MadMom: Mano mama geria daugiau vandens

MadMom: Mano mama geria daugiau vandens

21. Jun 2017, 14:17 madmom madmom

Prieš kelias savaites rašiau, kad bandau išmokyti savo šeimos narius gerti daugiau vandens ir sveikiau gyventi. Šiandien noriu papasakoti apie savo mamą. Ji kartu su manimi prisijungė prie Vaidos Kurpienės grupės, mokosi sveikai maitintis, sportuoja ir stengiasi naudoti daugiau vandens. Ji man papasakojo, kad jos darbe vanduo nepavydėtinas, tad ji jo nevirinto nenori gerti, o juk šiltuoju metų laiku arbatų ar kavos daug išgerti labai sunku. Po šio pokalbio man kilo idėja ir aš jai padovanojau "Brita" gertuvę "Fill and Go" Vital, kuri yra su filtru, tad ji išvalo vandenį ir mano mamai bus nebaisu įsipilti vandens darbe iš krano, ar bet kur mieste.

 

 

Jau praėjo kelios savaitės, tad paprašiau jos pasidalinti, kaip jai sekasi naudotis naująja gertuve:


Labai džiaugiausi "BRITA" gertuve, tad norėjau ir ją tinkamai eksploatuoti. Instrukcija, kaip ir visos, parašyta labai mažu šriftu, tad teko vadovautis daugiau paveikslėliais.  Matyt šiek tiek per ilgai pamirkiau filtrą, nes instrukcijoje neradau kiek laiko reikia mirkyti. Šiaip labai stilinga gertuvė, patogi laikyt ant rašomo stalo, nebijant kad užkliudžius ranka vanduo išsilies. Gerai "prilimpa" delne, telpa į rankinę ar kuprinę, gali stovėti arba gulėti, - vanduo neišsilies. Viršuje esantis vandens padavimo blokavimo (ar reguliavimo) mechanizmas gan tvirtas, tad suėmus pirštais būna sunku ištraukti (gal pirštais traukt ir nerekomenduojama, nes nehigieniška), o traukiant dantimis bijau kad ilgiau naudojant gresia apkramtymas "Brita" gertuvė labai pravertė kelionėje prie jūros, nes sustojus bet kurioje degalinėje galėjau gertuvės turinį pripildyti vandeniu iš krano tualete, viešbutyje, bet kurioje maitinimo įstaigoje. Labai tinkama talpa ir vandens užtenka kelioms val., nėra sunki, nes pagaminta iš lengvos medžiagos, nesideformuoja nuo spaudimo.Dabar ruošiamės išvykai prie ežero, tad džiaugiuosi, kad šios gertuvės dėka galėsiu gerti iš bet kurio kaimo šulinio, nebijodama nei nitratų nei bakterijų...


Aš taip pat turiu šią gertuvę, tad mane labai džiugina, kad filtras labai mažas, jį pakanka pamirkyti vieną minutę ir galima naudoti mėnesį. Po mėnesio rekomenduojama filtrą pakeisti. 

 

 

Filtras labai mažas, nesimato gertuvėje, visai neprimena senųjų "Brita" ąsočių su filtrais, kuriuos seniau buvo galima rasti kiekvienuose namuose. Šios gertuvės tikrai didelis žingsnis į priekį su dizainu ir patogumu vartoti, nes gali prafiltruoti vandenį bet kur, kad ir viešame tualete nebaisu įsipilti vandens į tokią gertuvę.

 

 

Šį savaitgalį mano vaikai svečiavosi pas močiutę, tad gavau dar vieną žinutę iš mamos:

 

Anūkams labai rūpi gert iš šios "Brita" gertuvės, nes ji skaidri ir matosi kiek nugerta, skirtingai nei vaikiškose, kurios būna spalvotos.

 

Nerealu, kad ir mano mama patenkinta ir vaikai laimingi!

 

Jei ir jūs norite išbandyti šias "Brita" gertuves, tai šiuo metu MadMom facebook puslapyje, konkurse kaip tik ieškau vienos "Brita" gertuvės testuotojos. Jei nori išbandyti šią gertuvę- dalyvauk konkurse!


 

P.S.: Šią gertuvę rekomenduoja ir mano mylimiausia Beatos virtuvė!


Taip pat, vieną gertuvę dovanoju savo facebook paskyroje ;) Nepražiopsokite ;)


Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie naujos facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

 

Iki, Greta