Pradedu lankyti mokyklą: AŠEROS prisistatymas

Pradedu lankyti mokyklą: AŠEROS prisistatymas

14. Aug 2019, 19:25 edita daujotiene edita daujotiene

Laikas. 
Jis nenumaldomai lekia žaibo greičiu. Mano pirmagimė. 
Ašera, rodos, taip neseniai  išvydusi šį pasaulį, jau ruošiasi eitį į pirmąją klasę, į nežinią, į ten, kur atsiveria platūs gyvenimo vartai. Ten ji atras save, įgys vertingų žinių ir tobulės. Puikiai pamenu dieną, kai savo mergaitę išlydėjau į darželį. Jai buvo 1,2 metuko. Tokia mažytė, smulkutė, bet su drąsa ir noru žengė pro vartus.

Ir štai vėl ateina diena, kada žengsime pro dar vienus, šį kartą jau naujus vartus. Ašera į pirmąją klasę eis būdama kiek jaunesnė nei  septynerių metų. Dar lankydamos darželį , jau buvome nusprendusios, kad paliksime mūsų mylimą grupę ir gerus draugus ir eisime į mokyklą anksčiau nei kiti grupės vaikai. Sprendimas buvo gerai apgalvotas. Ašera aktyvi, komunikabili, greitai  besimokanti, tad apsispręsti nebuvo sunku. Žinoma, daug tėvelių mums nepritarė, teigdami, jog atimame iš vaiko vaikystę, tačiau šioje vietoje esu kitokio požiūrio. Esu įsitikinusi, jog mano vaikui taip geriau, tikiu, kad ji lengvai adaptuosis mokykloje bei naujajame kolektyve. 

Vaikystėje Ašera buvo ramus ir geras vaikas.

Kokia ji šendien?  Padykusi neklaužada. Ji moka ir sumeluoti, ir pamanipuliuoti.

Tačiau, manau, tai raidos dalis. Ji lanko dainavimo užsiėmimus, turėjo pirmuosius savo gyvenime koncertus viešai, didžiuojamės ja.  Ji yra tikrasis šios, Z, kartos vaikas. Beprotiškai dievina kompiuterinius žaidimus. Juos žaidžia nuo pat mažens. Jei man reiktų sužaisti tą, ką žaidžia ji, žinokite man tikrai nepavyktų, nors kompiuteriniame raštingume maniau, kad esu pakankamai gera. Taigi, žaidimai ir šėlionės kiek aprims, laikas susikaupti ir nusiteikti mokslams.
Esame Uteniškės, tad ir mokyklą išsirinkome sau labiausiai patikusią, patogioje vietoje. Su nekantrumu skaičiuojame dienas ir laukiame rugsėjo antrosios .

Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt 15. Aug 2019, 13:31

Sveikiname pirmokėlę!!! 😀