Pavasaris širdyje jau kirba :) (5)

08. Apr 2017, 19:36 Agnegi Agnegi

Pavasaris jau tuoj įpusės, saulė vis dažniau nusišypso... projektas, deja, eina į pabaigą... Liūdna... Jau taip pripratau prie masažų su Roll Shaper, kad keista, jog kurią dieną nereikia eiti. Paprašiau stipresnės masažo programos, nes po jų jaučiuosi puikiai. Lankau vakare, tad galiu ramiai be dukrytės pabūti su savo mintim, pavartyti žurnalą. Pabėgu nuo kasdienybės rūpesčių. Masažai padėjo gerokai sumažinti pėdų skausmą. Pasirodo, jog gydytojo paskirti batų padukai net nereikalingi. Roll Shaper taip išmasažuoja visą kūną, kad galėčiau ne valandą, o visas dvi mėgautis šia procedūra. O jei dar kas manikiūrą, ar galvos masažą darytų... juokauju :)

Jau turėjau 21 masažą, plius vieną netyčia praleidau. Liko visai nedaug. Apimčių dabar nematavome. Palauksime mėnesio pabaigos. Svoris nukrito tik truputėlį ir sustojo. Šiek tiek svyruoja, bet smarkiau nepajuda. Gal, kad pasimečiau ir nebežinau, ką valgyti. Kai reikia pagaminti mažylei, vyrui ir dar sau skirtingus patiekalus, pritrūksta ir laiko, ir jėgų, ir fantazijos. Deja, mano kulinariniai eksperimentai ne visada sužavi sutuoktinį. Į pagalbą tikiuosi pasitelkti mitybos specialistę. Tikiuosi, kad investicija padės siekti tikslo. Ne, ne laimėti projektą (yra tikrai vertesnių), o tapti sveikesne ir gražesne. Svarbiausia, kad šis projektas jau padėjo pamatus, paskatino veikti, kad ir patingint, bet stengtis pataisyti kūno formas. O jos jau gerokai pasitaisė ir ačiū organizatoriams už tai :)

Linkiu sėkmės visoms moterims, siekti savo tikslo, nepasiduoti dvejonėms, blogoms nuotaikoms. Jau greit pamatysime 3-jų mėnesių rezultatus :)