MadMom: Lieknėkime 2017: Ar brangu gyventi sveikai?

MadMom: Lieknėkime 2017: Ar brangu gyventi sveikai?

15. May 2017, 12:53 madmom madmom

Man labai patinka, kai prakalbus apie sveiką mitybą žmonės ima spardytis. Sveikai maitintis labai brangu! Sveikai maitintis reikia labai daug laiko! Gal nematei kiek sporto klubo abonementai kainuoja? Iš kur tiek laiko turėti? Tai gi, šiandien kalbėsiu apie sveikos gyvensenos išraišką pinigine ir laiko sąskaita.

Atrodo, kad visos nori būti gražios, bet kai reikia imtis faktinių veiksmų, tuomet norinčių neatsiranda. Praeitą savaitę organizavau konkursą, kuriame dovanojau mankštų abonementą mamytėms. Visiškai nemokamai! Spėkite, kiek norinčių dalyvauti konkurse atsirado? Keturios mamytes užsiregistravo į mano konkursą, nors aš siūliau visai nemokamą galimybę sportuoti su trenere turinčia ilgametę patirtį, su galimybe pasiimti savo vaiką kartu ir sportuoti būnant motinystės atostogose. Nors atrodo, kad tai gali daryti bet kuri mama, visai nemokamai, bet norinčių tikrai mažai. Labai džiaugiuosi, kad jau išrinkome konkurso nugalėtoją ir ji rodė tikrą džiaugsmą ir užsiregistravo treniruotėms šiai savaitei. Po 2 savaičių pasidalinsiu jos atsiliepimu, kaip jai patiko sportuoti su mamomis ir vaikais! Turiu dar vieną sutartą konkursą su mankštos abonementus ir šį kartą noriu sulaukti jūsų reakcijų komentaruose ar tokio konkurso norite? Prašau pakomentuoti po šiuo tekstu arba MadMom Facebook ar dalyvautumėte tokiame konkurse ir ar išvis norite sportuoti? Pradedu jaustis lyg sportas įdomus tik man. :) Tai gi šiandien tiek apie nemokamas galimybes sportuoti, jei vis gi nuspręsite, kad jus domina nemokamas mankštų abonementas, tuomet kitą savaitę paskelbsiu dar vieną konkursą "Ju2Ju2 Jungle Mama" treniruotėms, su kuriomis sportavau pastarąsias 2 savaites, po 3 kartus į savaitę! :) Jei kas nori pasijuokit, čia rasite smagų video iš mūsų mankštos "Cardio" pratimų su "Ju2Ju2 Jungle Mama". Tikrai galiu garantuoti jums stangrų užpakaliuką ir daug juoko! Jei nekantraujate- jau dabar galite užsiregistruoti į nemokamas bandomąsias treniruotes!

Labai svarbus aspektas lieknėjant yra vanduo. Pagaliau, praėjus 4 mėnesiams aš išmokau gerti vandenį, vandenį ir nieko daugiau. Visi saldinti gėrimai man nebeskanūs, jau nekalbant apie kolą, kurios nesenai bandžiau paragauti ir pradėjau labai klaikiai žagsėti. Matyt taip organizmas rodo, kad gerai, jog kolos atsisakiau. Dabar be proto pasinešiau ant gertuvių, šiuo metu namie turiu jau 3 naujas gertuves!Mano favoritas namuose yra "MingleMoose" gertuvė su vaisiais prisotintu vandeniu. Man be galo patinka žaisti su skoniais, kurie švelniai išryškėja vandenyje ir padaro švelnų saldumą, rūgštelę ar kitą skonį... Šiandien ragauju vandenuką iš "MingleMoose" gertuvės su bruknėmis, mėlynėmis, šaltalankiais ir avietėmis. Mmm... Bet tai kam aš jums čia apie ją pasakoju? Geriau eikit į MadMom Facebook, dalyvaukit konkurse ir patys išbandykit šias fantastiškas gertuves su savo geriausia drauge, nes padovanosime iškarto dvi gertuves tau ir tavo draugei! Jei nekantraujate- tiesiog užsisakykit dabar ir mėgaukitės jau rytoj!


Viena mažesnė "Klean Kanteen" gertuvė visuomet yra mano rankinuke, nes neužima daug vietos, yra kompaktiška ir patikima, niekada neleidžia vandens, be to atrodo stilingai, jei reikia išsitraukti mieste ar kokiame nors susitikime. Tai gi visur su savimi nešuosi ir savo vandenį, nes nesu tikra dėl vandens iš krano kokybės viešose vietose, o 2 Eurai už mineralinio buteliuką kavinėse yra tiek brangu, tiek ir kenkia aplinkai, nes kiekvienas 0,5 Litro yra atskirame plastikiniame butelyje, kuris galiausiai teršia aplinką, kurį reikia perdirbti, priduoti ir t.t. Man labai patinka ir tai, kad įpylus šalto vandens šioje gertuvėje jis ir išlieka šaltas, nes plienas puikiai išlaiko gėrimo temperatūra, o taip pat nėra jokio plastiko prieskonio.

Kadangi gerų gertuvių kainos gali atbaidyti, tai šiandien truputį paskaičiuosiu. Aš vidutiniškai išgeriu 2 litrus vandens, bet jei nusiperku mineralinį buteliuose, tai stengiuosi išgerti bent vieną butelį per dieną. Kol nenaudodavau gertuvių, išgerdavau 1,5 Litro vandens, t.y. vieną "Neptūnas" butelį. Šio butelio kaina 0,62 Euro barboroje, kur aš jį ir perku, nes tempti jį namo pačiai man per sunku. :) Mėnuo turi vidutiniškai 30 dienų, tad per mėnesį aš jam išleidžiu apie 18 eurų, neskaičiuojant kitų šeimos narių! Stiklinėmis iš krano pakankamo vandens kiekio išgerti man tikrai nepavyktų, nes dažnai esu ne namuose ir gerti viešuose tualetuose man atrodo nehigieniška. Tai gi, per mėnesį nepirkdama vandens buteliuose aš galiu ne tik įsigyti naują gertuvę, bet ir lieka pora eurų geros kavos puodeliui! Taip pat naudodama gertuves išgeriu apie 2,5 Litro vandens, o gerdama vandenį iš butelio išgeriu 1,5Litro vandens, vartodama vandenį stiklinėse išgeriu dar mažiau.

Šiuo metu taip pat bandau pripratinti savo mamą ir vyrą gerti daugiau vandens, tad jiems taip pat padovanojau po vieną gertuvę ir jie abu sąžiningai dalyvauja mano eksperimente. Už poros savaičių būtinai pasidalinsiu įžvalgomis, kaip jiems sekasi.


Sveika mityba reikalauja daug laiko? Na ne. Juk nebūtina visą laiką valgyti tik namuose! Galima nusipirkti jau paruoštų, sveikų ir svarbiausia skanių patiekalų, kuriuos valgant nejausite jokios sąžinės graužaties! Šią savaitę aš išbandžiau "7pack" paruoštą patiekalą, kurį galima įsigyti "BioSala" parduotuvėse Vilniuje Vokiečių g. ir Saltoniškių g. Paragavau salotų su šparaginėmis pupelėmis, kalakutiena, riešutais, rukola, špinatais ir bolivine balanda.


Grįžau namo, jau galvojau sėsti prie stalo ir tada atskubėjo mano šeimyna. Lėja iš karto nusisavino salotas, o Tauras kalakutieną... Man liko tik šparaginės pupelės :) Aišku, abu jaunuoliai davė man paragauti ir patiekalas buvo labai skanus ir sveikas, taip pat svarbiausia, kad sveikas ir tinkamas visai šeimai. Kitą kartą kai pirksiu, teks imti kelis rinkinius, nes šio užtektų vienam suaugusiąjam arba dviem vaikams. Skonį šeima pripažino labai geru, nes vyrui taip pat teko paragauti... Pirmą kartą valgiau salotas su bolivine balanda, iš tiesų labai tinka, niekada nebūčiau pagalvojusi, o salotų padažas irgi labai geras, dabar tik noriu sužinot padažo receptą! O man teko gaminti vakarienę sau ir vyrui, nes vaikai buvo patenkinti ir pavalgę :)


Jei skubate ar tingite sveikai gaminti, tuomet tikrai rekomenduoju išbandyti produktus išsinešimui iš "BioSala" parduotuvės, nes maistas ruošiamas kas dieną, pristatomas apie 11h ir būna dar šiltas, didelė patiekalų įvairovė ir valgysit tikrai skaniai. :) Aišku kaina 5 eurai, bet pagalvojus, kad reikia salotų, išsivirti kruopas, apskrudinti riešutus, pagaminti kalakutieną, man atrodo visai nebrangu, nes kiekvieno komponento paruošimas užtrunka ilgai, o produktai labai kokybiški ir sveiki. Taip pat, yra ir vegetariškų, ajurvedinės virtuvės patiekalų, kuriuos labai noriu paragauti, nors ir nesu vegetarė, bet iš aprašymų patiekalai atrodo labai gardžiai.

Jei jums 5 eurai per brangu, tai galiu pasiūlyti visai sveiką, nemokamą maisto alternatyvą. Jei turite savo sodą arba giminių, kurie turi sodą, jau galite į jį keliauti ir skinti primąsias gėrybes! Man vyro tėvai man jau atvežė pirmųjų gėrybių, tad dalinuosi paprastų salotų receptu ir nuotrauka.


Jums prireiks: ridikėlių, ridikėlių lapų, lapinių salotų ir garstyčių lapų. Ridikėlių lapai yra tikrų tikriausiai valgomi ir net gi labai sveika, tiesiog reikia pašalinti stiebelius, nes jie kartais būna sumedėję ir aplipę žemėmis, kuriose augo, tai gi paprastumo dėlei kotelių aš tiesiog nenaudoju. :) Užpylus citrinos sultimis ir aliejumis gavosi labai gaivios, sveikos ir pavasarinės salotos!

Ar vis dar manote, kad gyventi sveikai yra brangu? :)

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

Iki, MadMom

madmom madmom 18. May 2017, 22:04

Mūsų kompanijai taip pat labai patiko. Jau išbandėm ir ajurvedinės virtuvės patiekalus, tai labai patiko!

Mamkyte Mamkyte 17. May 2017, 21:28

Labai skanios šitos salotos. Dažnai lankausi Biosaloje ir džiaugiuosi, kad atsirado sveikų patiekalų,leidžiančių atitrūkti nuo puodų.