MadMom: Tavo vaiko drugelis margoms velykoms

MadMom: Tavo vaiko drugelis margoms velykoms

16. Apr 2017, 15:50 madmom madmom

Nesenai gavome galimybę išbandyti "Tavo vaiko drugelis". Kas tai yra? Originalus, šiltas ir smagus vaiko pėdučių prisiminimas! Ypatingai žvelgiant į tai po 15 metų!!! Kurdami drugelį, kūrybiškai praleisite laiką kartu su savo mažuoju – jo pėdutės virs spalvingo, unikalaus ir paties gražiausio drugelio sparnais – plazdančiais, širdžiai mielais prisiminimais. Taip pat "Tavo vaiko drugelis" garantuoja kutenimą, juoką ir prasmingą laiką su savo vaiku.


Man labai patiko, kad galutinis "Tavo vaiko drugelis" rezultatas yra paveikslas, nes anksčiau esame darę mažosios Lėjos pėdučių ir rankelių įspaudus masėje, bet tie darbeliai nerado vietos mūsų namuose ir nugulė į spintas, o šis puoš vaikų kambarį iki tol kol jie patys to norės.
 


Drugelis mūsų namus pasiekė dailiai supakuotas ir perrištas virvele, tad Lėja iškart pradėjo šaukti "Dovana, dovana!". Tiesa, šią dovaną teko pataupyti ir pasaugoti. Porą savaičių laukėme progos, kada gi išpuls ta diena, kai brolis miegos, o sesė Lėja galės daryti savo drugelį. Kelios dienos prieš š.m. Kovo 11d. išaušo ši diena ir kol brolis miegojo, mes su Lėja išpakavome "Tavo vaiko drugelis". Kadangi žinojau, kad bus trys spalvos, tyliai prašiau karmos, kad tai būtų...
GELTONA
ŽALIA
RAUDONA

Ir taip, taip, taip! Tokias spalvas ir gavau! Nežinau, gal ir galima tartis, kad atsiųstu norimas spalvas, bet aš apie tai nepagalvojau ir man patinka atsitiktinumai, o ypač tokie, kokių aš tikiuosi :)
 
 
Išpakavę viduje radome drobę su ranka pieštu drugelio kūnu ir vaiko vardu, bei metais, kada drugelis darytas, taip pat 3 spalvas ir blizgučių. Kartu pridėta ir instrukcija, su drugelio gamybos žingsniais.
 
Taip pat iš spintelės pasiruoškite teptuką ir keraminę lėkštutę, jei dažus tepsite ne tiesiai ant kojos. Aišku šalia reikia turėti ir vandens, kad galėtumėte nuskalauti teptuką, jei norite, kad spalvos nesusimaišytų. Pirmas Lėjos darbas buvo išspausti dažus.
 
 
Pasiruoškite vietą, kur vaikas galės sėdėti ir kartu laikyti padėtą koją, nes maniškė (3 metų) pakeltos kojos būtų neišlaikiusi. Lėja sėdėjo ant sofos, o koją laikė ant stalo. Kokiu raštu spalvinau, matyt net nereikia rašyti. Darėme lietuviškas pėdutes.
 
 
O jau spalvinant buvo juoko, straksėjimo, kojos judinimo, išpurvintų sofų ir stalų.
 
 
Tiesa, pirmoji pėdutė ne visai pavyko, įspaudas liko neryškus, nors spalvinau gana greitai. Tai gi teko spalvinti ir atsargiai glausti iš naujo. Nežinau, gal reikėjo dažus skiesti vandeniu? Aš to nedariau, nes tokio nurodymo instrukcijoje neradau. Viskas pataisoma ir rezultatas gavosi puikus, bet noriu perspėti, kad jei nemaišote su vandeniu, tuomet tepkite gana storai ir greitai spauskite pėdutę prie drobės, kad nesigautų taip:


 
 
Antrąją pėdutę dažiau greičiau ir kokybiškiau, tad įspaudas pavyko iš karto. Juoktis laiko nebuvo, tad Lėja truputį pyktelėjo, bet iškart atsileido, kai reikėjo koją spausti prie drobės. Tiesa apžiūrinėdamą darbelį Lėja specialiai įkišo pirštą ir padarė vieną geltoną drugelio ragą. Tai gi drugelis bus tikrai išskirtinis ir neatkartojamas. :) Bedažant antrą pėdą taip pat pastebėjau, kažkokius mažus taškelius ant sofos, bet nekreipiau dėmesio. Kol nuspalvinau, supratau, kad Lėja tuo metu maudėsi blizgučiuose, kurie buvo pridėti dekoruoti drugeliui... :)
 
 
Padarius įspaudus Lėja gavo darbelį surinkti blizgučius ir išdekoruoti savo pėdučių drugelį. Taip pat supylė ir visus blizgučius, kurie buvo likę maišelyje, žodžiu, blizgučių tikrai netaupė. 
 
Rezultatas? Nerealus! Dabar visiem svečiams rodau kokį meną padarėme su dukra. Šis darbelis papuoš vaikų kambario sieną. Taip pat turėjom laiko sau, nes dažnai tas laikas yra abiem vaikams, o šis buvo skirtas būtent Lėjai. Aišku buvo ir juoko, taip pat visa svetainė vis dar skęsta blizgučiuose. 
 
 
Manau, kad "Tavo vaiko drugelis" yra puiki dovana tėveliams, kurie laukia mažylio, dovana aplankynoms ar net gi gimtadienio dovana. Vis gi, mes tėvai dažnai pamirštame išsisaugoti kažką mielo ir brangaus, tad nei dar neturite savo vaiko kojyčių įspaudo, nesnauskite ir jį pasidarykite, tiesiog, be progos. Tų šiltų akimirkų tikrai nepamiršite, o vaikams užaugus galėsite parodyti, kokie jie buvo maži.
 
Šiuo metu savo facebook paskyroje dovanoju vieną drugelį savo skaitytojams! Užsukite ir sudalyvaukite ;)

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!


Iki, MadMom

madmom madmom 17. Apr 2017, 15:51

Aš noriu dabar pakartot su mažiuku 😀 Iš tiesų labai bijojau pirkt abiem, nes nežinojau ar tikrai bus "as advertised" kaip sakoma 😀 bet tikrai labai paprastas ir smagus atsiminimas 😀

Raudonas balionėlis Raudonas balionėlis 17. Apr 2017, 12:20

Puiku!!! Labai įdomus užsiėmimas 😀