Biologinis tėvas vaiko gyvenime

03. Apr, 02:23 pamliv pamliv

Auginu tris vaikucius, ju tetis mu paliko. Noreciau suzinoti jusu nuomone, koki vaidmeni vaiku gyvenime turi vaidint biologinis tevas?

04. Dec 2011, 20:48

giedraaa3@gmail.com 😀 aciu 😉 🌷

04. Dec 2011, 20:41

giedra sory kad tik db pamaciau. ne wisad turiu laiko prie kompo prisest mano kleckutis lb demesio reikalauja. gali parasyt sawo el pasta tai atsiusciau. O per prokuratura tai daug geriau ieskini pateikt. Aisku prokuratura gali atsisakyt bet pabandyt galima.

30. Nov 2011, 09:57

ir gerai kad issiliejai😀 visiskai su tavim sutinku.

30. Nov 2011, 07:36

Sveikutes, zinot, pagalvojau, kad musu ''tetukai'' apie savo vaikus galvoja, kad jie kazkokie zaislai yra. Pradzioj atsisako, paskui nori pasiima nori ne. Dingsta ilgam laikui paskui vel atsiranda ''mylintys teciai''. O vaikams tai skaudu. Negi jie nepagalvoja apie tai. Nu va issiliejau...

29. Nov 2011, 14:21

Bartas, tai labai dziaugiuosi, kad tau taip pasake.

29. Nov 2011, 13:36

tikrai ka gali zinot,bet kaip sakoma viskas musu pusej kai tevai nesidomi vaikais,siandien buvau pas advokata tai sake galiu nepergyvent viskas greit susitvarkys mano naudai.

29. Nov 2011, 11:50

Bartas maniskis tai gan greitai apsuko man galvele. Bet aciu dievui (siuo atvejus) kad jis visiskai nesidomi sunumi ir man tiesiai pasake, kad nenori nieko zinoti, tai nors tokiu problemu neturiu. Tikiuosi nepareiks noro kada nors gyventi ar matytis su sunumi. Ka gali zinot kas tokiems gali saut i galva.

29. Nov 2011, 09:04

tai va bobteikliuk kai susipazinau atrode visai nieko ,o kai praejo nemazai laiko atsiskleide visos ydos.zinoma negaliu priekaistaut jo motinai del blogo auklejomo bet karta pamacius kaip ji elgiasi su anukais kuriu turi dar tris tai noras ten leist dukra dingo.ir galvoju kuo greiciau bet kiek pasiskaiciau forumuose tai teks pavargt man na bet jei ir taip tai ir nieko baisaus kad tik vaikuciui geriau .ir man tada bus ramiau.

29. Nov 2011, 08:01

Bartas, eina sau, nu ir situacija. Tai mano patarima butu tau uo greiciau nustatyti vaiko gyvenamaja vieta. Zinot, kartais pagalvoju, kad kokie lochai gyvena tarp musu. Ir blogiausia, kad jie tokie gudrus ir vis mes uzkimbam ant ju kabliuku. Nesuprantu, kur ziurejo ju mamos kaip auklejo? As pati kai auginu suneli (aisku jis dar labai mazas) auklesiu taip, kad gink die nepadarytu kaip jo tetis padare. Uzstate vaika o pats pabego.

28. Nov 2011, 11:24

deiva o teiseisi elimentus susitarimo budu ar kaip sako ginco?

28. Nov 2011, 11:14

beje mes kartu gyvenom tik pusmeti iki tol kol gime vaikutis.ir dabar jis kai gryzta buna dazniausiai kiek sake pas draugus.

28. Nov 2011, 11:11

kai vaikiukas gime mes gyvenom atskirai,prasiau kad gyventume kartu ,man atsakymas buvo nera galimybiu,atvaziuodavo per sventes kartais koki savaitgali jei ne vasara nes vasara baliu jam buvo daug,taip truko 4 metus. man atsibodo laukt prisiteisiau elimentus dar gavau priekaista kad seimoje taip nedaro nieks mes nebuvom susituoke,bet prisiteisiau graziuoju i teisma nereikejo eit ,pasakiau kad tarp musu viskas baigta,jei nori matytis su vaiku gali atvaziuoti nors ir kiekviena diena,atsake vaikui uzteks ir karto per 2-3menesius neturiu laiko ir pinigu vazinejimams.mergaitei jau 6metai teva ji pazysta klausia tevo kur tu gyveni atsakyma isgirsta lietuvoj. is tikro gyvena uzsieni gryzta i metus pora kartu kartais tris ,ir reikalauja kad duociau vaika savaitgaliui ar net savaitei,kur bus ka veiks ne mano reikalas taip sake,galesiu kamantinet vaika.pasakiau kad ne taip nebus tai va ir pradejo grasint pasimsiu isivesiu nezinosi nei kur,,pamatysi kaip as jauciuosi,va tokia situacija pas mus dabar.

28. Nov 2011, 10:58

giedra kad issiveštu kazkur neleidziu bendrauti namuose jei nori gali isivesti pasivaikscioti i miesta na zodziu gali buti su vaiku kad ir visa diena bet nevešti niekur jo tas netenkina .mat jis lietuvoje buna retai atvaziuoja menesiui ir reikalauja kad jam tuo metu duociau vaika o paskui vel isvaziuoja pusmeciui ir neidomu ka vaikas veikia.

27. Nov 2011, 20:40

Bartas, o tu leidi is tavo namu kad issivestu vaika ar kaip cia?

27. Nov 2011, 20:35

kaip idomu butu pamatyti pavyzdi Deiva man 😀

27. Nov 2011, 20:16

Sveikutes jei ektinate prisiteisti elementus ieskiny teismuj galite parasyti pacios. Jei kam prireks pavyzdio galite kreiptis. ;-)

27. Nov 2011, 19:51

vava beda ir pas mane atejo galvoju kaip cia gyvenama vieta nustatyt teisiskai,nes kol kas tai nepadaryta ,o vaika grasina pasimt ir neaisku kur kuriam laikui,va siandien parase prigasdino☹

27. Nov 2011, 18:18

taip taip as zinau kad gali prisiteisti alimentus, bet toki asilai zinokit senatves nesulauks nei vienas ir as nepergyvenu del to. be to is tevo lengviau prisiteis alimentus nei is vaiku. juolabiau as garantuoju kad jis man ju nemokes o mokes valstybe, tai tuomet isvis kaip ir netures teises jis ju teistis nes paprasciausiai pats ju nemokes 😀

27. Nov 2011, 16:29

As ories keleta metu girdejau, kad net jei elimentai nepriteisti tevas gali prisiteisti islaikyma. Cia kai mano mama su teciu vis nesutare, jis musu nepadejo islaikyti, tai mama vis del sito bijojo, kad jis senatvej gali prisiteisti, kad mes su broliu ji islaikytumem, bet kiek cia tiesos tai nezinau. Giedra, jei nori, galiu prilekusi kada straipsnio paieskoti, kuris taip nusako, jei neklystu jis yra civiliniam kodekse.

26. Nov 2011, 19:50

sakykit gal zinot ar tiesa kad jei prisiteisi elimentus tai senatvej jei neturejo kitu vaiku tas"tevelis" gali is vaiko prisiteist islaikyma?na kazkur teko girdet.

26. Nov 2011, 19:48

as ir prisitaisiau bet as ne pas valstybini buvau advokata,sutvarke dok ir teisme net dalyvaut nereikejo.zinoma jei yra galimybe reikia kazkiek ir juos priverst prisidet .

26. Nov 2011, 19:38

as tai gavau lb gera valstibini advokata jo deka prisiteisiau 400 lt is visisko bedarbio tevelio jei taip galima pavadinti vyra kuris nesirupina savo mazaisiais angeleliais.

26. Nov 2011, 17:13

bobteiliuk, gerai kad pasakei kad eina advokata pasikeisti jeigu ka, nes apie tai as nepagalvojau, ir jei nepatiks man jo darbas tuomet taip ir darysiu 😀

26. Nov 2011, 16:38

Tiesiog kuri laika buvau toj sferoj kur teko susidurti su valstybiniais advokatais. Jie dirbo su baudziamosiomis bylomis. Praktika atlikinejau policijoje. Tai tie kas neistenge pasisamdyti privaciai advokatu sedo (jie buvo kaltinamieji), neaisku ar visus teisingai pasodino. Tiesiog klausiau pas viena pareiguna (gera drauga), tai jis pasake, kad nera ne vieno gero advokato, kuris sutiktu dirbti valstybej, jei yra geras advokatas jis dirba privaciai, o valstybinei advokatai labai aplaidziai dirba ir jiems yra nesvarbu ar isaiskes byla ju naudai ar ne. Nes jie atlyginima vis tiek gaus. Bet tikrai nesneku apie visus, gal duok dieve tau pasitaikys geras advokatas. Taip pat turi zinoti, kad tu turi teise ji pakeisti, kad ir kelis kartus. Kruopsciai sek jo darba. Jei matai, kad kazka ne taip daro, pildyk paraiska del advokato keitimo. Nes nuo advokato darbo gi ir priklausys teismo sprendimas. Nors jei tavo situacija yra eiline (turiu omeny: tetis lietuvis, jus paliko ir nesirupina vaikiuku) tada manau, kad isspres byla tavo naudai 😀 tik noriu pabrezti ATIDZIAI STEBEK JO DARBA 😀

26. Nov 2011, 13:11

nu ir saunuole 😀

26. Nov 2011, 12:27

o kodel nepasitiki valstybiniais advokatais? :O na taip tavo situacija butu laaabai sunku isspresti...

26. Nov 2011, 12:24

oi, giedra, nezinau del to valstybinio advokato. As gal ir teisciausi, bet valstybiniais advokatais as nepasitikiu. Nesakau, kad visi jie niekam tike, bet tie kuriuos zinau... Be to, mano situacija yra kiek sunkesne, todel ne kiekvienas gales issiaiskinti byla ir man alimentus priteisti bei tevyste nustatyti.

26. Nov 2011, 11:56

Kira siandien straipsniuka i MK pagrindini parasiau 😀
ai sugalvojau kad reikia jam atsukti lazda, ir biskeli nuskriausti 😀

26. Nov 2011, 00:32

kaip cia tu taip giedra sugalvojai prisiteist alimentus?

25. Nov 2011, 15:40

na va as jau sugalvojau kad visgi prisiteisiu elimentus, jau vakar uzpildziau dokumentus nemokamam advokatui ir dabar lauksiu teismu.

1 2 3