Domas turi savo pirmąją kuprinę!

Domas turi savo pirmąją kuprinę!

13. Sep 2020, 19:58 ruta.baranauskiene ruta.baranauskiene

Praėjo dar viena savaitėlė! Šiame straipsnyje noriu apžvelgti Domo darželio pirkinius.

 

Iš tiesų jų nebuvo daug. Iš darželio gavome sąrašą, ką vaikučiai turėtų atsinešti. Pirmasis pirkinys buvo kuprinė - maža, miela, atvaizduojanti ryklį. Ją įsigijau iš internetinės parduotuvės sinsay. Na, labai didelės kokybės, puikių medžiagų tikrai neverta tikėtis, tačiau ir kaina atitinka. Už pirkinį sumokėjome 8 eurus. Nusprendžiau kolkas neišlaidauti, o geriau pažiūrėti kas vaikui patogu ir kas trukdo, į ką labiau atkreipti dėmesį. 

Dar vienas pirkinys, kuris man labai pasiteisino ir, kurį galiu rekomenduoti tai lipdukai su vaiko vardu ir pavarde. Jį galima klijuoti ant gertuvės, drabužių ir kitų ženklintinų daiktų. Kokybė - super, pasiteisino, kaina apie 11 eur, firma - lipdis.

Taip pat įsigijome vidaus avalynę -basutes renbut firmos. Na, po pirmo apsilankymo su jomis, auklėtojos informavo, jog vaikui su jomis labai slidu,buvo kiek ir patrynę. Tad, nors ir girdėjau begales gerų atsiliepimų - mums nepasiteisino. Sumokėjome apie 8 eurus, tad nuostolis nėra didelis.

 

Ir greičiausiai sąrašas tuo ir baigiasi. Visomis priemonėmis aprūpina darželis.

Tad pasiruošimas ir pirkiniai nebuvo daug investicijų reikalaujantys. Tačiau lapkritį, kuomet keliausime į valstybinį darželį laukia jau kiti reikalavimai ir kitos prekės.

 

Linkime sėkmės! Ir smagiai pradėti savaitę!