Lina. Traukinys atvažiavo. Aš sukūdau!!!

Lina. Traukinys atvažiavo. Aš sukūdau!!!

02. May 2017, 21:24 Linarte Linarte

Važiavome važiavome ir kažkaip labai greitai atvažiavome į gegužės pradžią - projekto "Lieknėkime - 2017" finišą.

Tas laikas projekte pralėkė kaip vaizdai sėdint važiuojančiame traukinyje! Su malonumu keliaudavau į Studio figura užsiėmimus, būdavo ir nuo pat 8 ryto. IŪštikro gal net labiausiai patikdavo sportuoti tokiu metu. Užsikraudavau visai dienai. O ir vieną rytą susitrimavo:

Labas rytas sako jums kavos puodukai,

Labas rytas man sako rollo rutuliukai :D

Mano masažų režimas buvo visada pastovus, vienas kartas su RollShaper, vienas kartas su VacuShaper, 3 kartai per savaitę. Eidavau pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais. Jau nuo antro mėnesio labiausiai lipo programos kojoms ir pilvui/šonams, tai jas rinkdavausi paeiliui. Taigi, buvo toks ritmas: pilvas, vakumas, šonai, vakumas. Vakumą projektyo pradžioje eidavau ant beveik maksimalaus takelio pasipriešinimo lygio, 3km/h greičiu. Antroje projekto pusėje pasipriešinimą jau keldavau iki maksimumo, ir greitis kilo iki 5km/h. Taigi, per 30 minučių nužingsniuodavau po 2,5km!! Ir iš aparto išlipdavau šlapia šlapia!!

20170502205933-18842.jpg

Esu be galo laiminga patekusi į šį projektą. Nuoširdžiai dėkoju savo komandai - studijos vadovei Viktorijai už moralinį palaikymą, už tikslų užtvirtinimą, už tai, kad net jai nebūnant šalia studijoje, jaučiau jos palaikymą. Ji visuomet džiaugėsi kartu mano pasiekimais!! Taip pat dėkoju mane kaip mamai prižiūrėjusiai Violetai. Pašnekesiai su ja praskaidrindavo dieną. O kartais tiesiog abi susitarusios patylėdavome. Niekada nepamiršiu, Violeta, kai vieną dieną, ruošiantis vakumo procedūrai, dedant man "sijonėlį", pasakėte - jau dedu tau M dydį!! Nustebau iki lubų ir atgal. - O tai pradėjau nuo L? - Ne, pradėjai nuo XL!!!

Štai taip!! Mano lieknėjimas tapo akivaizdus. Kasdien sulaukiu pagyrimų, kad labai esu pasitaisiusi, labai išgražėjusi. Ir tai pasako skaičiai.

Suplanuoto pirmomis projekto dienomis numesti svorio nepasiekiau. Bet likau su labai sveiku rezultatu. - 8 kg. O tai per 3 mėnesius sudaro 10% mano pradinio svorio. Kai buvo paskaita su jonizatorių atsovėmis, šitas skaičius nuskambėjo kaip idealus svorio netekimas per pusę metų. Aišku, metant svorį, ir dar trūkstant iki idealaus, yra kur tobulėti. Bet tikrai jaučiuosi gerai. Pradėjau daugiau judėti. Dažniau su vyru išeiname pasivaikščioti su tikslu pajudėti. Ir vyras laimingas, nes anksčiau jam nuolat prikaišiodavau, kad jis lekia, skuba, juk išėjom - pasivaikščioti. O dabar jau galim sakyt aš pati diktuoju tempą, ir jau jam dažniau tenka mane vytis. Sako tu pradėjai beveik bėgioti! :) Taip pat i6 savo brangiausio sulaukiu pagyrų, kad mano kūnas sustangrėjo, tapo kietesnis.

Taip. Tapau kietesnė, jaučiu, kaip kojų, sėdmenų srityse pradeda matytis raumenukai. Noriu judėti toliau. Nesustoti ties pasiektu rezultatau. O jis, manau nėra prastas. Per 3 mėnesius pasikeičiau vizualiai, -29,5 cm tikrai matosi. Suknelė, kurią pirkausi kaip paskatinimą po pirmo mėnesio jau kabo ant manęs, ją reikia nešti pas siuvėją tvarkyti!!

Galutiniai mano apimčių rezultatai:

Juosmo (ploniasia vieta): - 6 cm

Juosmuo (po krūtine): -5 cm

Juosmuo (ties bamba): stovi (čia įtariu kaupiasi mano "kviečių pilvas", nes projekto metu paaštrtėjo reakcijos į gliuteną, atrandu vis naujus produktus, kuriuos anksčiau vartodavau, bet po limfos drenažo pamatau tikrąsias organizmo reakcijas į gliuteną)

Klubai: -6 cm

Šlaunis dežinė: -4cm

Šlaunis kairė: -4cm

Ranka dešinė: -3 cm

Ranka kairė: - 3cm.

Visur krito proporcingai. Ir kas svarbiausia, aš nesuglebau, oda elastinga, niekur nekabo nudribusi oda!!. Ir niekas neduoda man tiek kilogramų, kiek sveriu, visi sako, kad atrodo, jog sveriu mažiau!!.

Taigi, projektas baigėsi. Rezultatas užfiksuotas. Bet aš lieku Studio Figura!! Vieni tikslai pasiekti daugiau ar mažiau. Dabar keliami nauji tikslai. Stabilizuoti. Ir judėti toliau!!!

Ačiū, kas buvote kartu su manimi, kas skaitėte, kas komentavote. Ačiū Mamyčių klubui už buvimą čia. Tikrai, pasikeičiau dėl savęs. Ir savo aptirtimi galiu paskatinti ir kitus. Negalima tik sėdėti ir kažko laukti. Reikia veikti. Studio Figura padeda atrodyti dailiau, žvaliau, sveikiau!!!

Sponja04 Sponja04 03. May 2017, 09:07

Tikrai matosi pokyciai 👍

floryte floryte 02. May 2017, 22:23

Sveikinimai pasiekus puikių rezultatų🌷. Sėkmės išlaikant tai, kas pasiekta😀