Bandome gertuves! + Konkursas jums!

Bandome gertuves! + Konkursas jums!

30. Jan 2017, 20:31 madmom madmom

Sveiki, 

kadangi namie turime 7 gertuves, tai pamaniau, kad geriau turėti vieną gerą, nei 7 šiaip sau, tad bandysiu jas aprašinėti ir bandyti jums patarti kaip išsirinkti gertuvę, kuri tiks jūsų vaikui.

Originalus tekstas blogger platformoje: 

http://www.madmom.lt/2017/01/gertuves-apzvalga-12-isskirtines.html

Taip pat vieną gertuvę padovanosiu ir jums:

https://www.facebook.com/madcat.5eu/posts/418580668533472

Gertuvės apžvalga (1,2): išskirtinės kokybės "Contigo"

Esu mama jau beveik 3 metus, bet rasti tinkamą gertuvę tikras iššūkis. Kai pradėjau skaičiuoti supratau, kad susumavus išleistus pinigus gautųsi nemenka sumelė. Bet ar vaikam patinka tos gertuvės? Neeeee. Kiekviena nauja gertuvė patinka maždaug pirmas dvi dienas, o po to vaikam ji atsibosta, o aš tik matau vis lendančius jų minusus, pvz: laistosi, neužsisuka pilnai, iškrenta šiaudelis, kelionėse atšoka ir išsipila į tašę (oj kaip greit keliavo į šiukšlinę), vaikui sunku traukti, kietas snapelis, sudėtinga priežiūra. Galėčiau vardint ir vardint minusus, kuriuos pamačiau, bet pabaiga viena: perku naują gertuvę ir taip iki begalybės. Šiuo metu mūsų namuose yra bent 6 gertuvės, jau neskaitant tų, kurias po kelių dienų teko išmesti dėl to, kad įgavo blogą kvapą arba buvo neįmanoma jų išvalyti. Tai gi nusprendžiau po truputį aprašinėti išbandytas ir man patikusias gertuves ir taip padėti savo skaitytojams išsirinkti mieliausią gertuvę, kad jums netektų bandyti jų visų. :)

Nesenai "Kronona" pasiūlė išbandyti "Contigo" gertuves. Žinot, buvau skeptiškai nusiteikus, bet jų atstovai pasakė "Esu tikra, kad jūsų vaikams patiks.". Mano pirma mintis buvo "Na žiūrim, kuo jos tokios geros, kad jūs esate užtikrinti jų sėkme". Na ir tikrai, geros gertuvės!
Gertuvės rekomenduojamos vaikams nuo 3 metų, bet tikrai tinkamos ir jaunesniems vaikams. Iki 3 metų vaikams labiausiai tinkamos gertuvės su šiaudeliu, tad tokias ir išbandėme. Vyresni vaikai ir suaugę, gali rinktis ir paspaudžiamas, nes paspausti mygtuką reikia nemažai jėgų, tad mažesni vaikai elementariai nesugebės iš jų gerti.

Išbandėme dvi "Contigo" vaikiškas gertuves, kurias išrinko Lėja. Galvojome išbandyti ir paspaudžiamą, bet tam jai dar neužteko jėgų, tad pasirinkome dvi skirtingas su šiaudeliais ir tikrai nenusivylėme!

Dabar apie gertuvių savybes:

1) Gertuvė su šiaudeliu ir dvigubu ventiliu (ant šiaudelio ir į išorę) "Gizmo".Pliusai:
+ Rankenėlė už kurios patogu ir smagu nešti.
+ Rankenėlė lanksti, tad galima ją pakramtyti.
+ Užlenkiamas snapelis su apsauginiu dangteliu, tad snapelis neišsipurvins.
+ Click lock sistema. Labai smagiai užrakina šiaudelį. Pirmomis dienomis daug laiko praleidom jį lankstydami ir vėl atleisdami. Patiko ne tik vaikam, bet ir man. Taip pat buvo smagu žiūrėti kaip jį bando atidaryt močiutė, nors vaikam buvo iškart intuityvu ir aišku.
+ Tvirtai įstatomas ir papildomu žiedu tvirtinamas šiaudelis gertuvės viduje, kad neiškristų, bet būtų patogu valyti.
+ Šiaudelis su ventiliu viduje, tad vanduo negali bėgti per šiaudelį į išorė, kai nėra traukiamas.
+ Atgalinis ventilis dangtelyje, kad vaikas galėtų ištisai traukti ir nereiktų paleisti šiaudelio, kad gertuvė "Įkvėptų". :)
+ Grublėtas užrašas ant užsukamos dalies padeda tvirtai laikyti užsukant ir atsukant, tad nepraslysta ir neužstringa.
+ Linksmi paveikslėliai labai patiko mano dukrai, kuri yra dinozaurų fanatikė. Nors buvo pasirinkimas ir rožinė su širdelėm, bet dama išsirinko šią. :)


Įspėjimas (nes to tikrai negaliu pavadinti minusu) :)
Sunku gerti mažiausiems gėrėjams, kurie dar neįgudę traukti per šiaudelį. Tiesa, po kelių savaičių Taurui sekėsi jau taip pat gerai kaip ir Lėjai, bet jis vis tiek ištikimas savo gertuvei, apie kurią rašau žemiau. :)2) Gertuvė jaunesniems vaikams "Striker", be ventilio ant šiaudelio, kad būtų paprasta gerti.Pliusai:
+ Rankenėlė už kurios patogu ir smagu nešti. Kieta, bet neslystanti iš vidaus.
+ Užlenkiamas snapelis su apsauginiu dangteliu, tad snapelis neišsipurvins.
+ Click lock sistema. Labai smagiai užrakina šiaudelį.
+ Tvirtas ir storas šiaudelis be ventilio, tad vandenį gali traukti ir patys mažiausi vaikai.
+ Atgalinis ventilis dangtelyje, kad vaikas galėtų ištisai traukti.
+ Guminis žiedas ant užsukamos dalies. ALELIUJA! Taip lengva atsukti, nepraslysta. Kodėl kiti gamintojai tingi ir neįdeda pastangų, kad sutvarkytų tokias smulkmenas, kurios taip palengvina gyvenimą?
+ Smagūs paveikslėliai. Šį kartą puškuoja traukinukas "Puf puf puf", kurį irgi išrinko Lėja, nors buvo variantas ir su princesėmis.Minusas:
- Vandens avarijos. Kadangi ant šiaudelio nėra ventilio - iš jos labai paprasta gerti, bet pavertus tinkamu kampu, per kelias sekundes išbėga milžiniška bala. Kelis kartus teko valyti kilimą arba apsipylusį vaiką. Todėl rekomenduočiau nepatingėti ir kas kart atsigėrus uždaryti gertuvę.
Tėveliams, kurių vaikai 2 metų ir vyresni rekomenduočiau pirmąją gertuvę, nes iš jos šiek tiek sunkiau gerti, bet ji yra absoliuti mano favoritė. Mažesniems nei 2 metų vaikams ir vaikams vos pradėjusiems ragauti gėrimus ne iš buteliuko rekomenduoju antrąją gertuvę

Taip pat kviečiu pažiūrėti video iš mano instagram profilio, kaip smagiai "Contigo" gertuvės užsidaro ir atsidaro <3

Visos "Contigo" gertuvės yra ypatingos tuo, kad :
- Lengvai valomos. Išsiardo iki paskutinės detalės, tad nebus jokių siurprizų, kurių nerasite.
- Pagamintos nenaudojant Bisfenolio A (BPA Free);
- Nuolat testuojamos ir tobulinamos, tad kiekviena nauja "Contigo" gertuvė yra geresnė nei prieš tai buvusi!
- Su patentuotos technologijos uždarymo mechanizmais.

- Galima plauti indaplovėje.

Atrodo, lyg pradėjo mane persekiot tos gertuvės, visur pastebiu vaikus tik su šiom gertuvėm: ir mamų mankštoj ir mieste. Taip pat pakalbėjom su viena mama mamų mankštoje, tai jau antras jos vaikas naudoja vieną ir tą pačią gertuvę, tad tikrai ilgaamžės ir nebus bėdų, kad vaikas numetė ir suskilo (ką aš jau taip pat esu patyrusi savo namuose su kitų firmų gertuvėmis). :)

Dar viena gera naujiena, kad "Krinona" atstovai pažadėjo vienam vaikui padovanoti jūsų pasirinktą gertuvę, tad labai visas kviečiu užsukti į mano "Facebook" ir sudalyvauti konkurse. Gal būt jūsų vaikas galės džiaugtis nauja gertuve.

Taip pat noriu priminti, kad jei gertuvę norite naudoti ilgai ir ji neprisigertų kvapų, į jas rekomenduojama pilti tik vandenį. Taip pat mano galva blogų kvapų prideda ir plovimas indaplovėje, tad to taip pat stengiuosi išvengti.

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom