MadMom: Pramogos iš nieko, o džiaugsmo tiek daug!

MadMom: Pramogos iš nieko, o džiaugsmo tiek daug!

09. Aug 2017, 13:09 madmom madmom

Sveikos,

Jei būtų koks nors išdykavimo konkursas, mano dukra visada laimėtų. Turint aktyvų vaiką, mano manymu svarbiausia jį visada užimti, kad jis nenuobodžiautų ir liaudiškai sakant "nebardačintų" (Nedarytų bardako).

Dėl to stengiamės padėti jai sugalvoti ką žaisti ir parūpinti inventoriaus, bet dažnai žaidimai gimsta iš nieko, tad šiandien apie juos.

1) Labai smagi pramoga vaikams yra stovyklavimas, tad visada kai pastatom palapinę, net gi namuose, ji iškart būna paskelbiama svarbiausia vieta ir joje atliekami visi darbai:Didelė pramoga buvo ir kai prieš važiuodami stovyklauti pastatėme namie visą lauko palapinę, nes norėjome patikrinti ar į ją tilps visas pripūstas čiužinys. Kelionės pirmyn-atgal ir kukū žaidimas per duris tesėsi kelias valandas.

O šį savaitgali kieme turėjome pripūstą čiužinį, kuris užėmė mano dukrą gal valandai, nes ji iš jo pasidarė batutą. Ant žolės, neaukštai, nebaisu, kad ir išgrius.Galiausiai tėtis pradėjo šokinėti ant kito šono su pilvu ir šaudyti dukrą kaip nuo pūslės, tad batutas truputi prakiuro, tad tėveliams, kad ir kaip būtų smagu reiktų nesugadinti inventoriaus :)

2) Maža smulkmena, kuri gali labai pradžiuginti, bet ir išgąsdinti- laikina tatuiruotė. Pradžioje labai norėjo, po to darant labai klykė (nors reikėjo tik uždėti lapelį ir sušlapinti vandeniu), o po to nesuprato kaip nusiimt ją, o galiausiai visa pasididžiuodama rodė.Jei norite išbandyti, tai labai rekomenduoju "Nieko rimto" tattoo rinkinius. Pirkau "Lietuvos Pašte", taip kad siųsdamos siuntinuką kitai mamai, galit ir tattoo prigriebti. Manau didesniems vaikams tai būtų daug didesnis džiaugsmas. Be to, laikėsi virš 3 dienų, tad manau gana ilgai, įskaitant ir vieną gan ilgą turškimąsį vandenyje ir norint nuplauti galiausiai teko gerai paplušėti, tad kokybė tikrai nebloga. Ir piešinukai tiesiog TOOOOKIE žavūs! :)

3) Pasidarykite pramogą sau ir įamžinkite savo mažuosius!Geriausias laikas vystyti, formuoti ir kitaip dėlioti miegantį mažylį yra iki 3 mėn. Būtinai pasinaudokite šiuo momentu ir pasidarykite kreizi nuotraukų, kuriomis galėsite džiaugtis ir vaikui užaugus.Tiesa, šios nuotraukos gimė ne iš noro fotografuoti vaiką, o dėl to, jog fotografė fotografavimo dieną tiesiog dingo. Prieš 30min iki susitikimo parašė, kad tipo jos vaikas susirgo... Na nežinau, mano vaikai nesuserga staiga, tai tiesiog jau kai turėjom visa dekorą, sarį į kurį žadėjau vystyti vaiką, moliūgo kepuraitę, kankorėžius ir t.t. vyras paskatino pasifotografuoti patiems.Gaila, bet rezultatu nesu visiškai patenkinta, bet tai įkvėpė daugiau fotografuoti pačiai ir nepasitikėti kitais žmonėmis dalykuose, kuriuos galiu padaryti pati.

P.S.: jei norite panašios fotosesijos, mano kataloge parduodama ši moliūgėlio kepurė.

Taip pat pradėjau mėnesio fotografijos akciją ir jau antrą mėnesį ją pamiršau, tad turiu 6,8 ir 9mėn vaiko foto su mėnesio numeriu, bet jos vistiek mane labai džiugina.Kai pasižiūriu į savo klecką 6 ar 8 mėn, negaliu patikėti, kad buvo toks mažas ir manau, kad šios nuotraukos mane dar ilgai džiugins.

Kadangi esu pažioplinta ir pamirštu pasidaryti mėnesio fotosesijas, tai mano kataloge taip pat rasite 5-to (kurio net nesusizgribau padaryti) ir 7-to (kurį praleidau) mėnesių lipdukų, nors tiesa didžiąją dalį jau nupirko. :)

4) Niekada anksčiau nesusimasčiau, kad ėjimas išgerti kavos su drauge gali būti toks turiningas. Mano draugė Janina dirba optometrijos centre Oze, yra nereali specialistė ir turi nerealų kontaktą su vaikais. Mano dukrai akiniai nėra reikalingi, bet kol mes pliurpėme ji pradėjo bardačinti. O tada Janina jai leido matuotis akinius. Būtumėt matę mano dukros išraišką, tiek akinių vienoj vietoj...Ji ir taip akinių maniakė, o čia ji jautėsi kaip aš saldainių parduotuvėje "NORIU VISŲ"! Tai vis gi leido mums porą minučių paplepėti ir turėjo puikią pramogą. Jei kada vaikams reiks akinių, tuomet juos pirksiu tik čia. :)

5) Kalbant apie akinius, net nežinau kas mano dukrai patinka labiau, ar akiniai, ar galvos apdangalai. Tai gi bet koks dalykas, kurį galima pritvirtinti prie galvos turi didžiulę pridėtinę vertę. Pasirodo taip mano ne tik ji, bet ir jos brolis Tauras. Todėl vaikiškos karuselės viršus ilgą laiką buvo vienas populiariausių galvos apdangalų namuose.6) Senas, geras žaidimas Ku-Kū! Vienas mylimiausių mano vaikų žaidimų, tiek mažojo, tiek ir didžiosios. Bet nuostabiausia kai jie žaidžia kartu...Nors šiaip nesu ten labai emocingas ar teigiamas žmogus, bet jų žaidimai drauge, pirmi draugiški džiaugsmai mane tiesiog džiugina iki širdies gelmių. :)

Labai laukiu jūsų komentarų ir reakcijų. <3

Mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie naujos facebook grupės apie pirkinius iki 5 Eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 Eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki kitų susirašymų!

MadCat <3

madmom madmom 10. Aug 2017, 10:12

Ačiū, kad skaitote <3

jaldija jaldija 09. Aug 2017, 14:41

👍👍👍