Testuojam Dr. Brown's buteliuką

Testuojam Dr. Brown's buteliuką

30. May 2018, 09:00 S@ndra S@ndra

Ačiū Mamyčių klubui už galimybę išbandyti šį buteliuką.20180530085851-24407.jpg Gavus pirmiausiai apžiūrejome kas ir kaip,susipažinom,paruošėm naudojimui ir nieko nelaukdami skubėjom išbandyti. Bandytoja-3 mėnesių mergytė Goda. 20180530085625-16777.jpgKaklelis tikrai labai siauras ir kas labai apsunkino mišinėlio ruošimą, nes miltelių nėjo greitai suberti į buteliuką, kruopščiai reikėjo taikyti(nors manau su laiku būtų galima įprasti).20180530085739-79855.jpg Kai pagaliau viskas buvo paruošta, pradėjom valgymo procesą. Mažylė buteliuką ėmė noriai, taip noriai kad tą mažulytį čiulptuką apžiojo iki pat dangtelio. Hm... lyg ir neturėtų taip būti. Žiūrim toliau, bet deja po kelių minučių tokio žindimo dukra pravirko nesavu balsu ir rietėsi iš skausmo. Paaiškėjo-dėl tokio žinduko apžiojimo. Aišku valgymas buvo nutrauktas... Neramu ir nemalonu, kad taip susiklostė mūsų bandymas. Pagalvojau, kad gal ką ne taip padariau ir nusprendžiau kreiptis konsultacijos pas vaistininkę. Ir čia nauja žinia- buteliukas su siauru kakleliu skirtas neišnešiotiems vaikučiams dėl mažučio minkštučio čiulptuko pritaikyto jiems, o su plačiu- tiek krūtim, tiek mišinėliu maitinantiems vaikams. Tapo viskas aišku. Bent jau tokia informacija buvo suteikta mums ir patvirtinta mūsų bandymu pavalgyti. Taigi bent jau sužinojome ir išsiaiškinom kam šis buteliukas skirtas, bet deja jo veiksmingumo negalim įvertint.

kamile2018 kamile2018 25. Jun 2018, 20:53

Sveiki,visu pirma labai norim padekoti "Mamyciu klubui" uz galimybe testuoti buteliuka siauru kakliuku Dr Browns.Sis buteliukas mums labai patiko.Labai noriai su apetitu mazyle isgere visa pienuka is pirmo karto.Niekada nereikia ilgai laukti ir nesioti kol atsirugs.Nespirnksta gerdama,kas buvo priestai is paprasto buteliuko.jokio atpilimo.Patogus laikyti.Zinoma tik vienas minusas del kaklelio.Sunku iberti pieno misineli.Bet tokia smulkmena dideliu sunkumu nesukelia.Mazyliai tinka ir patinka.Dziaugiames ir dekojam uz puiku buteliuko isbandymu.Manau ir toliau augsim draugausim su "Dr Browns" buteliukais.
Tikrai rekomenduoju mamytems isbandyti.Manau nenusivilsit.

Rugile Tupe Rugile Tupe 30. May 2018, 16:54

Sveiki. Mes taip pat testuojame šį buteliuką. Mūsų sūnui 6 men.su maitinimu neturėjome jokių bėdų,nors taip pat apžioja iki pat dangtelio. O , kad paruošti mišinuką per siaurą kakliuką sudėtinga pritariu.

S@ndra S@ndra 30. May 2018, 09:59

Tikiuosi kitų mamyčių patirtis bus malonesnė. Ir dar ta vaistininkės informacija keista... Kai pasidomėjus kitų vaikams tiko ir šie ir vien pagyros. Na, bet mano mažoji vietoj pienelio gėrimo rijo tik orą taip apžiojus😪