Domo kelionė prasideda

Domo kelionė prasideda

06. Sep 2020, 19:44 ruta.baranauskiene ruta.baranauskiene

Ši savaitė buvo labai ypatinga. Jau gerokai pamiršta rugsėjo pirmoji vėl įgavo prasmę. Tik dabar jau kiek kitokią. Mūsų mažasis berniukas nors dar visai nedidukas peržengė darželio slenkstį. 

Šiai dienai visa šeima ruošėmės, sūnelis su tėveliu keliavo atsiimti puokštės, kurią išrinko tėvelis, mama ruošė rūbus ir batukus. 

Diena buvo įsimintina su juoku, šėlionėmis ir draugais. Tikrai buvo puiki rugsėjo pirmosios šventė. Domukas buvo išties puikios nuotaikos, visai nereikėjo mūsų ir buvo drąsus. 

Jau kitą dieną keliavome į darželį, kurį laiką praleidus su mažyliu, turėjau jį palikti. Atsisveikinau, pasakiau, kad išeinu, bet netrukus grįžiu. Sustojau už durų....girdėjau, kaip Domukas, atbėga prie durų ir vos gaudydamas orą nuo ašarų ir verkimo rėkia mama. Man tai buvo labai jautru ir liko nemalonus išgyvenimas. Išėjau tik kai mažasis nurimo. Po kiek laiko, gavau iš auklėtojos žinutę su vaizdo įrašu, kad viskas gerai, Domukas žaidžia. 

Kitą dieną vėl atėjome. Šį kartą turėjau įduoti į rankas, atsisveikinti ir išeiti. Taip ir padariau, be atsisukinėjimų, ryžtingai išėjau, palinkėjus smagiai praleisti laiką, kol mamytė su tėveliu turės reikalų. Tik išėjus iš pastato gavau žinią, kad viskas gerai, nors ir susigraudino, bet laiką praleido puikiai, gavo pagyrų iš auklėtojos. 

Kokios darželio pasekmės išryškėjo: Domukas dabar visad ieško manęs, nenori paleisti iš akiračio, nesant, nematant greit susigraudina. Ir dar...naktys tapo itin sunkios. Miegas itin neramus. Tenka keltis kas valandą, dvi ir panešioti kol nurims, tą daryti, galiu tik aš, kažkodėl visada prisileisdavęs ir tėtį, naktiniams nešiojimams nurimsta tik prie manęs. 

Tad nors ir sudėtingas šis etapas, linkiu stiprybės mamoms ir jų mažiesiems. Mūsų palaikymo ir šilumos jiems reikia labiau nei bet kada. 

ruta.baranauskiene ruta.baranauskiene 08. Sep 2020, 16:53

Labai ačiū! Sėkmės prireiks 😍

JulijaGlad JulijaGlad 08. Sep 2020, 01:58

Sėkmės Domukui! 😉