MadMom: Mūsų svajonių vaikų kambarys

MadMom: Mūsų svajonių vaikų kambarys

02. Jul 2017, 17:08 madmom madmom

Aš vėl nusprendžiau sudalyvauti "Mamyčių klubo" konkurse ir šį kartą bandau laimę rašydama tekstą apie mūsų vaikų svajonių kambarį. Aišku, kol vaikai dar maži, tai svajonių kambarys yra daugiau tėvų, nei vaikų, bet mūsų 3 metų dukra Lėja jau turi svarų žodį pirkimo klausimais ir visada stengiamės atsižvelgti į jos nuomonę. Šiuo metu kaip tik statomės namą ir pradedame įrengimo darbus. Kol kas neturime daug už ko užsikabinti ir realiai vienintelis matomas dalykas yra projektas.

 

 

Tauras ir Lėja turės po atskirą kambarį. Viršutinis kambarys yra skirtas Lėjai, o apatinis Taurui. Lėjos kambarys jau nudažytas švelniai rožine, o Tauro švelniai žydra spalva. Abu vaikai turės po sieninę spintą, rašomąjį stalą ir lovą. 

 

Pradžioje Tauras ir Lėja gyvens viename kambaryje, nes jie dar visai maži ir kol kas miega viename kambaryje su mumis, tad nenorėdami jų traumuoti pradžioje perkelsime gyventi kartu, bet atskirai nuo mūsų, o tik vėliau, kai patys norės, galės išsiskirstyti po kambarius.

 

 

Šiuo metu jau turime ir spintų išplanavimo projektus, kuriuos padarė nuostabi dizainerė Giedrė iš "TG Baldai", tai gi, po truputį judame ne tik iš svajonės stadijos, bet ir link realybės.

 

Gana apie praktiškus dalykus, dabar noriu papasakoti kas padaryt mūsų vaikų kambarius tokius nuostabius :)

 

 

Su Lėja nuvykome į "Elmo" parduotuvę ir ten jai leidome išsirinkti sieninius šviestuvus - bra. Mane be galo nustebino ir pradžiugino jos pasirinkimas šviestuvai - grybai. Šie šviestuvai labai patiko ir mums su vyru, bet norėjome, kad Lėja išsirinktų pati, tad smagu, jog mūsų nuomonė su dukra sutapo. Šie grybai man kažkodėl labai primena "Super Mario" žaidimą ir sukuria paslaptingo miško atmosferą.

 

 

Taip pat prieš kelis mėnesius nupirkau šį nerealų šviesos spektrą didinantį ir mažinantį šviestuvą iš IKEA, bet tai dar ne viskas. Šį šviestuvą aš žadu nupiešti. Noriu įkvėpti vaikus atradimams, tad planuoju paišyti žemę arba kokią nors kitą planetą, gaublį ar kažką panašaus.

 

 

Tiesa, mano vyras vis perša man kitą idėją apie "Death star" :) 

 

Ši idėja, jau yra įgyvendinta ir tikrai atrodo labai smagiai ir fantastiškai, o žinant tai, kad tėtis yra "Žvaigždžių karų" fanas, tai esu praktiškai garantuota, kad jis taip pat indoktrinuos ir mūsų vaikus :)

 

 

Dar vienas akcentas, kuris tikrai bus vaikų kambaryje, tai yra piešimo siena kreidelėmis. Šiai idėjai dar nesame "apsiginklavę", bet jau esu nusižiūrėjusi iš "Aliexpress", kad yra prilipdomi tapetai, kuriuos tiesiog priklijuoji prie sienos ir leidi vaikams linksmintis be jokio galvos skausmo.

 

 

Taip pat, galvoju, kad sienas norėčiau dekoruoti pati, savo rankų darbo piešiniais. Ką piešiu dar nesu tikra, gal rašysiu kokias nors motyvuojančias frazes vaikams, gal tai bus gyvūnai, gal pienės, bet kažkas tikrai bus tokio, kas bus mums visiškai sava ir brangu, o ne prištampuota Kinijoje. Mane tai padaryti įkvėpė pienės, kurias pamačiau "Šakar Makar" žaidimų kambaryje.

 

 

Lėjos kambarį tikrai puoš ir "Tavo vaiko drugelis", kurį pagaminome su ja naudodamiesi dažais ir jos mažomis pėdutėmis, bei Lėjos keramikos darbeliai, kuriuos ji padarė savo darželio keramikos būrelyje.

 

 

Iš tiesų nenoriu per daug svajoti ir fantazuoti, nes prigalvojus nesąmonių po to gali nusivilti, kai tos svajonės išsipildo, tad matyt apsistosiu su tokiu sąrašu dalykų, kurie bus mano vaikų kambaryje arba jų atskiruose kambariuose. Tiesa, nenoriu pamiršti ir vienos svajonės, kurią dabar bandau įsiūlyti tėčiui. Nors ji nesusijusi su kambariu, bet susijusi su vaikais. Kadangi mūsų namas bus šlaitinis, tai vyrą įkalbinėju nelyginti šlaito, o pasidaryti tokią mega čiuožyklą, nuo kurios galėtų čiuožinėti ne tik vaikai, bet ir tėvai. Panašią čiuožyklą mes bandėme Londone ir vaikams tikrai labai patiko čiuožinėti su mumis kartu.

 

 

Palinkėkite sėkmės mano svajonės išsipildymui!


Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie naujos facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, Greta