Maži rūpestėliai-mažai mūsų odelei...

Maži rūpestėliai-mažai mūsų odelei...

13. Oct 2014, 22:03 aantaite aantaite

 Mums jau virš ketverių metukų.Dukrytės odelė nėra labai problematiška,bet keleta kartų buvome susidūrę sumažomis bėdelėmis.

 Pirmieji jautrios odelės požymiai buvo pasirodę dar visai mažytei dukrytei.Tada buvo paberta rausvomis dėmelėmis veiduko odelė,bet kaip supratau tada buvo alergiška tam tikriems maisto produktams.Kurių atsisakius,praeidavo ir bėrimas...

 Šią vasarą turėjome kojyčių odelės bėrimą,kuris gan ilgokai niekur nesitraukė.Laimei,jau praeitis-dabar tie spuogeliai išnyko.

 Ir kaip visada,dar labiau odelė jautresnė lieka šaltuoju sezonu.Ypač kai lauke tvyro šaltukas,o namuose prasidėjęs šildymo sezonas.Tada jau ne tik odelei matyti,kad sunku,bet ir plaukučiai lieka ,,nebesutramdomi,,.Gal nuo sauso patalpų oro labai pradeda elektrintis plaukučiai,ir sausėti odelė. Pakeitėme ir šampūną ir muiliuką į kuo sveikesnį,ekologiškesnį.

 Todėl visada stengiuosi vaikutį rengti tik geros kokybės (pralaidžių orui audinių) drabužėliais.Pirmiausia renkuosi medvilnę,ir jokios sintetikos,kad nedirginti odelės,kad kūnelis turėtų kuo kvepuoti.

 Šaltuoju sezonu ir praustis į vonę einame rečiau.Kaip vasarą kasdieną prausemies,taip žiemą vonios procedūromis lepinamies daug rečiau,kad mažiau sausėtų odelė.Renkamies tik vaikišką švelnų muilą,be jokių kvapiklių ir dažyklių.Kasdienai taip pat naudojame tokį pat,tik skystą muilą.

20141013210415-68916.jpg

 

Labai senei ,ačiū ,,Mk,,-gavome dovanų ,prausimosi minkštiklį ,,Oilatum,,.Jį pilame tiesiog į vonę.Šis prausiklis drėkina,minkština vaikučio odelę,taip kad žiemą mums jis labai gerai.O prausiantis ir pačio kūnelio labai smarkei netriname kempine,kad kuo mažiau dirginti odelę.

 Kas liečia kremuką, jo žiemą būtina turėti.Jo labiausia reikia mūsų veidukams ir rankytėms.Pernai buvome įsigyję ,,neutral,,kremuką,kuriuo ir lepindavome mažąją odelę.Veidukus tepdavome vos tik atsikėlę,o rankytes netgi ir po pora kartų dienai pasitepdavome.Vasarą ,mažoji,tą kremuką  sunaudojo savo reikmėms.Tik nutylo,nutylo,ir nutylo...Tylomis nuėjau pažiūrėti ką daro,o ji ir pati visa blizga ir lėlės išblizgintos...Išsikremavo visos...

 Vasarą gal kiek mažiau priežiūros reikalauja mažylės odelė.Naudojame  kremuką nuo saulės,kasdieną džiaugemies vandens procedūromis...Tai mūsų odelei patinka.

  Štai tokie,maži rūpestėliai-mažai mūsų odelei...