roberta, kad čia niekas neateina ☹ tuščia ☹ visos plepam anoj temelėj

31. Jan 2012, 19:33

jungiuos ir as cia😀

Krisliukas Krisliukas 10. Dec 2011, 15:33

tai aš irgi svarstau, gal prasidėjo pilvuko problemos?nors va kai šiandien prasidėjo verkimas dieną baisiausias, pradėjau lopšinę dainuot, dainuodavau savo mažiukui, kai mažylė buvo pilvelyje...sako, kad vaikučiai gimę atpažįsta lopšines ar pasakas, jei buvo sekamos..tai ji iškart nurimo ir užmigo..vadinasi ne pilvukas..ir kadangi maniškė visą dieną miega ištisai, tai sudurniavo ritmas pas ją.. jau antrą naktį pabunda apie pusę 12 nakties ir būdrauja iki pusės 3, kakoja, rėkia, valgo, dairosi, žiūri, vėl rėkia, vėl kakoja 😃

10. Dec 2011, 12:00

gal vaikuciams pilvukus pucia? tai viena dazniausiu verkimo priezasciu.

Krisliukas Krisliukas 09. Dec 2011, 18:12

oho, bet tai ilgai nemiega..na maniškė tik šiandien sustreikavo..bet gal sakau todėl kad pieną nusitraukinėjau, ir jai mažoka buvo

09. Dec 2011, 12:43

oi krisliuk mes jau antra savaite nemiegame nuo 8 vakaro iki 3,4 val nakties,nebezinau ko griebtis,diena pavalgo ir miega viskas gerai,bet tik vakaras ir viskas,akys stacios,verkia ir t.t...jau vakarais ir maudau,ir diena laukiuke pabuname,bet rezultatu jokiu☹

Krisliukas Krisliukas 09. Dec 2011, 11:37

aš irgi pavaliau su pienuku akytes..dar turiu tuos pieno rinktuvus..kai maitini, užsidedi ant kitos krūties kad pribėgtų..nes šlapia visur būna..tai man patiko 😉 mažoji mano šiandien kažko dažnai naktį kėlėsi, gal kas pusantros valandos..vakare kai pavalgė pusę 8, tai atsibudo apie 12 nakties..paskui iki trijų tai snaudė, tai nesnaudė..šiandien kaip trenkta truputį esu 😀

08. Dec 2011, 19:35

As ir vakar bandziau biskiuka nusitraukt,kad isbandyciau pientrauki😀tai vaikiukui akytes isploviau,ir kuneli ploviau,nes pas mumis rekomenduoja taip daktarai😉pas mane AVENT firmos bet,ne elektrinis,tikrai labai geras,nusiskundimu neturiu...😀

Krisliukas Krisliukas 08. Dec 2011, 18:21

o aš pirmą kartą išbandžiau pientraukį..pirkau Medelos firmos elektrinį..iš pr. nusivyliau, nes vos vos bėgo ☹ bet kiek žinau reik atsipalaiduot..kai vyrai išėjo į kt kambarį tai ir pienas pasipylė..tik jausmas kaip karvė kokia..o iš tikro savim didžiuojuos, kad pavyko nutraukt..supyliau į maišiuką ir į kamerą įdėjau

08. Dec 2011, 17:22

labukas😀mano Kevinukui 17 dieneliu😀mes gime Lapkricio-21d,svereme 3,900,ugis 50cm...mano nei pirmas,nei antras vaikiukas neima soskytes,nesileidzia nei supamas vezimuke,nei ant rankyciu,kita karta atrodo imtu soskyte tai ramesnis butu,o kai issiverkia tai neina nuraminti...tik labai sunku man su maistuku nutaikyti,kad tik vaikiukui nepakenkciau su pilvuku☹mes katik gryzome is laukiuko😀

08. Dec 2011, 14:18

Labai greitai laikas lekia... per daug greitai. manau mergyte uzaugs, ir net nespesiu pastebeti 😀

Krisliukas Krisliukas 08. Dec 2011, 13:39

oj, tai jau beveik mėnesiukas 😉 jaučiu greit laikas bėga

07. Dec 2011, 23:52

as turiu mergyte Daniele ir jai jau 20 dienuciu 😀

Krisliukas Krisliukas 07. Dec 2011, 17:46

mergaitės, priminkint, o kiek laiko jūsų vaikučiam ir ką turit? maniškei savaitė lygiai šiandien suėjo

Krisliukas Krisliukas 07. Dec 2011, 17:45

o duodat savo vaikučiams soskytes? mano berniukai tai nei vienas neėmė, spjaudavo kuo toliausiai..o tik parsivežėm Faustą namo, brolis įkišo soskę ir per kelis kartus ji pradėjo čiulpt 😀 tai dabar tuo krizės laikotarpiu man gerai, įkišu soskytę ir ramiau..

Krisliukas Krisliukas 07. Dec 2011, 17:44

maniškei prasidėjo krizės pirmas etapas..gerai, kad lankėm Šemetos kursus, tai pasakė, kad vaikučiam būna trys krizės etapai: pirmas - sulaukus 7-10 d., antras - 6-8 sav. po gimimo, o trečias - 3 mėn. po gimimo..žiūriu, kad ji pavalgius, bet verkia ir verkia..nors rodos nėra tam pagrindo jokio..kaip sakė kursuose, kad ypatingai krizė pasireiškia 6-8 sav. po gimimo, nes pasikeičia pieno skonis.ir kad tą laikotarpį geriausia iškentėti

Krisliukas Krisliukas 07. Dec 2011, 17:40

oo kaip smagu 😀

07. Dec 2011, 13:23

Sveikutes😉niu ir mes cia persikelsime😀

06. Dec 2011, 21:39

Labukas 😀 prisijungiu ir as cia 😀

Krisliukas Krisliukas 06. Dec 2011, 16:29

Sveikos mamytės, burkimės čia, kas sulaukėte savo mažylių 2011m. lapkričio mėnesį 😀 mano mažoji gimė lapkričio 30 - paskutinę rudens dieną