valentino diena

24. Jan, 01:55

sveikos mamytes arteja valentino diena.ar svenciate?ir gal ruosiate kokias staigmenas savo mylimiesiems?

daivakas2 daivakas2 01. Feb 15:28

Na praėjusią valentino dieną mums abiems padovanojau masažą dviems https://www.pasiutuslape.lt/spa-ir-masazai-dviem ir labai patiko galvoju kažką panašaus reikės pakartoti, gal į kokį nors SPA nuvaryt Palangoje ar pan.

10. Feb 2010, 15:59

joa mokykloj tai laukiama labai svente budavo😃meiles pastu visom simpatijom laiskus siuntinejom😀ir kariaudavom kas daugiau ant kuno sirduciu surinks😀smagu prisiminti😃

10. Feb 2010, 12:03

mokyklos laikais tai visi labai jau svesdavom sirduciu klijavimas visa raudona pareeidavau 😀 o db.isaugom manau is to ir ta svente daros kuo neidomesne,palepini vienas kitam su vyru didesniu demesiu ir to uztenka 😀 kai sunelis uzaugs matyt vel svesim audringiau vaikui juk idomu tos sirdutes ir pan.

10. Feb 2010, 09:45

o mes zadam taip ramiai pasedet, ar nueit i kavine pabut. retai kada galima kur iseit nes ner kur sunaus palikt, taip daugiausia namie sedim. jau taip pabodo kad greiciau tas pavasaris ar vasara ateitu ir butu silta

10. Feb 2010, 08:47

as irgi jos per dauig nesureiksminu, nes ji dabar kaip masine psihoze ir prekiautoju pasipelnymo svente, bet per ja visada kazkuo nustebuinu seimyna...Sikart kepsiu tokius sirdeles formos sausainiukus su karamele viduj😀 beje, receptukas is MK😀tikiuosi patiks, ypac turetu patikt mano Kristupeliui😀 Kiekviena musu diena turi buti kaip svente, o kazkieno tarptautine meiles diena paskelpta diena!

10. Feb 2010, 06:39

Man , tiesa pasakius , ši šventė nepatinka . Geriau jau be progos gausiu kokia gelelę , daug smagiau . Atrodo priverstinai va ta diena reikia būtinai mylėt 😃
Na o vyrui ji patinka , visada dovanoja dovanas . |O as isisuku paruosdama kazka idomesnio , skanesnio ir t.t.

09. Feb 2010, 22:48

Ooo, žiūriu ir pabėgt nuo vyrų ruošias kai kurios, ot staigmena per valentiną 😃 Aš jau baigiu įgyvnedinti idėjas 😛

zivile g.-b. zivile g.-b. 09. Feb 2010, 10:48

raganyte nu tai staigmenos nebebus 😃DD bet sveikinu iš anksto 😃

09. Feb 2010, 10:36

Nu tai jau staigmena sugadinta, jei jau kiti pasake?

09. Feb 2010, 00:26

Suzinojau is pasaliniu,kad vyras pasipirs😛

09. Feb 2010, 00:26

Suzinojau is pasaliniu,kad vyras pasipirs😛

08. Feb 2010, 11:37

Tik reik banko kortele nuo vyro nusukt kazkaip 😃

08. Feb 2010, 11:36

isivaizduoju kaip atrodytu baliukas kur vien mamytes(be tetuku)😃 faina, i toki ir as noreciau😉

zivile g.-b. zivile g.-b. 08. Feb 2010, 11:31

davai atonja aš sutinku 😃

08. Feb 2010, 11:27

Pabegam visos kur nors, paliekam vyrus vienai dienai, isjungiam telefonus ir SVENCIAM 😃

zivile g.-b. zivile g.-b. 08. Feb 2010, 11:21

oho kiek gimtadienių per valentynkę 😃DDD mamytės susirenkam vasarinukės ir švenčiam 😃

08. Feb 2010, 11:19

As ir noreciau kur nors isvaziuoti per ta ilga savaitgali, pabegt nuo visu, nes gimines-kiaules i svecius ispraso, atseit gimtadieni mano sves, koks smagus gimtadienis bus tarp pensininku ☹ Nebus nei gimtadienio nei valentino dienos ☹

08. Feb 2010, 11:11

mano vyro gimtadienis per valentino diena tai ir dviguba svente tai nelabai gaunasi atskirai pasvest 😀) tiesa, si kart busiu su vaikuciu.. vyras i cekija slidinet isvaziuoja... :/

zivile g.-b. zivile g.-b. 08. Feb 2010, 11:10

na mes valentino nelabai švenčiame nes vasario 13 mano gimtadienis, tai praktiškai beveik per valentiną 😃

08. Feb 2010, 09:45

As gaunu geliu ir man to pakanka😀 o vyra nustebinu kokia nors smulkmenele😀MAn patiko robkes ideja su lapeliais, reikes padaryt taip : tik trauktis duosiu ta pacia diena , pvz kokius lapelius....ka strauks, ta ir tures😀

08. Feb 2010, 09:41

Mes valentino dienos beveik nesvenciam, visada ipuola kad svenciam gimtadieni mano arba diena pries arba ta pacia diena 😀 Tai kazkaip jokios sventes as niekdas nejauciau ir nesvenciau, bet gaila ☹ Kad ir kokia svente, bet kaip smagu gauti koki niekuti nuo mylimo zmogaus 😀

04. Feb 2010, 22:55

sutinku, šventė labiau pasipelnymas lobistams, bet visgi smagu,kad yra tokia diena, nes tarkim yra vyrų, kurie tik per šią dieną moterį pamalonina bent gėlėmis 😀
Pasidalinsiu dar keliomis savo idėjomis, kaip pradžiuginti mylimąjį:
> nustatykit jo telefone priminimuose sveikinimą su valentini diena 😉 aš tai jau padariau 😃
> parašykite ant lapelių širdelės formos, pavyzdžiui už ką jį mylite, dėl ko jis jums brangus ir sudėkite į dėželę, lai kiekvieną dieną(ar mėnesio pradžioj) traukia po vieną 😉. Ta pati idėja tinka ir jei ant lapukų surašote kokias nors staigmenas, pavyzdžiui kuponai"šis kuponas suteikia tau galimybę pasimįgauti atpalaiduojančiu masažu" ir pan.ir lai traukia kiekvieną mėnesį, taip iki kito valentino 😃(idėją radau internete);
> padovanokite albumėlį skrebu padarytą ar paprastai apipieštą, su aprašymais nuo draugystės laikų;
> special jam sukurtą eilėraštį;
> puodelis su jūsų foto ir užrašu beabejo😀
Štai kiek idėjų prisiminiau ką darysiu 😀

27. Jan 2010, 13:25

o man kiekviena svente yra sventiska😀ir zmones laimingesni ir to pykcio maziau😉

27. Jan 2010, 13:19

o mes kazkaip per kelis metus neturejome laiko pamineti sios dieneles, tai kazkaip ji nieko ypatingo ir nereiskia musu seimoje.....teisybe, kad pasakyti brangiam zmogui miela kazka, ar nustebinti galima bet kada....😀) pamenu kai dar m-kloje mokiausi tada tai laukdavome sios sventes, renginiai, vakareliai, patinkantys berniukai....o dabar tai jau neaktualu, isaugome..😃DD

27. Jan 2010, 12:55

super dovana padarytum deimante😀as ir noreciau😀

♡Deimantė♡ ♡Deimantė♡ 25. Jan 2010, 20:02

Doviliuk Aciu 🌷 sitoj situacijoj tikrai jos reiketu 😃

25. Jan 2010, 19:35

Didžiausios sekmės jums Deimante 😉 🌷

♡Deimantė♡ ♡Deimantė♡ 25. Jan 2010, 19:22

irgi neblogai 😃

25. Jan 2010, 19:13

zadu emm dar nieko 😀 net nzn istikro, 😀 ai leisiu visa diena majuku rupintis 😃

♡Deimantė♡ ♡Deimantė♡ 25. Jan 2010, 19:07

o ka tu zadi padovanot savo vyrams apart meile 😛