MadMom: Natūralūs sirupai imuniteto stiprinimui

MadMom: Natūralūs sirupai imuniteto stiprinimui

31. Mar 2017, 14:39 madmom madmom
Šiandien jums noriu pristatyti du natūralius sirupus iš www.rasokle.lt peršalimo ligų gydymui ir profilaktikai. Čiobrelių sirupas manau visiems tėveliams auginantiems vaikus yra žinomas, nes panašų sirupą galima įsigyti ir vaistinėse, mažiausiems ligoniukams jį dažnai išrašo gydytojai nuo kosulio. Tiesa, šio sirupo analogas vaistinėje yra su konservantais, o šis visiškai natūralus, sudėtyje yra tik čiobrelių vandeninis ekstraktas, cukrus ir citrinos sultys. Taip pat išbandėme ir natūralų gysločių sirupą, kuris buvo naujiena mūsų namuose. Šio sirupo sudėtyje nėra konservantų, kvapiklių, dažiklių ir kitų medžiagų. Sirupo sudėtyje yra tik gysločių vandeninis ekstraktas, cukrus ir citrinos sultys, tai gi jokių dirbtinių priedų ar saldiklių šiuose sirupuose nerasite! Daugiau savo įspūdžių apie sirupus aprašysiu žemiau. 
 


Sirupus gamina trijų vaikų mama Rasa Subačienė, visi www.rasokle.lt produktai yra sukurti, gaminami, patikrinti Rasos šeimos ir rekomenduojami visiems, kurie bent jau lengvose ligos stadijose ar imuniteto stiprinimui nenori rinktis sintetinių preparatų. Rasa taip pat rengia ir seminarus, moko kitus pažinti ir rinkti vaistažoles, gamina aliejus, hidroliatus, arbatas, esencijas ir kitų rūšių sirupus (kiaulpienių, pušų pumpurų, liepų žiedų ir beržų lapelių), tai gi jei norite tikro ir natūralaus produkto, kuriuo papildysite savo vaistinėlę, maisto spinteles ar kosmetikos krepšelį, tuomet tikrai kviečiu jus apsilankyti www.rasokle.lt .


Čiobrelių sirupas mums jau nebuvo naujiena, tiesa šis yra visai kitoks. Aš visą laiką ragauju visus vaistus ir produktus, kuriuos duodu vaikams, tad pirmoji sirupą degustavau aš. Man labai patiko, kad šiame sirupe yra natūralios rūgštelės iš citrinos sulčių, palyginus su kitais sirupais, jį daug lengviau išgerti ir nuryti, taip pat citrinos sultys papildo organizmą vitaminu C. Citrinos sultys suteikia ir gražią rausvą spalvą sirupui, atrodo tikrai dailiai. Aš sirupą ragavau ir su arbata, tuomet gavosi švelni juoda arbata su čiobrelio ir citrinos prieskoniu. Man labai patiko! Abu vaikai šiek tiek kosėjo, tad jie irgi buvo pavaišinti sirupu. Mano 3 metų Lėjai sirupas labai patiko. Taip norėjo, kad suvalgė visą vakarienę ir reikalavo, kad greičiau duočiau sirupo. Sakė, kad buvo skanus ir prašė dar, o tai yra gana retas reiškinys, nes paprastai po saldžių sirupų ji jau jo daugiau nenori. Taip pat daviau paragauti ir 1 metukų Taurui. Ilgai svarsčiau ar jis dar ne per mažas, bet tada nusprendžiau, kad paragavimas tikrai nepakenks, nes jis taip pat kosėjo, o čiobrelių arbatos jau buvo ragavęs. Taurui skonis nepatiko, jis išvis nemėgsta nieko saldaus, tai gi šis sirupas irgi nebuvo išimtis. Po geros minutės išgėrę sirupo mes su Tauru pradėjom čiaudėti. Nežinau ar čia buvo sutapimas, bet toks jausmas, kad nuo citrinos vos vos kuteno gomurį, galvoju, gal čia taip valosi kvėpavimo takai? Tauras čiaudėjo jau ir kitą rytą, kai daviau jam sirupo antrą kartą. Iš karto noriu užbėgti už akių ir pasakyti, kad nei jis, nei aš nesame alergiški čiobreliams, matyt tokia kvėpavimo takų valymosi reakcija buvo. Geras! :) Čiobrelių sirupas rekomenduojamas:
- peršalimo ligų profilaktikai
- gleivių skystinimui ir šalinimui
- spazminiam kosuliui lengvinti 

Tikrai galiu patvirtinti, kad mūsų lengvas kosulys neįsismarkavo, o tai matyt ir yra svarbiausia, tad neteko važiuoti pas gydytoją ar praleisti darželio.


Gysločių sirupas mūsų namuose atsirado pirmą kartą. Paskaičiusi jo aprašą aš jį laikiau tam kartui, kai mus užklups rimtesnės ligos, nes jis rekomenduojamas:
- atsikosėjimui lengvinti
- sergant kvėpavimo takų gleivinės uždegimais
- organizmo gynybinei reakcijai aktyvinti

Tai gi atidarėme šį sirupą tik sunkiau susirgus. Dėl sirupo naudojimo jau konsultavausi su gydytoja ir ji patvirtino, kad iš principo nėra didelio skirtumo kokį sirupą naudosi, nes vis gi jie sutepa gleivinę ir suskystina gleives, tad šiuo sirupu galite pakeisti parduotuvinį gebenių ar kitą sirupą.
Aišku visą laiką geriausia, kai būklę įvertina gydytojas, bet jei sergate nesunkiai ir gydotės namuose- tikrai galite drąsiai naudoti šiuos sirupus ligos simptomams lengvinti.
Žinoma, nepamirštant kitų sveikimo priemonių – inhaliacijų, žolelių arbatų ir t.t.

Abu sirupai tinkami tiek vaikams, tiek ir suaugusiems, vaikams rekomenduojama po 5ml 2-3k/d, o suaugusiems po 10ml 2-3k/d. Sirupus galima gerti vienus po valgio arba naudoti su 60 laipsnių temperatūros arbata.


Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom