2016 m. vasarinukai

11. Jun, 06:09 olivia99 olivia99

Prisijunkit kas turės leliukus 2016m. vasarį, bus smagu pabendrauti ir pasidalinti patarimais.

pamliv pamliv 18. Nov 2016, 09:53

Labas 😀 Kaip jums sekasi visiems? Ko naujo ismoko jusu mazyliai? Musu brolis sliauzioja ir jau bando stotis isikibes 😀 Kol kas kimbasi tik i mama, tete, broli ir seses. Nebenori zaisti su zaislais, rankutes tiesiasi i viska, ko mes nenoretumem jam duot. Apetitu nesiskundzia, tik naujoves ragauja labai atsargiai su ivairiausiom grimasom ir pasipurtymais 😀

pamliv pamliv 03. May 2016, 15:32 olivia99

Na, musu brolis kiek mazesnis. Budamas trieju menesiu buvo 55.5 cm ugio ir svere 5550 g 😀 Viskas vieni penketai 😃 Daug syposi, garsiai juokiasi ir labai megsta bendrauti. Kita savaite gausim paskutinius skiepus, o sekantys bus tik tada, kai sueis metai

olivia99 olivia99 03. May 2016, 10:05

labas, na mums tai viskas super, esam sveiki ir stiprus, mums 3 men. 😀 sveriam 6.600 kg ir esam 61 ugio 😀 kaip jums?

pamliv pamliv 02. May 2016, 17:16 olivia99

Labas 😀 Kaip laikosi musu vasarinukai? Kaip sekasi augti?

pamliv pamliv 04. Feb 2016, 15:43 olivia99

Man taip pat sunku patiket, kad tas mazas zmogutis, kuris atrodo tobulas, is manes.

olivia99 olivia99 03. Feb 2016, 11:02 pamliv

vardas Tomas, ne toks didelis ir gime, kaip man prognozavo, visai normalus svoris 3,475 kg, ugis 55 cm. siandien jau savaite, kazkaip nesitiki kad cia pilve buvo, cia jau su mumis 😀 siandien laukiam seimos gydytoja turi mus aplankyti 😀

pamliv pamliv 02. Feb 2016, 22:37

Sveikinu sulaukus sunelio 🌷🌷🌷 Jusiskis gime po vandenio zenklu, kaip ir turejo. Kiek svere? Kaip pavadinot?

olivia99 olivia99 01. Feb 2016, 15:59 pamliv

matai ir mano gavosi sausinukas 😃

olivia99 olivia99 01. Feb 2016, 12:45

labas, mes jau seima, sausio 27 d. gime sunus, sveikas stiprus mazylis, dare cezari, nes gimda pilnai neatsidare, uzstrigo ties 6 cm ir viskas. jau antra diena kaip namie. kol kas mano miega ir valgo, naktimis pora kartu keliuosi, o taip gan neblogai miega nakti, tikiuosi taip ir toliau 😀 savo pienuko neturiu☹ maitinu misinuku, bet krutys vis pilneja ir nuolat duodu jas mazyliui ir tikiuosi kad atsiras dar jo. o siaip viskas gerai. gavosi 39 sav. gime 😀

pamliv pamliv 01. Feb 2016, 10:08

Labas 😀 Kaip gyvuojat? Gal jau dar kuri nors supuojat mazyli? Musu broliui siandien trys savaites 🎉 Jau tiek pat laiko nemiegam 😕 Diena jis nusnusta ilgeliau pora kartu, o nakti, kai jau ir mama noretu pailset, keliasi kas valanda, arba isvis akiu nesumerkia. Smagu... 😃 Tikiuosi, kad sis etapas greit praeis 😀

olivia99 olivia99 19. Jan 2016, 20:55 pamliv

aisku, svarbu kad abu esat sveiki ir jau kartu. ir as jauciu kad mano bus sausio gale, uz savaites vyras gryzta tai labai norisi jo sulaukti 😀 kalbu mazyliui , kad reikia tecio sulaukti tada galima jau ir ligonine 😃 tikiuosi ir as turesiu savo pienuko. sekmes jums 😉 pranesk kaikada kaip jums sekasi 😀

pamliv pamliv 19. Jan 2016, 17:11 olivia99

Man buvo 36 savaites ir 4 dienos. Paciai keista, kad taip anksti, nes pirmuosius isnesiojau iki galo. Maitinu savo pienu. Valgo daznai, beveik neatpylineja

olivia99 olivia99 19. Jan 2016, 16:30 olivia99

tai kelinta cia tavo savaite buvo kai prasidejo gimdymas?

olivia99 olivia99 19. Jan 2016, 16:30 pamliv

didziausi sveikinimai, aukit sveiki ir stiprus😀 tai pasirodo sausinukas buvo😃 saunu jau supuoti mazyli. tikrai gera zinia👍 pati maitini?

pamliv pamliv 19. Jan 2016, 14:54 olivia99

Labukas 😀 Oho, koks didelis tavo berniukas 😀 As taip pat naujienu turiu 😀 Jau 8 dienas supuoju suneli 😍 Ankstu sausio 11- osios ryta eme po truputi teketi vandenys. Nuvaziavus i ligonine patvirtino, jog yra prasidejes gimdymas, tad skubos tvarka emem ruostis operacijai. O juk ta diena as turejau dar viena echoskopa ir man turejo paskirt operacijos data 😀 Ka gi, mazylis nusprende kitaip...
Rowan Venslovas gime 2016.01.11, 15:34, sverdamas 2730g. Namucio grizom ketvirtadieni. Siuo metu daug miega, valgo 😀 O mes visi juo atsidziaugt negalim...

olivia99 olivia99 18. Jan 2016, 17:52

labas merginos, kaip sekasi? siandien buvau pas gine, oho pasirodo kokie mes dickiai, mano lelius db sveria 3,900 kg, o man 37 savaite 😀 siaip viskas gerai, kolkas bandysiu pati gimdyti, nebent iki kito vizito po poros savaiciu virsytu 4,5 kg tada jau planinis cezaris butu. bet nepergyvenu, bus kaip bus, kad tik sveikas gimtu😀

olivia99 olivia99 06. Jan 2016, 12:07

ir mano sventes praejo ramiai, giminaiciu apsuptyje 😀 man kazkas sakydavo, jau paskutinis menuo tai vaikutis miegos ir miegos, bet kad atvirksciai, dar judresnis, aktyvesnis, net visa diena, tikrai malonu ji ten pilvelyje stebeti. kartais net aikteliu, nes jam vargsiukui ten jau vietos mazokai, tai kai kurie judesiai ujjj 😕 staigus ir skaudoki😃 jau dabar diktuoja salygas kaip sedeti, kaip guleti🤣

pamliv pamliv 05. Jan 2016, 11:30 olivia99

Labas rytas 😀 Su Naujais metais 😀 Kaip prabego sventes? Musu seimoje siemet jos ramiai pratipeno. Siemet vaikai Kaledu ryta isigudrino atsikelt 4 ryto (!). Snaudziu ir girdziu, kaip jie snabzdasi ir cezina popierium 😀 Keliaus ir as, nes man vienas naktinis atsikelimas jau yra tapes norma. O Naujus metus pasitikom sunkiai 😃 Vos vos dvyliktos sulaukem ir visi i loveles 😀 Neprate mes vakarais ilgai sedet. Kita diena vaziavom visa seima prie juros pasivaiksciot - paskutini karta penkiese 😀 Sekanti musu isvyka jau nusimato su mazuoju.
Siandien isleidau visa savo turta i mokyklas. Atostogos baigesi, vel metas isisukt i kasdienybe.Kol vaikai uzsieme, as taip pat galesiu ramiai pabaigti susiruosti didziajam susitikimui.
Koks siuo metu yra jusu megiamas uzsiemimas? Man patinka isitaisyt patogiai ir stebet savo pilva, kur koks guzas iskils 😃 Nors sunku vaiksciot, stovet, greit pavargstu, taciau zinau, jog sitos busenos pasiilgsiu 😀

olivia99 olivia99 05. Jan 2016, 11:01

labas, kaip jaučiatės naujais mūsų mažylių metais 😀

olivia99 olivia99 01. Jan 2016, 12:51

SU NAUJAIS 2016 m. , dabar svarbiausias mūsų laukimas - leliukai...

pamliv pamliv 24. Dec 2015, 16:40

Geru svenciu🌷🎉

olivia99 olivia99 24. Dec 2015, 15:14

na merginos, su šventėmis, kad pilvukai nesprogtų 😃 nuo vaišių ir mažyliai būtų patenkinti 😘

pamliv pamliv 23. Dec 2015, 13:44 Deimante1

Labas 😀 As jau skaiciuoju likusias dienas 😃 Mano sunus turetu gimti vasario 4 diena, tad liko jau 43 dieneles 😀 Pas mus seimoje brolio laukia 12 metu brolis, ir dvi seses, kurioms 9-eri ir 5-eri. Paskutiniu metu jauciuosi tokia apsunkus, bet nieko keisto, nes svoris priartejo prie 90 kg ☺ Laukiam ateinanciu svenciu, ir, kol dar turiu laiko, mezgu kraiteli - kojines batukai, megztinukai, kepurytes 😍

olivia99 olivia99 23. Dec 2015, 09:50 Deimante1

sveika prisijungus, matai musu cia visai nedaug 😀 ar pirmas nestumas? mano pirmas, ir terminas vasario 3d., bet kazkaip itariu kad bus sausio gale 😃

22. Dec 2015, 23:45

Sveikos, kaip laikotes? 😀 esu sioje grupeja naujoke 😀 musu terminas sausio 31 diena 😀 Kaip mazieji? 😀

pamliv pamliv 16. Dec 2015, 17:09 olivia99

Ne veltui sako, kad siaip menuo turi 30 - 31 diena, bet paskutinis nestumo menuo turi milijona dienu 😃

olivia99 olivia99 16. Dec 2015, 17:05 pamliv

puiku, kad mazyliui viskas gerai 😉 ir man jau norisi lengviau apsiaut, lengviau jaustis, ir pagaliau realiai apkabinti savo leliuka, na dar siek tiek kantrybes 😃

pamliv pamliv 16. Dec 2015, 15:19

Mazylis jauciasi puikiai 😀 Jau yra uzauges 27 cm ir sveria 1880g 😀 Gimdymo data paskirs sekancio vizito metu. O as ju tikejausi... Norisi konkretumo, nes pasiilgau galimybes apsirengt, apsiaut lengvai 😃

olivia99 olivia99 16. Dec 2015, 11:37 pamliv

nepergyvenk viskas bus gerai, pamatysi 😉 o paciam mazyliui viskas gerai? gal jau paskyre gimdymo data?

pamliv pamliv 15. Dec 2015, 23:17 olivia99

Si mano apziura praejo su nuotykiais. Echoskopu pamatavo vaikuti, paklause sirdeles, o tada mane pasodino laukt, kol priims gydytoja. As visai gerai jauciausi, tik kad nuo ryto labai kietejo pilvuka, sito norejau pasiklaust, ar nieko blogo. Taciau pasirodo, kad mano kraujospudis gerokai per aukstas ☹ Niekur nebeleido keliaut, surase popierius ir pagulde i skyriu, kur tikrino vaikelio sirdute ir mano spaudima. Per pusvalandi mano kraujospudis siek tiek nurimo, ir kadangi jokios gresmes nebekilo, isleido namo. Bet po savaites turiu prisistatyt pas akusere, kad pamatuotu spaudima. Itaria preeklampsija ☹

1 2 3 4