MadMom: Sertifikuotos ekologiškos higienos priemonės moterims "Organyc"

MadMom: Sertifikuotos ekologiškos higienos priemonės moterims "Organyc"

11. Jul 2017, 09:54 madmom madmom

Man žodis ekologija jau buvo pradėjęs rištis prie prastesnės kokybės produktų ir nuoširdžiai, jau kurį laiką esu nustojusi pirkti ekologiškus produktus, nes man vis atrodo, kad parduotuvėje ekologiškos morkos labiau suvytę, ekologiškų produktų kokybė prastesnė, palyginus su tą pačią paskirtį turinčiais produktais. Prieš kelis mėnesius net gi išbandžiau ekologišką vonios valiklį, brūžinau valandą, tada atėjo vyras, pasijuokė iš manęs ir į rankas įdavė cifą :) Iki šiol esu ištikima tik vienam ekologiškam produktui - sauskelnėms. Jų kokybė tikrai puiki, o kaina tik vos aukštesnė nei kitų rinkoje esančių. Bet vėl, aš "BioSala" parduotuvėje, išsirenku ledus ir mano žvilgsnį patriaukia... tamponai. O šioje vietoje aš jus ir nutrauksiu, nes jei nuo žodžio "tamponai" jums pasidarė negera, tema jūsų nedomina, rekomenduoju toliau ir neskaityti, nes dabar pasakosiu būtent apie juos.

 

Esu prisiekusi tamponų su aplikatoriumi vartotoja. Esu bandžiusi ir tamponų be aplikatoriaus, bet nuoširdžiai nežinau, kaip žmonėms jie patinka. Jei juos mėgstate, ši firma gamina ir juos, jų kaina šiek tiek mažesnė, bet aš jų nebandžiau. Vartoju tamponus su aplikatoriumi nuo pirmojo savo gyvenimo tampono, bet realiai Lietuvos rinkoje yra vos keli tamponų su aplikatoriumi pasirinkimai, tad smalsumo vedama, prie ledų įsigyju ir "Organyc" tamponus. Kadangi mano logika buvo tokia, kad technologiškai žmonės moka pagaminti higienos priemones vaikams, gal būt ir moteriškų higienos priemonių kokybė nenusileis mano nuolat naudojamiems "Tampax".

 

Kokybė manęs nenuvylė ir už kelių dienų grįžusi į "BioSala" parduotuvę apsiprękinau daug rimčiau, nes visai "Organyc" linijai šį mėnesį taikoma 25% nuolaida.

 

 

Kuo mane taip sužavėjo šie tamponai? Jie yra 100% suyrantys (biodegradable). Sakydama 100% galvoje ir turiu 100%. Instrukcijoje rašoma, kad jie ne tik suyra, bet juos drąsiai galite nuleisti į klozetą. Taip pat kiekvieno tampono pakuotė ir aplikatorius pagaminti iš popieriaus, tad juos irgi galima nuleisti į klozetą. Visiškas diskretiškumas viešose vietose, svečiuose ar bet kur kitur. Visą gyvenimą mėnesinių metu nerimaudavau ar bus galimybė diskretiškai išmesti tamponų aplikatorius ir popierėlius, jau net nekalbu apie patį tamponą... Dar vienas didžiulis pranašumas prieš tamponus plastikiniuose aplikatoriuose, kad su popieriniu tampono aplikatoriumi neišeina įsibrėžti ar prisispausti odos. Man tai buvo viena iš labiausiai nepatinkančių plastikinių aplikatorių savybių, nes man vis pavykdavo susispausti odą... Sėkmingai 5 dienas išmetinėjau visus popierėlius, aplikatorius ir tamponus į tualetą, galiu patvirtinti, kad tualetas neužsikimšo, viskas puikiai nusileido ir nesukėlė jokių problemų, o aš kas kartą nuleisdama vandenį buvau tokia laiminga kaip vaikas! :) Ir taip kvailai jaučiuosi, norisi papasakot vyrui koks čia stebuklas, bet jaučiu pagalvos, kad man "ku-ku", tai dalinuosi su jumis, mamos, moterys. ;)

 

 

Tai gi, "Organyc" tamponai išskirtiniai tuo, kad jie neirs šimtus metų kaip kitos higienos priemonės, o tiesiog suirs kaip paprastas popierius ir medvilnė - natūraliai ir greitai. Šie tamponai visiškai natūralūs, pagaminti iš 100% sertifikuotos, ekologiškos medvilnės, kuri yra hipoalergeninė ir leidžianti odai kvėpuoti, tad oda nešunta ir nekaista, o tamponų pH atitinka normalų odos pH. Šie tamponai yra sukurti moterims turinčioms jautrią, alergišką odą, tad net jei ir negalite naudoti kitų tamponų dėl to, kad jūsų odai jie netinka, galite išbandyti šiuos ir gal būt jie jums tiks ir patiks taip pat kaip ir man! Medvilnė puikiai sugeria drėgmę, suteikia sausumo ir gaivos pojūtį, nedirgina odos. "Organyc" tamponų sudėtyje nėra latekso, plastiko, kvapiklių ir superabsorbentų, kurie gali dirginti odą, bei per tūkstančius metų suyra gamtoje. Šių tamponų balinimui nenaudojamas chlorinas, tad jų sudėtyje nėra dioksino.

 

 

Aš išbandžiau "Organyc" tamponus "Regular" ir "Super". Šių dydžių tamponų man pilnai pakanka. Kodėl visada naudoju skirtingų dydžių tamponus, priklausomai nuo mėnesinių dienos? Tiek "Organyc", tiek ir kitų gamintojų informaciniame lapelyje (Kas jį skaito? Aš!) rašoma, kad reikia naudoti tamponus, kurie sugeria šiek tiek mažiau, nei jūs kraujuojate, nes sausas tamponas gali sukelti toksinio šoko sindromą, tad visada tamponus kombinuoju ir su paketais, o naktį tamponų stengiuosi nenaudoti.

 

 

Taip pat, mano paslaptis, kurią vis žadu paminėti prie tekstų apie moters higieną yra nuostabios kelnaitės, kurios nepraleidžia drėgmės. Naktys - man tragedija. Per daug nedetalizuosiu, bet šios kelnaitės yra tikras išsigelbėjimas mano paklodėms, o kaina aliexpress visiškai juokinga (Apie 2 eurus). Dydžiai nuo coliukės iki drambliukės, tad manau, kad visos mamos ras sau tinkamą variantą, nes aš pirkau dar toli gražu ne patį didžiausią dydį, o tikrai nesu coliukė. Dabar šių kelnaičių turiu gal 8 poras, kad užtektų visoms mano dienoms. Vienos iš jų yra su dvigubu sluoksniu, o kitos visai neperšlampančios, tad rekomenduoju išleisti porą eurų ir išbandyti, bei tikiu, kad jums neteks nusivilti. ;)

 

(Nuotrauka iš https://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Menstrual-period-women-underwear-warm-baby-big-yards-longer-tall-waist-anti-sliding-sideways/32788534882.html?spm=2114.13010608.0.0.YrCpPZ

Pilka dalis pavaizduota nuotraukoje yra kelnaičių vidinėje dalyje.)

 

Kadangi paketus naudoju kombinuodama su tamponais, tai išbandžiau ir "Organyc" paketus su sparneliais. Šie paketai taip pat pasižymi visomis gerosiomis savybėmis, kurias aprašiau prie tamponų: pagaminti iš natūralios medvilnės, tinkami jautrią ir alergišką odą turintiems žmonėms, leidžia odai kvėpuoti. "Organyc" paketai išsiskiria ir tuo, kad jie yra ypač ploni, bet puikiai sugeriantys, bei pagaminti su sertifikatais, ekologiškai. Aš jau senai renkuosi paketus bent su medvilnės paviršiumi, nes negaliu pakęsti tų plastikinių "Always", kurie prilimpa prie odos ir judant vis primena, kad tau mėnesinės. Šie paketai yra tiesiog kaip medvilninis pastorinimas į kelnaites. Galvoju, mūsų mamos juk naudodavo medžiagą ir vatą, tada atsirado tie baisūs plastikiniai paketai, o dabar vėl judame prie natūralumo ir komforto, o tai mane labai džiugina! "Organyc" paketai, taip pat suyrantys, bet ant jų informacijos apie nuleidimą į klozetą neradau, tad nusprendžiau neeksperimentuoti ir naudojausi šiukšliadėže. Ant pakuotės neradau informacijos tik apie paketo pakuotes ir ne iki galo supratau ar jos taip pat suyrančios ar ne. Paketo sparneliai suklijuoti su popieriniu lapeliu, tad jį galima perplėšti per pusę ir atklijuoti sparnelius, bei prilipdyti į vietas po vieną, o ne atklijuoti abu iš karto. Perplėšiau netyčia, bet po to pastebėjau kaip tai patogu ir prieš kiekvieną naudojimą perplėšiu popierėlį tarp sparnelių (nuotrauka žemiau).

 

 

Labai svarbu paminėti ir tai, kad higienos priemonės visuomet turi turėti ir savo partijos numerius, bei galiojimo laiką. Ant visų "Organyc" pakuočių rasite raideles "LOT" reiškiančias partiją ir/arba informacija su "EXP" reiškiančia galiojimo terminą. Ši informacija itin svarbi, dėl gaminio kokybės, sugeriamumo, bet iš tiesų ši informacija svarbiausia nelaimės atveju. Jei netyčia jums pasireikštų toksinio šoko sindromas nuo tamponų - rekomenduojama žinoti partijos numerį, kad visi produktai su tokiu numeriu galėtų būti išimami iš apyvartos, todėl visuomet tamponus laikau originalioje pakuotėje, nors ant kitų gamintojų tamponų šios informacijos man rasti išvis nepavyko...

 

 

Visoms mamoms ir moterims linkiu, kad "tos dienos" būtų kuo lengvesnės, bet puikiai žinau, kad jos būna bjaurios ir nuotaika būna bloga, o dar blogiau jei nuvilia higienos priemonės, todėl, geriau rinktis kokybiškas, nei bet kokias. Tai gi, šiek tiek palyginau kainas:

"Organyc" 16vnt tamponų pakuotė "BioSala" parduotuvėse akcijos metu kainuoja 3,74 Euro (kaina be nuolaidos 4,99 Euro), o mano iki šiol naudoti "Tampax" 16vnt pakuotė barboroje kainuoja 2,99 Euro. Kaina šiek tiek skiriasi, bet juk tamponus ir naudojame tam, kad būtume diskretiškos ir jaustumėmės saugiai, o "Organyc" tamponams diskretiškumutikrai lenkia tiek "Tampax", tiek ir kitų gamintojų tamponus dėl galimybės juos nuleisti į klozetą. Jei dar nebandėte, tai tikrai rekomenduoju išbandyti, kol dar vyksta akcija ir kaina tikrai įkandama.

 

 

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie naujos facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

 

Iki, Greta