Ganeso testavimo blogas: MARIA Nipple kremas

Ganeso testavimo blogas: MARIA Nipple kremas

13. Jul 2016, 06:00 Ganesas Ganesas

Visų pirmą, ačiū MK ir MARIA už galimybę išbandyti Nipple kremą. Tai tikrai puiki priemonė.

Maitinu sūnelį jau kiek daugiau nei metus. Sakysite, kokios dar žindymo bėdos tokiu metu? Na va, o mes turime tokį reikaliuką, kad dantukai Ignui pradėjo dygti tik 11 mėnesių. Taigi, prasidėjo nukandžiojimai, kentėjo speneliai nuo aštrių pirmųjų dantukų.

Pirmą kartą iš skausmo tikrai vos neverkiau. O kai pagalvoji, jog tuoj vėl reikės maitinti... Bet čia man padėjo kremas speneliams. Tai tikrai šaunus dalykas.

Labai patiko patogi kremo pakuotė. Ir pats dizainas gražus. Judita iš karto pasakė, kad čia kremas mamai, nes brolis valgo "papi". Taigi, pakuotės išvaizda aiški ir suprantama. Taip pat kremą lengva atidaryti ir tepti.

Pati kremo konsistencija irgi puiki. Spalva gelsva, bet tai neerzina, kvapas beveik neutralus. Nepastebėjau, kad kremas išteptų drabužius. Taip pat nebuvo jokios alerginės reakcijos nei man, nei sūneliui.

O svarbiausia, kad kremo naudojimas niekaip nepaveikė Igno noro žysti. Na, o man jis tikrai padėjo, speneliai labai greitai sugijo.

20160423135947-21208.jpg

Beje, informacinis lapelis buvo aiškus, instrukcija paprasta. Patiko ir natūrali gaminio sudėtis - be konservantų ir aromatizatorių. Kremas sudėtyje turi lanolino, kuris yra ypač minkštos konsistencijos, ypatingai švarus (atitinka aukšto švarumo kriterijus, naudojamus farmacijos pramonėje).

Per savaitę (kasdien naudojant du-tris kartus) tikrai pastebėjau teigiamus pokyčius. Kremas tikrai padeda apsaugoti ir pagydyti  sausus ar suskeldėjusius spenelius maitinant kūdikį (ar metinuką) krūtimi.

Maria tikrai rūpinasi visomis mamytėmis!

20160423140628-29285.jpg