MadMom: Ajurvedinės virtuvės stebuklai

MadMom: Ajurvedinės virtuvės stebuklai

06. Jul 2017, 19:26 madmom madmom

Ne paslaptis, kad darbe pavalgyti yra sudėtinga misija, ypač jei nori pavalgyti ne tik kad greitai, bet ir sveikai. Jau ne kartą esu rašiusi apie paruoštus patiekalus ir kaip man patinka, bei patogu valgyti juos tiek esant mieste, tiek darbe. Mano absoliutus favoritas yra "BioSala". Šioje parduotuvėje esantis paruoštų patiekalų asortimentas labai skiriasi nuo "Maximos" ar "Iki" paruoštų patiekalų tuo, kad "BioSala" paruoštas maistas yra sveikas ir subalansuotas.

 


"BioSala" aš perku dviejų tiekėjų "Ajurvedinės virtuvės" ir "7 pack" iš anksto paruoštus patiekalus. Apie "7 pack" jau esu rašiusi, tad šiandien noriu plačiau aprašyti du savo mėgstamiausius "Ajurvedinės virtuvės" patiekalus. Kiekvieną darbo dieną "Ajurvedinė virtuvė" siūlo sveikus vegetarinius pietus, pagamintus iš šviežių, ekologiškų produktų, vadovaujantis ajurvedinės mitybos principais ir taisyklėmis. Maitindamasis pagal Ajurvedos principus, žmogus subalansuos save pagal penkis pirminius elementus (eterį, orą, ugnį, vandenį ir žemę), kartu subalansuos došas ir sukurs savo kūno fiziologijos, jausmų bei proto harmoniją. Nėra tiksliai apibrėžta kiek kokių produktų kiekvienas turi suvalgyti, nes mes visi skirtingi ir turime skirtingus poreikius. Raskite tinkamą kiekį sau, užpildyti savo skrandį 50 procentų maisto, 25 proc. skysčiais ir palikti 25 % tuščia virškinimui.

 


"Ajurvedinės virtuvės" teorija man labai priimtina, nes matau, kad mano padidėjęs svoris buvo ne blogo maisto, o per didelio maisto kiekio padarinys. Dėl to, man labai patinka valgyti ne namie, nes kavinėje pietų tikriausiai ne kartosi, o namuose pakartosi, gal net ir du kartus pakartosi. :) Tiesa, dabar "Ajurvedinės virtuvės" porcijos man atrodo tikrai nemažos ir kartais aš visko net ir nesuvalgau. Įdomu ar taip pat būčiau galvojusi prieš pusę metų?

 

 

Mano mėgstamiausias "Ajurvedinės virtuvės" patiekalas yra skrudinti virtiniai su varškės ir špinatų įdaru, grietinėlės padažu. Kiekis pakuotėje 350g. Aišku, jie skaniausi dar karšti, bet atvėsę jie išlieka traškūs ir skanūs. Jei norite paragauti karštų, tai reiktų atvykti į "BioSala" parduotuves apie 11h, nes tuo metu pristatomas kiekvienos dienos maistas. Man taip pat labai patinka, kad jų sudėtyje nėra jokių dažiklių, stabilizatorių, krakmolo ar kitų nereikalingų dalykų. Net gi rašoma iš ko jie pagamina varškę, kurią deda į įdarą.

 

 

Kitas puikus ir mano pamėgtas "Ajurvedinės Virtuvės" patiekalas yra falafeliai su daržovių padažu. Man be galo patinka dažyti sausokus falafelius į nuo daržovių liekanti padažą. Kadangi pati nemėgstu svogūnų, tai man labai patinka, kad pačių falafelių sudėtyje yra tik avinžirniai, morkos ir žiediniai kopūstai. Tiesa, aš niekaip nesuprantu ar jie yra paniruoti ar ne, nes išorė traški, o sudėtyje jokio panyro nematau. Jei jie nėra paniruoti, tai taip pat reiškia, kad jie turi kažkokią gerą gamybos technologiją! Atrodo, jog padaže iš tikro nieko gudraus nėra tik imbierai ir garstyčios, bet tas daržovių mišinys taip gerai žaidžia su skoniais, kad norisi išlaižyt iki paskutinio lašelio.

 

 

Net jei ir nesate vegetaras tikrai labai rekomenduoju išbandyti "Ajurvedinės Virtuvės" patiekalus. Aš taip pat nesu vegetarė, bet taip gerai sužaisti su skoniais nemoka gal 90% visų kavinių gaminančių mėsą, o čia be mėsos ir vis tiek pilvas džiaugiasi skonių jūra. Tikrai verta išbandyti!

 


Šiuo metu "BioSala" parduotuvėse galioja specialus pasiūlymas "Ajurvedinės Virtuvės" kompleksui. Sriuba + pagrindinis patiekalas kainuoja 5,99 Eur. (perkant atskirai sriuba 1,99 Eur, pagrindinis – 4,99 Eur). Nedrįstate išbandyti? Tuomet aš vaišinu! Užsukite į MadMom Facebook paskyrą ir gal būt būtent jus pavaišinsiu šiuo gardžiu rinkiniu ;)

Mano blogas visą laiką laukia jūsų, tai pat mane galite sekti facebook paskyroje ir instagram profilyje, kviečiu jungtis ir prie facebook grupės apie pirkinius iki 5 eurų, į kurią keliu savo radinukus iki 5 eurų ir labai laukiu jūsų!

 

Iki, MadMom