MadMom: Lieknėkime 2017: aš nugalėjau save! (Nuotraukos prieš ir po)

MadMom: Lieknėkime 2017: aš nugalėjau save! (Nuotraukos prieš ir po)

01. May 2017, 16:02 madmom madmom

Aš nugalėjau save! Aš laimėjau. Laimėjau prieš pačią save. Dabar jau nesvarbu ar iš projekto dalyvių numečiau daugiausiai ar mažiausiai, bet aš nugalėjau save. Nugalėjau savo vidinį tinginį, perlipau per visą apsileidimą ir visas priežastis kodėl aš turėčiau to nedaryti, kodėl galiu suvalgyti dar vieną torto gabalėlį ir t.t. :) Kadangi žinau, jog projekto rezultatai bus skaičiuojami pagal procentus nuo svorio, tai nuo didelio svorio numestas didelis kiekis manęs jau neišgelbės, tikrai nebūsiu pirma. :) Tiesa esu be galo patenkinta ir noriu padėkoti Mamyčių klubui už nuostabų projektą ir galimybę jame sudalyvauti! Taip pat noriu padėkoti "Studio Figura" Riešė vadovei Airinai, kuri buvo mano motyvacija mitybos, sporto ir kolos nevartojimo klausimais. Dar noriu padėkoti Vaidai Kurpienei, kurios metodika taip įtikėjau, lyg tai būtų kokia nors religija, išbandžiau du mitybos planus ir puikiai matau, kad su jos rekomenduojama mityba galima pasiekti stulbinančių rezultatų! Taip pat ačiū ir VISOMS skaitytojoms! Tik jūsų komentarai, asmeninės žinutės ir padrąsinimai privertė mane nesustoti kai buvo labai sunku ir norėjosi tiesiog viską mesti. Aš ištvėriau iki galo. Bet ar jau galas? Manau, kad dar ne pabaiga! Bent jau kol grįšiu į darbą bandysiu toliau sportuoti ir tai aprašinėti savo bloge, taip pat būtinai tęsiu mitybą pagal Vaidos Kurpienės metodiką, nes ji man pasakiškai tiko. Būtinai aprašysiu kaip man sekasi laikytis Vaidos Kurpienės mitybos principų grįžus į darbą! Gailiuosi tik vieno, kad seniau tik žiūrėdavau Mamyčių klubo laidas, o tik nesenai pradėjau ir rašyti Mamyčių klube. Tai yra nereali bendruomenė, visos mamos labai palaikančios ir tikrai nuoširdžiai smagios moterys! Labai džiaugiuosi, kad bent jau į savo mamystės namuose pabaigą jus atradau ir tikiuosi, kad ši graži draugystė su mamyčių klubu tęsis ir toliau! <3

 

 

Taip pat trečiadienį buvo mano gimtadienis, bet nusprendžiau, kad tortą sau pasidovanosiu penktadienį pasibaigus projektui, nes nuoširdžiai norėjau geriausių rezultatų! Tortas taip pat nebebuvo TAS riebusis, o sveikuoliškas, nekeptas ir net gi liekninantis su sėlenų ir daigintų grikių pagrindu, bei su spirulina, kuri pasižymi liekninančiomis savybėmis. Tai gi, valgiau ir lieknėjau :) Gal reikėjo svertis po torto? Na bet jau buvau pasverta, o tortas iš "Sveikuolių Skanėstų Ministerija" buvo tiesiog tobulas pagal visus sveikos mitybos principus! Tik nedidelis sluoksnis tikro juodojo šokolado, be cukraus, puoštas uogomis ir vaisiais, sodrus, kurio užtenka mažai, tiesiog tobulas sveikas desertas! Vyras taip pat labai džiaugėsi, kad pagaliau baigiau savo liekninimąsi ir vakarienei suplanavo vištos sparnelius. :)

 

Taip aš atrodžiau projekto pradžioje (prieš tris mėnesius):

 

 

Taip aš atrodau dabar:

 

Mano pokyčiai visiškai sveiki ir natūralūs, kadangi, per savaitę rekomenduojama numesti nuo 500g iki 1kg, tai kas mėnesį ir numečiau po maždaug 4kg, viso per šį projekto laikotarpį atsikračiau 11,3kg! Kaip ir sakiau, mano tikslas buvo 10kg, per 3 mėnesius, tai gi aš pasiekiau savo tikslą su kaupu! Sau aš esu nugalėtoja, o geriausias prizas už tai man yra šypsena žiūrint į veidrodį, nes pagaliau vaizdas veidrodyje mane džiugina! Viso to pavyko pasiekti lankius 34 Roll Shaper procedūras, padidinus vandens kiekį su "Minglemoose" ir jonizuoto vandens pagalba, laikantis Vaidos Kurpienės mitybos principų ir išbandžius du Vaidos mitybos planus, taip pat pradėjus reguliariai sportuoti tiek namuose, tiek po "Roll Shaper" procedūrų. :)

 


Kartu su svoriu sumažėjo ir bendros apimtys:

Liemens apimtys sumažėjo 8,5cm

Klubų apimtys sumažėjo 7.5cm

Kojų apimtys sumažėjo 6cm ir 4.5cm, bei susilygino jų apimtys.

Rankų apimtys sumažėjo 2cm ir 2.5cm.

 

Antradienį mano sūnus jau keliaus į darželį, o aš už dviejų savaičių į darbą, bet dar turiu dvi savaites sau, tad bandysiu dar palankyti "Roll Shaper" procedūras ir išlėkti pasportuoti su mamomis ir vaikais vežimėliuose "Mano mama sportuoja", su Radvile priešaky! Gal ir jūs prisijungsit? Pirma treniruotė nemokama! Jei sutiksit mane, būtinai pasilabinkit! ;)

 

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

 

Iki, MadMom

madmom madmom 05. May 2017, 09:20

Ačiū jums labai už palaikymą! 😀

floryte floryte 02. May 2017, 22:26

Šaunuolė🌷🌷🌷😉

madmom madmom 02. May 2017, 15:02

Ačiū, labai stengiuosi kas savaitę surasti kažką tokio naujo, kas pasikeitė mano gyvenime 😀 Tikiuosi, kad skaityti buvo tikrai įdomu ir kad mano entuziazmas neišblės likus vienai su savo svoriu 😀

EElžbieta EElžbieta 02. May 2017, 08:40

Didžiausi sveikinimai! 👍 P.S. Tortas koks įdomus... Ačiū, kad pasidalinate ne vien lieknėjimo pasiekimais, o dar ir visokiomis įdomybėmis 😀 Sėkmės!

Sponja04 Sponja04 01. May 2017, 21:57

Graziai atrodot 👍

jaldija jaldija 01. May 2017, 19:53

Puikiai atrodot👍 Šaunuolė🌷

Agnegi Agnegi 01. May 2017, 18:08

Gerai atrodot! 😀 Iš kur tiek valios ir entuziazmo 😀 Sėkmės ir toliau laikytis naujų sveiko gyvenimo idėjų!

madmom madmom 01. May 2017, 17:16

Ačiū, jūsų rezultatai taip pat puikūs! Nerealiai džiaugiuosi dėl savęs ir dėl kitų projekto dalyvių!