Nerealioji Ieva išbando "Minglemoose" gertuvę

Nerealioji Ieva išbando "Minglemoose" gertuvę

10. Aug 2017, 10:14 madmom madmom

Prieš kelias savaites skelbiau konkursą, kuriame skatinau mamas, merginas, moteris gyventi sveikai ir vartoti daugiau vandens. Šiame konkurse buvo galima laimėti "Minglemoose" gertuvę sau ir savo draugei. Tiesa, konkursas turėjo vieną sąlyga, kad išbandžius laimėtoja turės palikti atsiliepimą kaip jai patiko produktas. Konkursą laimėjo nerealioji Ieva. Kodėl ją pavadinau nerealiąja Ieva? Pamatysite nuotraukose ;)

 

(Ievos nuotrauka)


Kadangi prabėgo jau pora savaičių, pasiteiravau Ievos kaip jai patiko naujoji gertuvė. Ievos atsiliepimas (Kalba netaisyta):

 

Sveiki  Dar kartą noriu padėkoti už Minglemoose gertuve. Ji tiesiog tobula, o tobula tuom, kad gerdama dažnai vandenį pradėjau jo vartoti dar daugiau. Vanduo įgavo visai kitokį skoni pridėjus arbūzą, apelsiną, citriną  Vandenuko šią savaitę išgeriau dvigubai daugiau. Ši gertuvė yra nepamainomas dalykas ir svarbiausia niekur nepaliekama, visada mano rankinėje  Nuoširdi padėka jums. Draugės dar nepasiekė nes ji vis dar užsienį, tačiau kai gaus sakė būtinai parašys 


Dar vienas žmogus, kuris pradėjo gerti daugiau vandens mane tiesiog nerealiai nudžiugino. O tuomet nusprendžiau, kad reiktų ir nuotraukos, tad paprašiau Ievos atsiųsti porą nuotraukų su gertuve. Gavusi nuotraukas skrajojau iki debesų, nes šis puikus prizas, pasirodo, pasiekė daug sportuojančią ir sveika gyvensena užsiiminėjančia merginą.

 

(Ievos nuotrauka)

 

Ieva man parašė:


Prasom ! Ir sporte ir darbe


Labai džiaugiuosi, kad ši gertuvė atiteko nerealiajai Ievai! O jei ir jūs žadate žengti žingsnį sveikesnio rytojaus link, tai "Minglemoose" gertuves galite įsigyti jau dabar ir visą vasarą į jas talpinti mūsų Lietuviškas gėrybes!

 

(Ievos nuotrauka)

 

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie naujos facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

 

Iki, Greta