Plaukų slinkimas po gimdymo

11. Sep, 02:05

Rašoma, kad plaukų slinkimas po gimdymo praėjus 6-16 sav. yra normalu. Tačiau vistiek nemalonu, kai plaukai slenka kuokštais. Kaip su tuo kovojate? Gal naudoja kokias priemones?

09. Oct 2011, 17:43

mielosios, kad po gimdymo slenka, tai yra labai natūralu, nes iš tiesų ten ne slinkimas, o galvą palieka plaukai, kurie užsilaikė nėštumo metu. taigi nepanikuokite jokiu būdu, viskas čia gerai 😉 o jei norite susitiprinti plaukus, geriau nusipirkite gerą priemonę tam. neseniai atradau puikią interneto parduotuvę http://www.topbeauty.lt, kur išsirinkau tikrai gerų priemonių už normalią kainą, REF firmos naudoju. Viena draugė irgi pirko, tik Goldwell, nes kaip tik dabar akcija. tai kaip tik pasiiėmė Goldwell Inner Effect šampūnas nuo plaukų slinkimo, laukiu įspūdžiu, kai truputį panaudos, galėsiu ir su jumis pasidalint 😀

03. Dec 2010, 13:51

man nuo slinkimo plauku padeda dilgeliu nuoviras,uzplikinu isdziovintas dilgelias ir tuo vandeniu skalauju plaukus,labai gerai plaukam😀

03. Dec 2010, 13:23

labukas, as naudoju ir kapsules su placenta ir sampunus nuo slinkimu ir kaukes, visokiu priemoniu naudoju bet vistiek nenustoja slinkti plaukai, ka patarumet kol dar like truputis plauku :-(

02. Dec 2010, 17:28

man ir slinko plaukai po pirmo gimdymo ir po antro kartojasi tas pats. bet as stengiuosi chemijos daug nenaudoti. zinau kad cesnako kauke gerai nuo plauku slinkimo, tai vat as ja ir darau karta per savaite.

29. Oct 2010, 15:53

Man jau nebeslenka, vartojau vitaminus, naudojau sampuna nuo plauku slinkimo ir kapsules su placenta, tj per tris savaites plaukai nustojo slinkti 😀

29. Oct 2010, 15:51

Oi ir man baisiai slenka☹po 4 mėn prasidėjo,tikiuosi praeis,nes vitaminus tai geriu,bet kolkas jokio efekto,kaip ir kai kurios minėjo manau hormonai..

29. Oct 2010, 15:03

man ir lb plaukai pradejo slinkti... ☹

30. Jan 2010, 18:50

tikiuosi, bet jei nusiteikiau puse ju prarast...juk nauji ataugs..bet va koki grozi turiu....😀

29. Jan 2010, 15:38

na nieko rglyte pareis paprsciausiai truksta vitaminu ir teik

29. Jan 2010, 12:43

man dabar pradeda slinkt😉 smagumas prasideda😃 gal kaip nors....

28. Jan 2010, 21:52

man ir slinko ziauriai kuokstais bet nusipirkau perfectil ir sampuna kur 2in1 iskart

28. Jan 2010, 20:38

Pas mane ir taip plaukai slenka nezinau ka dariti.

27. Jan 2010, 17:55

nebijokit,as jau trecia vaikuti auginu bet dar neplika😃

26. Jan 2010, 14:11

mielosios mamytes, plauku slinkimas normalu!!!juk keiciasi hormonai, atsistatineja po gimdymo..Ir jokie sampunai ar vitaminai cia nepades(na pakenkt taip pat nepakenks...)reikia tai isgyventi ir tiek!sekmes!

19. Jan 2010, 14:22

Man ir slenka labai plaukai,perku wisokiausius sampunus,ampuoles,bet nepadeda☹

19. Jan 2010, 12:26

Pas mane irgi kuokstais plaukai slenka. Prasidejo slinkimas kazkur 3 men po gimdymo, dabar jau 5 mums, baisu darosi kad plika nelikciau. Kiek jums laiko slinko plaukai?

30. Dec 2009, 21:06

Man ir slenka plaukai geriu vitaminus specialiu šampunu plaunu nezinau ar pades,ziuresiu,bet slenkantis plaukai tikras vargas

28. Dec 2009, 17:20

Kaip ir apstojo jau slinkti plaukai,slinko gal pusantro menesio

13. Dec 2009, 19:17

sveikos mamytes slenkanciais plaukuciais 😀, po pirmojo gimdymo kazkur apie 3-4men plaukai kuokstais slinko, niekas nepadejo, dabar mano antrajam vaikiukui 7 savaiteles ir as jau susitaikiau su tuo kad ir vel reikes tai isgyventi.Plauku gaila, nes jie ilgi, bet su gamta nepakovosi..organizmas tvarkosi po gimdymo ir jokie brangus sampunai ir vitaminai cia mum nepagelbes.Kantrybes!😉

13. Dec 2009, 11:39

Man auga normaliai,kirpau ,dabar vel reikia kirptis,tik neprisiruosiu.

13. Dec 2009, 11:13

o jiums bent auga plaukai nors kiek man tai slenka ir jau kokie metai neuga visiskai jie va toks jausmas kad nustojio aukti

12. Dec 2009, 20:14

man ir pradejo slinkti po 3men,sako per nestuma neslenka,o iskrenta po to

12. Dec 2009, 17:42

tikiuos man neprades slink nes dabar taj neslenka😀

12. Dec 2009, 17:14

bet visom ziuriu kaip susitare plaukai po 3 men pradejo slinkt, beja man ir taip pat :-D

07. Dec 2009, 15:40

man taip pat pradejo velniskai slinkti po gimdymo praejus3 men.kol kas dar taip tik menuo net nezinau ka daryti...dabar tai tik plaunu sampunu ir balzamu..po irmo vaikelio buvo tas pats,bet praejo savaime-nu nenuplikau😀veliau aisku reikejo priziuret vis su balzamu persiplaut(nors dazniausiai tam neturim laiko),bet atsigavo dabar vel tas pats...

05. Dec 2009, 17:56

ir dar kazkas rase del gelezies stokos slenka. Taip as irgi taip maniau,kad man truksta nubegau pasitikrinau krauja,tai idealus buvo.

05. Dec 2009, 17:53

Oj mamytes,kaip pazistama man si baisi situacija. Kol buvau nescia per 9 menesius nei vienas plaukelis neislinko taip plaukai atsigavo,blizgejo,galukai neskilinejo. Na o kai pagimdziau apie 3 menesi pradejo sruogom tiesiog slinkti,plaukai buvo visur: vonioje,pas maziuka lovytej vien zodziu pilni namai plauku 😀 As taip issigandau kad greit liksiu plika makaule,kad nubegau pas savo kirpejau prisipirkau brangias kapsules nuo slinkimo,kaukes,sampuna,tonika. Taip pat skalaudavau dilgeliu nuoviru. Vitaminus geriau kiek pries gimdyma ,tiek ir po jo iki siol geriu. Bet galiu pasakyti,kad deja niekas man nepadejo. Tiesiog yra sakoma taip,kad kas per nestuma neisslinko, isslinks kai pagimdysi 😀 Ir turim isgyvent ta slinkimo perioda,o taip pat manau kad hormonaliniai pasikeitimai taip veikia musu organizma. Visom linkiu istvermes ir nepirkit brangiu plauku slinkimo priemoniu 😉

04. Dec 2009, 11:50

skaiciau kad druska padeda plaukam reik suslapint galva ir jos oda itrinti druska apsisukti ranksluosciu palaikyti 10-15min. ir nuplauti... as tajp dar nebandziau tik skalavau druska😀

03. Dec 2009, 19:56

po gimdimo nustojau gert vitaminus ir iskart plaukai slinkt paradejo☹ o gal nuo to kad buvau kirpykloi ir nusdaziau plaukus? pati nebezinau nuo ko ir ka daryt,bandysiu vel vitaminus gerti.

02. Dec 2009, 13:43

girdejau,kad su zibalu itrinti,vaistinej jo yra, net pati nzn,ka daryti,maitinu nuo 4 men . plaukai saujom...

1 2 3