1, 5 metų vaikas nusirenginėja. Ar tai normalu?

24. Jan, 05:23

Dukrytė pradėjo nusirenginėti. Dabar mums metai ir septyni menesiai, tai pedkelniu negaliu uždėti. Maunasi lauk ir viskas. Nusimosi pėdkelnes nusiima pampersiuka, ar trusikiukus ir plikinėja. Nesiduoda aprengiama. Ar kas yra susidūrę su panašia situacija?Ar tai normalu tokiam laikotarpiui, ar jau man sunerimti?

13. Oct 2014, 23:08

Labas vakaras,

Mano penkiametis ir aštuonmetis ir šiuo metu mielai nuogi palaksto 😀 manau nieko tame blogo nėra.

Gražaus vakaro,
Vika

26. Jan 2011, 15:41

aciu uz atsakyma, tikrai nuraminot. nes nei pati nebezinau kaip reaguoti. nesinori pakenkti 😀

26. Jan 2011, 14:28

sveikos mamos,

teisingai, vaikas išmoko nusirengti ar apsirengti ir tuo mėgaujasi 😀 kol kas savo išmoktą veiksmą daro vėl ir vėl... vėliau apsipras ir imsis mokintis kitos veiklos. priimkit tai kaip natūralų procesą, nesijuokit, nebarkit kad kuo greičiau imtųsi mokintis kitos veiklos, neeikvodamas energijos priešinimuisi

pagarbiai

24. Jan 2011, 18:39

tai as irgi nelabai, kreipiau, bet del sventos ramybes, norejau isitikinti, kad tikrai cai nera jokio sutrikimo. zinot siais laikais juk visko buna 😀

24. Jan 2011, 18:21

musiske taip pat tokio amziaus ir taip pat pradeda nusimaustyti pedkelnes,manau paprasciausiai cia naujas atradimas 😀,nelabai kreipiu demesi,zinoma jeigu nesalta

liuks liuks 24. Jan 2011, 17:46

Nemanau,kad tai nenormalu mano dukrai buvo tas pats,bet paskui kaip uzejo taip greit ir praejo.Siuo laikotarpiu ismoko pati nusirengt ir apasirenkt.

24. Jan 2011, 17:23

Dukrytė pradėjo nusirenginėti. Dabar mums metai ir septyni menesiai, tai pedkelniu negaliu uždėti. Maunasi lauk ir viskas. Nusimosi pėdkelnes nusiima pampersiuka, ar trusikiukus ir plikinėja. Nesiduoda aprengiama. Ar kas yra susidūrę su panašia situacija?Ar tai normalu tokiam laikotarpiui, ar jau man sunerimti?