Virtuvinė technika. Reikia patarimų.

28. Nov, 11:34 kregzdute1 kregzdute1

Laba diena, 

Ieškom pirkti naują šaldytuvą. Reikėtų adekvataus patarimo - kur rekomenduotumėt pirkti, kokį? Iš anksto dėkoju. 

Tevelis Tevelis 20. Jul 2018, 13:56

Man patinka bigbox internetine parduotuve, is ten dazniausiai perku nuo telefono iki televizoriaus. Siaip zinoma verta ir fizines parduotuves apvaziuoti ir pasiziureti, buna akciju, realiu akciju. Tik kazko pazystamo pasiklausti apie konkretu modeli, jei jis tikrai pigesnis, ar tai bus senas neparduodamas modelis, o gal specialiai akcijai dideli kieki prekybos tinklas is tiekejo uzsisakes, tuomet tikrai gali pasiulyti konkurencinga kaina. Ir visuomet dar galima pasidereti! Na ir zinoma meistru paklausti ar tas pasirinktas variantas daznai remontuojamas, kad ir siu https://www.namuautomatika.lt/paslaugos/saldytuvu-remontas/

Alinute Alinute 12. Jul 2018, 07:42

Aš siūlyčiau variantų paieškoti ir čia https://pigu.lt/lt/saldytuvai - tikrai rasit ir gerom kainom, ir žinomų firmų. 😀 Nors manyčiau, kad gamintojas šiuo atveju nėra labai svarbus. Geriau daugiau dėmesio skirti patinkantiems ir reikalingiems parametrams.

kregzdute1 kregzdute1 28. Nov 2017, 23:37

Ai, tiesa, pradžiai žiūrinėjomės tarp visų šių https://www.elektromarkt.lt/lt/buitine-technika/laisvai-pastatoma-technika/saldytuvai ir prioritetus tokius išsidėliojom, kad svarbiausia būtų su no frost arba smart frost sistema, o kaina - iki 800. Šiaip kol kas labiausiai limpa šis https://www.elektromarkt.lt/lt/saldytuvas-saldiklis-liebherr-cn-3515 , tačiau net firma jo negirdėta - gal geriau leisti sau brangesnį, tačiau žinomesnės firmos?