MadMom: Nemokamų mamų mankštų laimėtojos atsiliepimas

MadMom: Nemokamų mamų mankštų laimėtojos atsiliepimas

10. Jul 2017, 20:30 madmom madmom

Prieš kelias savaites skelbiau konkursą, kuriame ieškojau mamos, kuri išbandytų "Mano mama sportuoja" treniruotes mamoms su vežimėliais. Kadangi prizas jau įteiktas, tai dalinuosi įspūdžiais apie laimėtojos išbandytas mankštas.

 

Mama Monika laimėjo 4 treniruotes "Mano mama sportuoja" su vaikais vežimėliuose. Konkurso sąlygos buvo: pakomentuoti, pakviesti savo draugę ir užsiregistruoti išbandyti nemokamą pirmą treniruotę. Šias treniruotes galite išbandyti ir jūs, nemokamai, jums tinkamoje vietoje, tereikia užsiregistruoti. Vos tik paskelbiau apie laimėjimą Monika labai džiaugėsi ir man parašė (kalba netaisyta):

 

Sveiki!!! Ačiū labai! Kokia smagi žinia! Esu išbandžiusi vieną nemokamą treniruotę aną savaitę, tikrai smagu ir naudinga, tik ne viskas gavosi, tai truputį pergyvenau. Užsiregistruosiu kitai savaitei. Kaip tik ir orai pagerės. Turėsiu didelę motyvaciją! Dėkui! Būtinai jums dar kartą parašysiu po treniruočių.

 

Kadangi prabėgo jau daugiau nei 2 savaitės, dalinuosi Monikos atsiliepimu po treniruočių:

 

Sveiki. Labai Jums ačiū dar kartą už naudingą dovaną, kuri suteikia ir labiau pasitikėjimo savimi, džiaugsmo, stiprina sveikatą  Žinoma, man dar daug kas nesiseka, bet pati trenerė sakė, kad pagerėjo. Deja, pavyko išnaudoti tik 3 kartus, nes dukrytė užsinorėjo valgyt prieš pat treniruotę. Bet noriu pasakyti, kad jau įsigijau abonementą 4 kartams "Aktyvi mama". Dėkoju Jums, kad jūs organizuojat tokius konkursus ir suteikiat džiaugsmą mamytėms!

 

Tai gi, mamos, labai noriu visas paskatinti išbandyti save, sportuoti, nesvarbu ar namuose, ar lauke, ar grupiniuose užsiėmimuose! Pirmas kartas visuomet yra sunkus, bet kai pradedi judėti, tuomet labai sunku sustoti!

 

 

Pasikalbėjau su trenere Radvile ir pasmalsavau, kaip Monikai sekėsi sportuoti su mamomis:


Labai džiaugiuos, jog Monika sportuoja su mumis ir ji tikrai tobulėja. Matosi, jog atsirado daugiau pasitikėjimo savimi, o pratimai nebeatrodo tokie painūs kaip pirmoje treniruotėje. Smagu, jog ir toliau pasiliko sportuoti su mumis 


Jei ir jūs norite smagiai pasportuoti, tuomet prisijunkite prie mamų mankštų!

 

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie naujos facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

 

Iki, Greta