Geriausia dovana vaikui – ta, kuri ne tik linksmina, bet ir lavina

Geriausia dovana vaikui – ta, kuri ne tik linksmina, bet ir lavina

24. Nov 12:11 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Geriausios dovanos yra tos, kurios ne tik pralinksmina vaiką, bet ir edukuoja bei teigiamai veikia jo vystymąsi! Visas šias naudingas funkcijas turi LEGO® žaislai!

Žaidimas su LEGO® kaladėlėmis, skirtingų personažų kūrimas skatina vaiko vystymąsi, padeda jam išmokti simbolių reikšmes, atlikti skirtingus vaidmenis ir lavina bendravimo įgūdžius. LEGO® DUPLO® žaislai lavina ikimokyklinukų kūrybiškumą bei suteikia mokymosi džiaugsmą.

Su LEGO® DUPLO® žaidimų rinkiniais mažylis gali žaisti ir vienas, ir kartu su tėvais – tokiu būdu susikursite šiltus prisiminimus apie kartu praleistą laiką.

Mokymasis žaidžiant

Žaidimas su LEGO® DUPLO® lavina vaiko motoriką, kalbos, pažinimo, socialinius ir emocinius įgūdžius, nes kiekvieną kartą vaikui dėliojant spalvotas kaladėles lavėja jo koordinacija ir bendravimo įgūdžiai. Žaidimo metu įsijungia vaiko vaizduotė, kūrybiškumas, įvairių situacijų ir problemų sprendimo galimybės.

Su LEGO® DUPLO® galima sukurti viską, ką tik įmanoma įsivaizduoti! Šešerių metų vaikas gali lavinti sukibimą su žaislinėmis kaladėlėmis, pažinti įvairias jų formas liesdamas, o trejų metų vaikas gali lavinti smulkiąją motoriką, kurdamas įvairias, net ir sudėtingas konstrukcijas. Kūdikis tyrinėja ir nuolat mokosi vis ko nors naujo, o DUPLO® suteikia jam daugybę žaidimo galimybių.

Žaidimas su LEGO® DUPLO® puikiai lavina pirmuosius būtinus vaiko įgūdžius – skaičių, spalvų, formų pažinimą! LEGO® DUPLO® skaičių traukinys (10954) yra puiki dovana mokantis šių įgūdžių, nes žaidimas padeda vaikui pažinti spalvas ir skaičiuoti, o draugiški personažai skatina socialinius ir emocinius įgūdžius.

Vaikai gali uždėti  arba nuimti skaičių kaladėles nuo vagonų, sustatyti juos į eilę arba pastatyti skaičių sieną!

Kūrybiškumą skatinantis žaidimas

Spalvingos žaislinės kaladėlės ir įvairūs personažai puikiai sugeba prikaustyti vaiko dėmesį, todėl laikas žaidžiant prabėga nepastebimai, taip įtraukdamas vaiką į kūrybos ir vaizduotės pasaulį. LEGO® DUPLO® neriboja vaizduotės, nes skirtingas kaladėles galima sujungti viena su kita, suteikiant vaikui galimybę laisvai kūrybiškai išreikšti save.

LEGO® suteikia galimybę atlikti įvairius vaidmenis ir žaisti įvairiausiose situacijose. Tegu vaikas tampa traukinio mašinistu arba mėgaujasi smagiu pasivažinėjimu traukiniu kaip keleivis! LEGO® DUPLO® garvežį (10874) jūsų mažyliui bus lengva valdyti ir žaisti įvairiais būdais. Švelniai stumkite traukinį į priekį arba atgal, sustabdykite jį prie bėgių arba pakelkite. Keliaukime! Kelionės metu lokomotyvą lydės garsiniai signalai, pakeliui reikės sustoti papildyti degalų arba pakeisti kryptį, jei pakeliui atsiras kliūtis.

Leiskite savo vaikui lavinti savo vaizduotę ir ankstyvus įgūdžius, žaidžiant vaidmenimis, su šiuo nuostabiu LEGO® DUPLO® rinkiniu ir leiskite jam mėgautis nesibaigiančiomis kelionėmis ir nuotykiais!

Tam, kad žaidimas su LEGO® DUPLO® garvežiu būtų dar įdomesnis, mažajam pasaulio tyrinėtojui taip pat galite padovanoti Geležinkelio bėgių rinkinį (10882), kuris atveria neribotas galimybes sukurti puikią trasą bet kuriam naujam ar esamam DUPLO traukinių rinkiniui. Sankryžos, stotelės, vingiuoti ir tiesūs bėgiai – yra tiek daug ką nuveikti! Ikimokyklinukams taip pat patiks ant takelių padėti raudoną kliūtį, kad lokomotyvas sustotų.

Geležinkelio tiltas ir bėgiai (10872) taip pat pravers linksmiems ir įdomiems žaidimams. Garvežys padės vaikui išsiugdyti pirmuosius statybos įgūdžius, statant didįjį tiltą ir kt. Padėkite savo ikimokyklinukui uždėti geltoną kliūtį ant bėgių, kad suskambėtų signalas, kai per jį važiuos DUPLO traukinys.

Pasisemkite įkvėpimo ir iš kitų LEGO® DUPLO® rinkinių, kurie labiausiai patinka jūsų vaikams.

GYVŪNAI

Ar jūsų vaikas myli gyvūnus labiau už viską? Tuomet padovanokite jam šventinę dovaną, kuri bus mylima ne vienerius metus! Azijos laukinė gamta 10974 ir Pietų Amerikos laukinė gamta 10973!

HEROJAI ir TRANSPORTO PRIEMONĖS

Policininkas ir gaisrininkas – daugelio vaikų herojai. Kas neapsidžiaugtų, radęs po kalėdine eglute – gaisrinę mašiną?! Policijos nuovada 10959 ir gaisrinė 10970 puikiai papildys jūsų vaiko transporto priemonių garažą!

Kalėdos – tas stebuklingas laikas, kai galite padovanoti vaikui dovaną, kuri jam suteiks džiaugsmo, motyvacijos ir stimulo tobulėti pagal jo individualius norus ir pomėgius!