...drauges...

17. Jul, 03:27

sveikos visos busimos mamytes ;) norejau paklausti ar esate susidurusios su tokia situacija ir kaip isgyvenate? bent mano numuone esu atstumta draugu tarpe (merginu) nezinau cia man tik taip atrodo kad maziau bendrauja, raso, kviecia ar taip yra is tiesu... taip jauciuosi diskriminuojama...nepilnavertiska... atsibodo is tiesu lysti joms i akis, siulyti pasimatyti ir panasiai nes jauciasi kad noro visai is ju puses nera... jauciuosi taip lyg sirgciau kokia uzkreciama liga... net pikta kartais pagalvojus, kad turiu tokias drauges :( pagalvoju net apie tai kad jei joms nereikia manes tai ir man ju nereikes. net kai vaikutis gims nepranesiu, nes manau joms tai neaktualu, nors pacios ju jau turi. taip slegia tas nestumas...jei ne draugas ir tevai nezinau kaip istverciau viska :( pasidalinkite patarimais jei esate susidurusios su kazkuo panasaus :)

19. Jul 2014, 16:20 daluze20

na bet mano manymu drauges turi stengtis viena del kitos...

17. Jul 2014, 22:15

sveikute zinau kaip jautiesi sitas dalykas yra normalu nes kas tau aktualu tas joms tikrai ne😀

17. Jul 2014, 17:42 Pikabuuu

na tikekimes tu teisi 😀

17. Jul 2014, 17:40 gabuke

na taip, gal ir tavo tiesa, per daug viska sureiksminu, nes juk yra ir blogiau gyvenanciu 😀

17. Jul 2014, 15:58

As manyciau kad nestumo audros siaucia 😀 nuotaiku kaitos.gal tik taip tau atrodo kad draugem nebeidomi pasidarei