Mamytės po IVF procedūros. Kokie jūsų pojūčiai? Kokie jūsų rezultatai? Gal atsiras norinčių pasidalinti patirtimi?!

29. Nov, 05:07 Jolita B. Jolita B.

Sveikos, aš po dviejų metų pertraukos, vėl čia užsuku. Trumpai mano istorija. Du metai atgal naujųjų metų išvakarėse atsitiko tai ko visai nelaukiau, po sekmingos IVF procedūros, 8 savaitę įvyko persileidimas. Taigi metus prabuvome ramiai vis karts nuo karto pabandydami  natūraliu būdu, bet deja... Dabar nusprendėm darytis vėl, bet LT, o nebe Dubline. Esame jau po visų procedūrų ir labai laukiame gerų žinių, dar pirmadienį (11.23) darytas kraujo tyrimas (HCG) 7-10 dieną po procedūros (buvo du įsodinimai, antras buvo blastocistos įsodinimas) nerodė nėštumo, 11.26 dariaus pakartotinai, nes mėnesinės neprasidėjo, nors jau lyg ir turėtų, bet irgi nieko. Bet iki šiol mėnesinės neatėjo, kažkokio patepliojimo buvo, bet vos ir po skrydžio, tai gal turėjo įtakos. Dabar pilvą pamaudžia-paskausta, bet tik po pavaikščiojimo, kai guliu ir jei kojos pakeltos visi pojūčiai dingsta, kaip manot, ar dar galiu tikėtis gerų žinių?☺☺☺ Va kokia mano istorija. Manau, yra mamyčių, kurios mane prisimins. ☺☺