Lieknėkime 2017: gydome apsileidimą

Lieknėkime 2017: gydome apsileidimą

08. May 2017, 16:45 madmom madmom

Sveikos! Spėkit, kaip man sekasi lieknėti vienai? Atspėjot :) Nekaip... Praeitos savaitės viduryje pagavau save, kad jau labai atsipalaidavau, tad užlipau ant svarstyklių ir pamačiau, kad iš 11.3kg kuriuos numečiau, jau priaugau 1,1kg. :) Gimtadienis, tortukai, dar stresas prieš pokalbius su darbdaviais ir t.t. Bet tai ką aš čia jums pasakoju? Visos žinom kaip lengva rasti pasiteisinimų ir tas vėžias pamesti, o svarbu, tai jas laiku pagauti :) Tai gi, aš vėžias jau gaudau, mano priaugtas kilogramas jau nyksta ir vėl grįžtu link savo numestų 11,3kg :) 

 

Praeita savaitė privertė mane susimastyti, kad jei ne lieknėjimo projektas mamyčių klube aš matyt ir nebūčiau susiruošusi mesti svorio. Iš tiesų jaučiausi bejėgiškai ir jau maniau, kad nieko nebegalėsiu padaryti su savo svoriu, buvau su juo susitaikiusi ir tiesiog jį ignoruodavau. Tuo labiau, mano vyras sakė, kad aš jam patinku tokia kokia esu ir visai neskatino ką nors daryti. Ech ta meilė... akla... :) Tai gi, savikontrolės tikslais nusprendžiau tęsti savo tinklaraščio skiltį apie lieknėjimą ir dabar įsivaizduoju, kad kažkur sėdi ir mano tekstą skaito kita tokia mama, kuri jau galvoja, kad nieko nebegali, o gal ir nenori, neturi laiko ir yra susitaikiusi su savo svoriu, nors reikia tik pradėti, pajudėti iš to "mirties taško" ir ji kas dieną lėktų sportuoti, pradėtų sveikai maitintis ir sveikai gyventi. Galvodama apie savo projekto sėkmę ir apie tingėjimą pajudėti iš vietos sugalvojau tokį projektuką: tris savaites (o jei atsiras daugiau draugų, gal ir ilgiau) darysiu tris konkursus, kuriuose pati stengsiuosi motyvuoti mamas kažką daryti dėl savo svorio, nes kartu pajudėti iš to pradinio taško daug lengviau nei vienai kiloti hantelius namie, kai vaikas rėkia į ausį. :) Per šias tris savaites padovanosiu mamoms du mankštų abonementus ir dvi nerealias "MingleMoose" gertuves, kad sportuoti būtų smagiau. Dar laimėtojų paprašysiu trumpų atsiliepimų, nes kitų mamų užsidegimas ir motyvacija, tikiuosi, įkvėps ir tas mamas, kurios nesportuoja, pradėti tai daryti! Ką manot? Gal jūs esate ta mama, kuriai reikia mažo padrąsinimo pradėti? Jei taip, užsukite į "MadMom - tinklaraštis tėvams" Facebook ir sudalyvaukite konkurse, kuriame šią savaitę galite laimėti mankštų mamoms su vežimėliais abonementą Vilniuje.

 

Šią savaitę aš sužinojau, kad visame Mamyčių klubo lieknėjimo projekte aš pagal numesto svorio procentą (ne kilogramus) užėmiau 4 vietą iš visų dalyvavusių mamų, kurių buvo apie 20! Tai irgi mane tik paskatino nesustoti ir toliau siekti savo tikslo, tad jau penktadienį pradėjau savo mankštų maratoną, kuris baigėsi tik šiandien.

 

Penktadienį išbandžiau "Ju2Ju2 - Jungle Mama" treniruotes mamoms su vežimėliais. 

 

 

Į šias mankštas ruošiausi jau nuo pernai metų pavasario, nes jos vyko labai netoli mano namų, santariškių mikrorajone, o žiema salėje, kurią aš galėjau matyti pro savo namo langus! Bet tinginys vis gi nugalėdavo, o pasiteisinimų buvo visokių: nespėjau susiruošti, vaikas serga, oras nekoks... Tai gi, vos tik buvo paskelbtos šių metų treniruotės lauke ir dar prie pat mano namų, bajorų mikrorajone, nebegalėjau apsimetinėti, kad man jų nereikia. :) Treniruotės vyksta keliose Vilniaus vietose, tad pasižiūrėkite, kurioje vietoje jums patogiausia.

Nors ir atrodo, kad šiek tiek judėjau, lankiau "Roll Shaper", bet realiai, galvojau, kad nugriūsiu po 10min treniruotėje. Po to įsivažiavau ir atsilaikiau iki galo (su pasimuliavimais). Į mankštas atėjau jau be vaiko, nes Tauras buvo 4 dieną darželyje. Problemų tai tikrai nesukėlė, o kaip ramu sportuoti be vaiko!!! Tiesa, visi mažyliai buvo be galo ramūs ir dauguma jų miegojo vežimėliuose. Sportavome žaidimų aikštelėje, tad vaikštantys mažyliai galėjo kapstytis smėlyje, čiuožinėti ir užsiimti savo reikalais. 

 

Šeštadienį galvojau, kad numirsiu, nes beprotiškai skaudėjo kojas ir sėdimąją. Dauguma susirinkusių mamyčių buvo sportavę salėje, tai jos matyt tokių jausmų po treniruotės nejuto. Skausmas, tiesa, labai malonus, primenantis, kad penktadienį gerai padirbėjau. :)

 

Šeštadienį taip pat netinginiavau. Nors buvo suplanuotas ėjimas į teatrą su vaikais, bet truputį pakankinau vyrą ir išsiunčiau jį į spektaklį. Pati iškeliavau į "Mano mama sportuoja - Stroller fitness" treniruotes, kurios vyko lazdynuose, parke. Šis variantas tikrai tinkamas mamoms, kurios darbo dienomis neranda laiko pasportuoti. Savaitgaliais tikrai sveika palikti vaikus tėčiams ir bent porą valandų skirti sau arba išeiti į lauką su vaikais ir leisti tėčiams pailsėti nuo mažųjų. Taip pat treniruotės vyksta ir darbo dienomis keliose skirtingose Vilniaus vietose.

 

 

Penktadieniniam kojų skausmui kompaniją palaikyti stengėsi ir šeštadieninis kojų skausmas. Abi treniruotės puikiai priminė, kad mamos su vežimėliais Vilniuje turi puikias galimybes sportuoti, tik turi netingėti!

 

Sekmadienį mano nauji draugai "4life transferfactoriai" pakvietė mane į nemokamą 2h zumba-salsation treniruotę, kurioje buvo non stop šokių mankšta. Tiesa, Lėja reikalavo keliauti į cirką, tad į mankštą pavėlavome apie valandą. Man ir tos valandos buvo per akis! Išėjau visa suprakaitavusi ir labai smagiai pasišokusi, nes dvi trenerės buvo tiesiog trykštančios energija ir visas renginys buvo tiesiog geros nuotaikos bomba!

 

 

Dar didesnė bomba buvo Lėja, nes ji iš renginio išėjo klykdama, kad nori filmukų, kuriuos jai leidau pažiūrėti kol sportavome. Nors į renginį buvo galima atsivesti vaikus, buvo ne vienas šokantis su mama, bet Lėja vos įėjus nusprendė, kad ji nešoks, o žiūrės filmukus. Matyt reikėjo nepasiduoti pradinei zirzimo formai ir būčiau išvengusi visos cirko kai ji klykdama keliavo iki mašinos. 

 

Neskaitant šio nesklandumo, man renginys labai patiko ir net gi svarstau po darbo užsiregistruoti į zumba arba salsation treniruotes, nes esu lankiusi jas prieš kelis metus ir man tikrai labai patiko.

 

Pirmadienis buvo ketvirta mano sporto maratono diena ir vėl išjudėjau pajudėti į lauką su "ju2ju2 - Jungle Mama". Kadangi nei vaiko, nei vežimo šiose treniruotėse nebūtina turėti, tai planavau keliauti tuščiomis, tik su kuprine. Nuėjus prie durų, į lauką labai pradėjo prašyti Ožka, mūsų šeimos šuo. Neturėjau ką daryti ir teko ją pasiimti į treniruotę. Pasirodo mano vyras pamiršo ją išvesti ryte, o ji, vargšė ir kentėjo iki 12h dienos. Gerai, kad iškentėjo. Treniruotė su šunimi buvo dar smagesnė! Visos mamos į šunį žiūrėjo gana teigiamai, mažoji vaikščiotoja Ūla prišėrė Ožką barnokomis, o mes su mamomis smagiai pasportavom. 

 

Šiandien kojų skausmo jau nebejaučiu, matyt po 4 dienų mano kūnas jau adaptavosi ir susitaikė su sportu. Kai prisimenu save seniau, tai matyt po pirmo kojų skausmo jau būčiau išėjusi namo ir niekada nebegrįžusi. :)

 

Kadangi ši savaitė yra paskutinė prieš man grįžtant į darbą, tai šią savaitę žadu pasportuoti su "ju2ju2 - Jungle Mama" treniruotėmis darbo dienomis ir savaitgalį vėl keliauti pasportuoti su "Mano mama sportuoja - Stroller fitness". Gal prisijungsite prie manęs? Registruokitės, nedvejokit, pirma treniruotė tiek ten, tiek ten yra nemokama, jei nepatiks, tiesiog nelankysit arba išbandysit kitas treniruotes. Jei susitiksim- drąsiai sveikinkitės, vistiek matau kaip šypsotės, atpažįstat. :) Susitinkam pasportuoti!

 

Linkinti užsidegimo ir norinti susipažinti su savo skaitytojais,

MadMom <3

madmom madmom 11. May 2017, 11:07

Aš tai nesinervinu, savo norimą rezultatą pasiekiau 😀 Jei numesčiau dar tiek pat, būtų idealus, bet jei ir tas numestas svoris neataugtų, būtų taip pat labai puiku. 😀

Sponja04 Sponja04 09. May 2017, 12:30

O man nieks nieko neparase ☹ tada laukiam mamyciu klube teksto. O jus saunuole, kad ir toliau lieknejat visais imanomais budais. As taip pat pradedu priauginet svorio, tad vel susiemiau 😀

madmom madmom 09. May 2017, 11:43

Man parašė studio figura vadovė. manau, kad netrukus jau bus tekstas ir mamyčių klube 😉

Sponja04 Sponja04 08. May 2017, 22:51

O kaip jus suzinojot, kad 4 vieta uzemet? Man idomu kelintoj vietoj as, bet nezinau kur paziureti