Mintis apie darželį AUGUSTEI visai nepatinka!

Mintis apie darželį AUGUSTEI visai nepatinka!

30. Jun 2010, 09:00 S@ndra S@ndra


 Laba diena MK vaikučiai, mamytės ir tėveliai. Aš esu Augustė Iškauskaitė.

Mamytė ir tėvelis dažniausiai mane vadina Augustyte, Guste, dukryte. Močiutė visada vadina pamaiva ir mamyčiuke, o draugai kreipiasi į mane Augustėle.

 

Mamytė sako, kad esu didelė mergaitė, man jau 1 m. 9 mėn ir dar truputis. Tuoj reikės eiti į darželį, bet ši mintis man visai nepatinka.

 

Gimiau 9 nėštumo mėnesyje, tik savaitėle anksčiau nei visi tikėjosi (mėgstu nustebinti:)) Nors ir nedidukė buvau, bet tam mamos pilvelyje pasidarė taip ankšta... Įsivaizduokit, iš visų pusių spaudžia, jau nebuvo nei kur rankytės, nei kojytės pasidėt, beje, ir pabodo truputį ten, tad nusprendžiau greičiau susitikt su mamyte, tėveliu ir pagulėt toj didelėj patogioj lovoj.

 

Oi tiksliai negaliu pasakyt, nes buvo labai tamsu, kai tėvelis atvežė mus su mama, bet mamytė gerai žino ir tą vietą įvardina kaip Marijampolės ligoninę.

 

 Kur gimiau, ten ir augu - Marijampolėj.  O jei tiksliau- Baraginės kaime. Čia visi tokie geri, mane pažįsta ir visada pakalbina

.

  O štai mano pirmoji nuotrauka. Buvo dar tamsoka, nes gimiau rugsėjo 19 d. nakti, na tikriausiai labai ankstyvą rytą, tad praėjus kelioms valandoms mama mane įamžino.

 Pirmą kartą nusišypsojau beveik dviejų mėnesių, oi kokia laiminga buvau tada ir mamytė labai džiaugėsi. Smagu, kad ją pralinksminau.

 Pirmasis dantukas? Pamenu lyg tai būtų įvykę šiandien. Man buvo 6 mėnesiai, o būdama 7 mėnesių turėjau jau visus keturis dantukus, o šiuo metu kaip tik keturių dar trūksta, kad būtų užpildyta visa burnytė.

 

 Aš čia vis apie save ir apie save, šiek tiek užsiminsiu ir apie žmones, kurie gyvena kartu su manimi. Turiu mamytę Sandrą. Ji gera tik dažnai nesutampa mūsų interesai, tad tenka ilgokai pasiginčyt, o tėvelis- Marius. Griežtokas, kaip ir priklauso tėveliui. Aš jo labai klausau, bet myliu abu labai labai.

 

Jie kartu be manęs buvo daugiau nei metus, o laimingi su manim- jau antri. Jei gerai suskaičiavau- bus ketveri metai. Šaunu

 Brolių ir sesių dar neturiu. Šiandien prisiglaudus prie mamytės pilvuko paklausiau- na tikrai niekas ten negyvena. Norėčiau sesutės, bet tėčiui su trim "moteriškėm" būtų sunkoka sugyventi, todėl broliukas būtų kaip tik.

 

 Taip pat dar turiu močiutę Danutę ir senelį Antaną (su jais gyvenu). Dažnai važiuojam pas močiutę Daivą ir senelį Stasį (čia iš mamytės pusės). Labai didžiuojuosi, kad turiu promočiutę Aldoną ir prosenelį Donatą. Jie gyvena ten pat, kur ir mamytės tėvai.

 

 Šiuo metu labai intensyviai užsiimu menu. Piešiu ant sienų, grindų, spintų, durų ir visur kur pasiekiu. Mamai kažkodėl mano menas nelabai patinka, nes kiekvieną kartą, kai atsikeliu, viskas būna švaru ir vėl tenka viską pradėti iš naujo

 O žaisti labai mėgstu su kaladėlėmis, statau pilis ir bokštus.

 

 Be viso to dar mėgstu klausytis muzikos. Mėgiamos dainos dar neišsirinkau. Žodžiai man ten nelabai įdomūs, svarbiausia, kad muzika būtų tinkama šokiams.

 

 Drabužiai... Šiomis karštomis dienomis galėčiau ir visai nesiregti, bet nuogai eiti į lauką negražu, tad apsirengiu minimaliai - šortukai ir palaidinė, šiuos rūbelius aš labai mėgstu.

 Man labiausiai nepatinka plautis galvytę (kažkoks siaubas), tenka gintis garsiu riksmu ir kai mamyė pririša į plaukučius visokiausių gumyčių, prisega segučių. Tuoj pat viską išsiimu ir išmetu į šiukšlių dėžę.

 

 O štai parodysiu jums vieną linksmoką nuotraukytę.

 Žinot, pastebėjau, kad suaugusieji labai mėgsta įsakinėti: neik ten, nelipk, neimk to, padėk tą, atnešk aną, išnešk šita, ateik, nueik... Ir iš kur toks įprotis?

 Keliauti - vienas malonumas, bet niekur toliau už Lietuvos nesu išvažiavusi, kol kas reikia gerai susipažinti ir su savo kraštu.

 

 Kadangi esu didelė mergaitė moku ir vaikščiot, ir lakstyt, pati pavalgyti ir atsigerti iš puodelio. Nusiplaut rankytes ir veiduką, o tai padarius nusišluostyt.

 

Taip pat gerai sekasi draugauti su puoduku, tik vis dar užmirštu pasakyti mamytei, kada noriu sėstis ant jo. Tiesa, kalbėti sekasi man prastokai, bet moku daugokai žodelių ir pastarosiomis dienomis mama sako, kad darau didelę pažangą. Mudvi kartu labai rimtai imamės šio reikalo.

Didžiausia mano gyvenimo laimė, kad turiu mamytę ir tėvelį - jie žino, ką reikia daryti, kad aš būčiau laimingiausia mergaitė pasaulyje.

 

Kad ir kaip bebūtų liūdna, bet ne visi vaikučiai gali patirti šią laimę augti kartu su savo tėveliais... 

Buvo malonu su jumis susipažinti.

01. Jul 2010, 10:46

Šaunu 😀

S@ndra S@ndra 01. Jul 2010, 10:21

Roberta gali but kad atvyksim,tada atsivesiu ir savo seimyna kad visi susipazintume😉

30. Jun 2010, 23:34

Na tai bent gal atvyksit kai bus šventė kai praėjusiais metais 😉 ?

30. Jun 2010, 19:32

Sveika😀

S@ndra S@ndra 30. Jun 2010, 15:31

Roberta nea dar ne as niekad is anksto nedarau,beveik paskutinem dienom nusprendziam ir paziurim ar bus galimybe vykti, juk dar tiek daug laiko nezinia kas gali ivykti, o gal tevelis tures kur isvykt ir t.t.😀 galima ir siaip susibegt juk ne toks jau didelis atstumas😃 paniurele, o taip ji labai megeja kur nors issitiest pailset,anksciau bijojo gultis ant zemes bet tetis padrasino tai dabar guli ir guli😀 beje Auguste visoms mamytems sako AAŠIŪŪ😉

30. Jun 2010, 14:26

Sveikutė gražute 😀 😀 😀
Būtų smagu ir pamatyti realiai šiuos žmogučius 😉 Gal užsiregistravai ir vyksit į Šventąją Sandra ? 😀

30. Jun 2010, 13:57

Mamytės kopija! 😀 🌷 Graži šeimynėlė, tikra šaunuolytė mažoji 😀

30. Jun 2010, 12:34

Malonu susipazinti Augustyte,mano dukryte tai pat Augustyte,tik ji dar kudikyte,ryt bus 4menesiukai.Auk didute ir sveikute...

30. Jun 2010, 12:27

Labukas Auguste, ziuriu megsti pagulinet😀

30. Jun 2010, 11:52

labukas Auguste

30. Jun 2010, 10:33

Labutis mažyle😀 Labai šaunus ir linksmas prisistatymas😀

30. Jun 2010, 09:47

sveika mazute 😉

30. Jun 2010, 09:46

ŠAUNI MERGAIČIUKĖ,MENININKĖ

30. Jun 2010, 09:15

nu tiesiog visa i mamyte!