Kokį rašomąjį stalą rinktis

05. Oct, 02:06 LaimingaLaima LaimingaLaima

Nebepataisomai sulaužėme ,,Ikėjinį" rašomajį stalą, ir dabar vaikui ieškom kažko tvirtesnio. Esu girdėjusi apie tuos ,,augančius" rašomuosius stalus kur galima keisti dydį atitinkamai kaip vaikas auga, ar kas galite parekomenduoti kur tokį gauti ar užsakyti? Ar jie išvis patvarūs, man atrodo stabilus variantas yra tvirtesnis, gal aš klystu:) 

tetukas tetukas 18. Oct 2018, 09:41

Man ir tie augantys atrodė labai brangūs ir ne itin patikimi. Plius dauguma jų spalvos labai vaikiškos, tad priaugus jau nebetiktų išvaizda. Radome šiuos reguliuojamus stalus https://admodum.lt/type/reguliuojamo-aukscio-stalai/ jie kažkaip labiausiai atitiko paprasto ir tvirto stalo viziją, tad tokį savo mokinukui nupirkome. Manau pakaks tikrai ilgam, nes kokybė atrodo tikrai gera.

kempiniuke11 kempiniuke11 01. Jun 2018, 02:28

"Reguliuojami stalai yra gėris 😀 Aišku stalai reguliuojami elektra kainuoja tikria nemažai, apie 400-500€. Tai jeigu tiek yra per daug, galima rasti ir paprastų stalų, kuriuos galima reguliuoti mechaniniu būdu. Tokių galima rasti pas ISKU baldai (https://www.118.lt/imones/isku-baldai-uab-baldu-parduotuve/1732876)
Apskritai kas daug laiko praleidžia prie stalo, tai reguliuojamas stalo aukštis yra tikras išganymas, nes poto visą dieną prasėdėjus visaip išsikraipo stuburas 😀 "

sugarbunny sugarbunny 01. Apr 2018, 02:27 rugilele

Paieškokite https://www.gintarobaldai.lt/ - jie turi berods 3 parduotuves Kaune, todėl galėsite išsirinkti tinkamiausią. Kainos tikrai geros
👍

rugilele rugilele 12. Mar 2018, 09:26

mane irgi domina, bet būtų gerai, kad Kaune būtų ... ieškom būsimai pirmokei stalo, irgi augantis būtų gerai ir ne u milijonus, aišku.gal turit variantų Kaune kur ieškot??

Milit Milit 20. Nov 2017, 10:47

Siūlyčiau pasižiūrėti baldų parduotuvės Vilniuje svetainėje http://www.leojar.lt/content/7-rekvizitai Aš vaikui čia lovą pirkau, yra ir stalų, kėdžių.