Mamytės iš UK!

26. Sep, 08:48

ar yra mamyciu is UK?

liuks liuks 23. Mar 10:33

Labas rytas,as dar tik dabar su kavyte☺Tokiu as zmoniu nesuprantu negi dienos maza tokiems darbams tikrai slykstynes..

Daiurchy Daiurchy 23. Mar 09:55

Labas rytas,gerai kad kokio luzio nera.as jau gyva ,priverstinai.puse 7 kaimynas pradejo masina tvarkyti koks ten tvarkymas dauzymas griauciau... ir visi miegai islakste,bjaurybe ne sestadieni negaliu pailseti kiek noriu...

liuks liuks 23. Mar 00:22

Skanu☺As Eva iki ligonines veziau ant rankos mokykloje skaudziai nukrito,bet nieko baisaus tik pasitempe,o dar pavargus baisiausiai vakar is Londono su mokykla tik 1h nakties grizo,tai krito i lova kaip lapas manau pailses visai viskas bus gerai☺Apsiskalbiau,prisukau balandeliu rytdienai ir pagaliau lovoje..Va kas isejo is nieko neveikimo😁

Daiurchy Daiurchy 22. Mar 18:55

Sveika,prikepiau sniceliu laukiu vyro ir leksim iki lietuvyno apsipirkti

liuks liuks 22. Mar 16:45

Laba,as jau namie zadejau nieko neveikti tik ilsetis suandien😀

Daiurchy Daiurchy 20. Mar 23:23

As jau po masazo ,skubu i lova .paskutiniu laiku vis truksta miego...o tu laikykis ,nesusirk .

liuks liuks 20. Mar 21:58

Laba,as mokejau po 29£ uz interneta plius televizija,o dabar pigiausias ka radau 35£ uz ta pati.Po ilgu svarstymu nutariau Bretone uzsiregistruoti arciau namu,o visa kita bus matyt eigoje,nors kokie 8metai atgal buvom jau uzsiregistrave,tai tuo metu nebuvo kuo skustis☺As savo princese i ekskursija suruosiau,apsimeciau ir jau lovoj prastai jauciuos...

Daiurchy Daiurchy 20. Mar 19:21

Sveika,mano internetas ir kita menesi baigia ir reiks skambinti nes dabar 38 moku.noriu pigiau... kur dabar poliklinika suradai? As po namus sukuosi.noriu susitvarkyti vaikai i parka isbegia tai ramybe namie __sc__) veliau vaziuosiu masazo darytis __sc__)

liuks liuks 19. Mar 19:50

Labuka,as reikalus tvarkaus sia savaite,kad jokiu darbu nepalikt savaitgaliui galesiu ramiai ilsetis su vaikais,nes vyras darbuosis☺Skambinaus del interneto kita menesi sutartis baigias,darbui knyga uzpildziau,suniui popierius i kita vet uzpildziau kur pigiau,dar liko poliklinikos popierius visiems supildyt ir nunest va kiek darbu prisigalvojau😁

Daiurchy Daiurchy 18. Mar 22:48

Sveika, net nepajutau to savaitgalio...

liuks liuks 18. Mar 22:46

Labas vakaras,pasiseke tau sestadieni😉Viskas gerai kas gerai baigiasi perrasysiu dabar visa seimyna cia salia namu i dantu klinika,nes reiks maziukui dazniau lankytis,nei iprasta,nors siai dienai viskas sutvarkyta☺Baigesi iseigines ir vel tas pats per ta pati...

Daiurchy Daiurchy 16. Mar 17:56

Va kaip jus cia gyvenat, rimtu problemu tada turejote su dantukais☹ mes is ryto mieste buvome.mano vaikinuka reikejo apipirkti ,isaugo __sc__) dar sio bei to .gerai kad vyras atvaziavo o buciau vel prasikeikusi viska nesdama __sc__)

liuks liuks 16. Mar 10:50

Labas rytas,niekur nedingusi mazaji vyras isskraidino i LT dantu taisyt,nes cia niekur vietos neradome,nei uz pinigus,nei uz dyka,tai 3d su mergaite vienos karaliavome truputi streso buvo,bet nieko isgyvenome,o siandien jau vyrai grista😀As dar tik su kavyte eisiu keksiuku kept veliau__sc__)

Daiurchy Daiurchy 16. Mar 09:11

Labas rytas,kur ,Vikut prapuolusi? As sakiau siandien pamiegosiu kiek noresiu,kur tau ... vyro bendradarbis paskambino puse 7 .oi pikta tai negaliu...

Daiurchy Daiurchy 08. Mar 19:28

Kaip dienele? As dziaugiuosi kad penktadienis.dvi iseigines bus.pavargau...

liuks liuks 08. Mar 18:55

Aciu ir tave🌹

Daiurchy Daiurchy 08. Mar 14:02

Su metgaiciu diena !

Daiurchy Daiurchy 06. Mar 13:57

Sveka,as breiku.kantrus vaikinukas __sc__) diena kaskaip letai eina...

liuks liuks 06. Mar 08:50

Labas rytas,as vakar is darbo anksciau atsiprasiau mazajam danti skauda,tai siandien taloneli gavo vyras nuves.Tik pikta ne tas zodis jau jam ta danti ne pirma kart turejo skaudet,bet tylejo iki paskutinio...

liuks liuks 05. Mar 21:14

As jau namuose blynus kepu__sc__)

Daiurchy Daiurchy 05. Mar 14:00

Sveika,as breikauju.sunervino ryte palikau liemene ateinu nebera.reiks po breiko eiti aiskintis...

liuks liuks 05. Mar 08:54

Labas rytas,su praejusiu tavo panele kokia jau didele🌹Vakar visai gera diena darbe buvo iki kol auditas neatejo tikrint musu😁

Daiurchy Daiurchy 04. Mar 17:00

Siandien ta tikroji diena 11m 😀as jau namie.pavargau

liuks liuks 04. Mar 08:49

Labas rytas,berneliu uzeigoje moters dienos proga bus,tai eisim 7moterytes😀Kiek tavo panelei metu jau suejo?😀Man sunki savaite nusimato dirbsiu iki 18h 4dienas...

Daiurchy Daiurchy 03. Mar 23:12

Sveika,ir neber savaitgalio... visiskai neturejau laiko prisijungti.sestadieni paminejome mano paneles gimtadieni,atejo 8 klasiokes uzsakeme pripuciama batuta,vakare atvaziavo seneliai,kuminas ir puseseres. Siandien buvome turgui paskui cepelinus viriau tai diena praleke nepastebimai.lyginu rubus i mokykla ir trauksiu i lova man taip pat ryt i darba __sc__) beje,kas cia per erotis sou ? Gundanciai skamba 😃

liuks liuks 03. Mar 09:33

Labas rytas,mes si savaitgali laika seimoje leidziame vakar buvome Springfield miestelyje,Skegness,o siandien vaziuosim ruoniu paziuret,nes kita savaitgali kaskur vyras i koncerta isvaziuoja i Cekija,as i erotini sou einu,o vaikai pas bobute😀

Daiurchy Daiurchy 02. Mar 12:13

Sveika,mano ir komentarai kazkur dingia... as siandien pasiemiau pusia atostogu dienos tai laukiu vyro kol mane paims i darbo __sc__)

JuliaUK JuliaUK 02. Mar 00:49

Gal pravers UK mamytems. Radau gera puslapi https://www.manopinigai.co.uk apie asmeninius finansus gyvenantiems Anglijoje ir kitose karunos zemese. Puslapis yra asmeninio blogo tipo, bet stengiais apžvelgti aktualius finansinius produktus ir pateikti imanoma vertinga informacija. Asmeniskai as tik siandien radau.

liuks liuks 01. Mar 09:32

Labas rytas,as jau su kavyte seimyna i mokykla ruosiu,o paskui nezinau gal reiks kur eit pasivaiksciot😀

liuks liuks 28. Feb 21:57

Labas vakaras,nieko nebesuprantu kiek parasau tiek komentaru ner😤Mano darbo savaite baiges vel 3d laisvos😀Kaip tau sekas darbuotis?😀As pavargau sia savaite labai zmoniu srautas nevienodas...

1 2 3 4 ... 931