Tonziliu operacija

17. Oct, 01:57 S@ndra S@ndra

Sveikos gal kuri esate susidurusios su sia situacija? Gal jums,artimiesiem ar jusu vaikuciams buvo atlikta tonziliu salinimo operacija?

20. Oct 2011, 13:01

Tai ir taip zinau,jau man tikrai nereikia pasakoti.

20. Oct 2011, 11:41

randai gerkleje susidaro nuo daznu pulingu anginu, kuo dazniau sergama, tuo randai gilesni, ir operacija tada jau sunkesne, nes kraujavimas didesnis ir tonziles pasalinti kur kas sunkiau

20. Oct 2011, 11:33

Na as tai pvz jau tiek antibiotiku stipriu gerdavau kad man daug labiau kenkdavp su jomis nei be ju..Ir pati daktare sake,kad jau net gerkleje irandeja buvo. Tai jei daktare sako tai vadinasi ir reiki operuoti,niekas nereikalo nepjausto.

20. Oct 2011, 09:37

nerekomenduojama ju niekam salinti,nes jos atlieka apsaugine organizmo funkcija, bet, jei pradeda daznai kartotis, uzburksta, kad neina nieko nuryti, pradeda skaudeti sanariai, sirdi, tada jau butina salinti

20. Oct 2011, 09:34

bet kiek konsultavomes,vaikams iki 8metu nerekomenduojama salinti tonziliu.

20. Oct 2011, 09:32

musu laukia geguzes men sis malonumas..tempem kiek galejom,bet isvengti neiseina..

20. Oct 2011, 09:23

vaikai po tonziliu salinimo greiciau atsigauna nei suauge. bent jau pas mus, suaugusiu ligonineje, vaikai yra guldomi ir israsomi ta pacia diena. i operacine atveza jau primigdytus, todel asaru kaip ir nebuna, pati operacija yra gana greita ir po visko i pooperacine palata visuomet kvieciame mama, vaiko vieno nelaikome, kad nesitraumuotu. praejus keliom valandom po operacijos, isleidzia namo, nes vaikai lengviau atsigauna po narkozes, greitai grizta i normalu gyvenima

17. Oct 2011, 15:08

Galiu pasakyti kad kuo mazesniam padaro sia operacija tuo viskas lengviau praeina, aisku ir nuo gydytojo profesionalumo priklauso. Ir as tai labai dziaugiuosi kad operavausi, dabar jau metus laiko kaip anginos neturejau,pamirsau kas yra antibiotikai😀 Na o operacija tai kaip ir visos, gauni narkoze ir nieko nezinai,tik pooperacini laikotyarni reikia istverti. Na pvz as visa savaite jauciausi blogai,kelis kartus per diena gerdavau Nimesil vaistus(jie labai padedavo),valgyt buvo labai sunku, nors ir koses bet labai griauzdavo..bet tai truko tik savaite,po jos,atrodo,valandom pradejo gereti,iskart ejau picos valgyt😀 Bet sakau, vaikams viskas daug lengviau buna, mano daktare sake kad vaikai jau kita diena po ligonine begioja, o as savaite lovoj gulejau😀 Na klausk jei dar kazko nepaminejau ar domina😀

S@ndra S@ndra 17. Oct 2011, 14:16

gal galetum papasakoti kas ten kaip vyksta,kaip jauteisi po operacijos ir pan.mano trimetinukei grasina operacija tai baisoka siek tiek,tas visagalis internetas ir paguodzia ir pagasdina...😃

17. Oct 2011, 14:05

Labas sandryte😀 As turejau tonziliu operacija pries metus😀

S@ndra S@ndra 17. Oct 2011, 13:57

Sveikos gal kuri esate susidurusios su sia situacija? Gal jums,artimiesiem ar jusu vaikuciams buvo atlikta tonziliu salinimo operacija?