MadMom: Laiminga šeima grožio salonas šeimai

MadMom: Laiminga šeima grožio salonas šeimai

11. Aug 2017, 14:19 madmom madmom

Noriu pasidalinti nuostabia vieta, kurią atradome prieš porą savaičių. Su savo 3 metų dukra Lėja užsiregistravau į naują grožio saloną šeimoms „Laiminga šeima“. Šiaip į tokius dalykus žiūriu atsargiai po savo ankstesnės patirties, kai Lėja ant savęs užsivertė arbatos puodelį kirpykloje „Be kepurės“, kur buvo žadėta vaikų priežiūra, kol mamos kerpasi... Vis gi pagalvojau, kad jau praėjo daugiau nei metai, tad negaliu visą laiką bijoti, kad vėl kažkas bus negerai. Į „Laimingašeima“ su Lėja užsirašėme grožio procedūroms. Lėja labai norėjo užsiregistruoti vaikiškam manikiūrui, o aš susitariau, kad tuo metu man nudažys ir nukirps plaukus. Aišku, aš žinojau, kad jos manikiūras tikrai netruks kelias valandas, bet iš nuotraukų atrodė, kad vieta tikrai tinkama vaikams.

Nuvykus į vietą neteko nusivilti. Mano trijų metų Lėja savanoriškai ir labai linksmai atsisėdo ant kėdės ir laukė, kada gi jai padarys manikiūrą. Nors ir registruojantis man sakė, kad 3 metų vaikas gali būti šiek tiek per mažas tokioms procedūroms, bet aš žinojau, kad jai tikrai labai patiks, nes namuose ji dažnai prašo nulakuoti nagus jos vandens pagrindo nagų laku. 

 

 


Lėja buvo susikaupusi labiau nei pati manikiūrininkė. Jai pirmą kartą nagus lakavo kažkas kitas, o ne mama. Lėjai taip pat buvo leista pasirinkti kokiomis spalvomis lakuoti kuriuos nagus, tad buvo visiškas jos pasirinkimas. 


Iš tiesų, vos pradėjus dažyti mano plaukus, Lėja jau buvo po procedūrų ir atėjo pas mane, o tada sako „Mamyte, aš tave labai myliu!” Va čia yra aukščiausias dienos pasisekimo laipsnis, kai vaikis ateina ir iš niekur nieko sako, kad tave myli, po to, kad jam labai patiko ir norės čia ateiti dar kartą. 

Iš tiesų niekada neturėjome tokio mergaitiško laiko tik mums dviems, tad pagalvojau, kad toks laikas tikrai išeis į naudą ir mano idėja tikrai buvo įvertinta Lėjos.

Nagų lakai ne tik gražūs, bet dar ir kvepiantys, tad nenustebkite, jei naujai nulakuoti nagai atsidurs ... nosyje! :) Lėja juos uostė labai juokingai ir tai darė vos ne kas minutę. Iš viso, dabar kai praėjo daugiau nei savaitė ji beveik kas dieną sakė, kad nori vėl važiuoti darytis manikiūro! Jai tikrai labai patiko, o nuotraukose ji pradėjo pozuoti tik rodydama savo nagus! Atrodo tikrai mielai :)

  

Kol man dažė plaukus Lėja žaidė dideliame žaidimų kampe su palapinėmis, mašinomis, blokais. Jai kompaniją palaikė „Laiminga šeima“ salono savininkė ir jos nuostabus sūnus. 

Vaikai labai greit susidraugavo ir pradėjo išdykauti. Tiesa, šį kartą juos visą laiką prižiūrėjo pati savininkė. Vaikai taip pat valgė obuolius, sausainius, spalvino, skaitė knygeles ir net gi išėjo į lauką su savininke! Wow! Va tokia priežiūra, kol mama lepinasi yra kažkas toooookio!

 

Kirpimą leidau parinkti kirpėjai, nes labai norėjau stipriai patrumpinti plaukus. Taip pat grįžau į savo raudoną spalvą. 

Po to kai mane nudažė, nukirpo ir sušukavo, Lėja grįžo į vidų ir sako „Mama, kai aš užaugsiu, tai aš irgi dažysiuosi plaukus raudonai.“ 

Na bent jau savo mažajai dukrai aš tikrai patikau, o kaip patinka jums? 

Iš tiesų per šias kelias savaites sulaukiau be proto daug komplimentų, tad tikiu, kad tiek kirpimas, tiek ir spalva man labai tinka.

 

Visoms mamoms rekomenduoju būtinai rasti laiko tik sau ir savo mažosioms damoms, nors ir atrodo, kad jos dar labai mažos, bet jos visos nori būti tokios kaip mamos! Pabūti kartu ir pasigražinti jums tikrai padės „Laiminga šeima“.

Grožio salonas "Laiminga šeima" įsikūręs Perkūnkiemio g. 19A, Vilniuje. Registracija vykdoma telefonu (8-671) 79040, o darbo laikas tinkamas net ir dirbančioms mamytėms!

 

Šiuo metu mano facebook paskyroje vyksta "Laiminga šeima" konkursas, kuriame galite laimėti kirpimą savo vaikui. Užsukite ir sudalyvaukite ;)

 

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie naujos facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

 

 

MadMom <3